skingbranding-banner

CM Tovačov: Drtivý zvrat! „Neznámý“ tým zaútočil na vedení! Už se chytil kapr přes 20 kilogramů!


Tovačovský maraton nabízí neskutečně nádhernou podívanou. Včera to ještě vypadalo, že se o první místo porvou ti nejznámější kapraři z České republiky. A ejhle! V noci perfektně zachytal „neznámý“ tým KTHM Horní Moštěnice. Chlapi mají 5 nádherných bodovaných kaprů, a navíc si připsali i zatím nejtěžší rybu závodu. Na tento drtivý atak nedokázaly týmy LK Baits, JET FISH ani Carp Only zareagovat. A nyní se s pořádným odstupem dívají „neznámému“ týmu na záda…

Famózní výkon předvedli chlapi z KTHM Horní Moštěnice, kteří chytají na místě číslo 8. Tento mančaft ve složení Milan Nevrla, Martin Ludva a Petr Janků v noci perfektně zachytali a jednoduše si pro sebe urvali průběžné první místo. Tohle je výkon jako hrom! Chlapi mají na kontě 5 bodovaných ryb. Rozhodně nejzajímavějším úlovkem je zatím nejtěžší kapr celého letošního ročníku – nádherný kapr o váze 22,35 kilogramů. Opravdu nádherná ryba.

Perfektní výkon předvedl i další tým, kterému se mediální zájem vyhnul. V noci naprosto suprově zachytali chlapi z týmu Libuň. Tato skvadra chytá ve složení Miloš Daňo, Petr Daňo a Tomáš Daňo. A chlapům toto složení funguje náramně! Tento tým má už 3 bodované kapry – ryby o váze 11,98 kilogramů, 10,75 kilogramů a 10,95 kilogramů. A právě tito kapři vystřelili tým Libuň na průběžné páté místo. Tohle je fakt pecka! Jen připomínáme, že mančaft s názvem Libuň chytá na místě číslo 26.

O slovo se už přihlásil i Honza „Carpkiller“ Hubka. Tým Tropic and Mikbaits Team chytil krásného kapra o váze 16,13 kilogramů. Tohle je fakt krásná ryba!

Tovačovský maraton postupuje do závěrečné fáze. Konec závodu se jednoduše blíží. A napětí začíná narůstat. Povede se ještě některému týmu zaútočit na průběžné vedení? A kdo nakonec vyhraje? Na to si budeme muset ještě chvíli počkat. Tak jako tak, bude to perfektní podívaná!

 

TOP 5: Průběžné pořadí

1) KTHM Horní Moštěnice (místo č. 8) – 86,56 kilogramů

2) LK Baits (místo č. 25) – 69,06 kilogramů

3) JET FISH 1 (místo č. 20) – 56,01 kilogramů

4) Carp Only (místo č. 15) – 55,78 kilogramů

5) Libuň (místo č. 26) – 33,68 kilogramů

 

Rozhovory

Opět vám přinášíme zajímavé rozhovory se závodníky, kteří účastní krásného a těžkého tovačovského maratonu. Podívejte se!

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

Konec pytlačení: Na Lipně budou „úřadovat“ profi porybní! Rybáři totiž častěji porušují pravidla

admin | přečteno: 777x | 16.03.2018 | Žádné komentáře

Jihočeský územní svaz nedávno zveřejnil velmi zajímavá data o působení …

POSLEDNÍ MÍSTA! Na Labi se uskuteční nádherné kaprové závody! Přijedete?

admin | přečteno: 642x | 15.03.2018 | Žádné komentáře

Místní organizace Českého rybářského svazu Brandýs nad Labem – Stará …

Boj o Lipno: Rybáři jednají o úpravě zákazu bivakování s CHKO Šumava! Bude bivakování povoleno?

admin | přečteno: 877x | 14.03.2018 | 1 komentář

Současná pravidla, která platí na Lipně, nejsou pro bivakující rybáře …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *