DomůAkční nabídkaAdrenalinový lov amurů z hladiny: Účinný návazec, díky kterému nebudete ztrácet ryby

Adrenalinový lov amurů z hladiny: Účinný návazec, díky kterému nebudete ztrácet ryby

- Reklama -

Lov amurů na hladině patří k nejvíce vzrušujícím disciplínám ve světě rybařiny. Je to fascinující lov! V momentě, kdy rybář nahodí kus pečiva na klidnou hladinu, tak vše má rázem jako na dlani.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Po chvíli jde totiž vidět to, jak se k pečivu blíží tajemný stín. To je amur! A pak to přijde! Na rozpálené hladině se objeví obrovské kolo, ve kterém zmizí naše nastražené pečivo. Je tam!

Taky tuhle rybařinu tak milujete? Nedivíme se vám! Lov amurů z hladiny je prostě fascinující záležitostí. Ve chvíli, kdy se podaří amura zaseknout, tak začne to nefalšované rybářské eldorádo: Ohnutý prut na maximum, kvílející brzda navijáku, a divoké šplouchance od ryby na hladině. V tuhle chvíli je rychlost tepu na „infarktových hodnotách“. I možná proto rybáři tohle chytání plné adrenalinu tolik milují. Je to prostě jako droga…

VIDEO: Adrenalinový lov amurů z hladiny s Bread Bomb!

Při chytání amurů na hladině se častokrát používá pečivo. Právě pečivo (zejména pak rohlíky, housky, toustový chléb) se díky své konzistenci pro lov z hladiny perfektně hodí. A co víc? Rybám fakt hodně chutná! Jenže jak to udělat, aby pečivo vydrželo nastražené co nejdelší dobu, a aby nepadalo? Mrkněte na tuhle vychytávku!

 

Závěs na pečivo NASH Bread Bomb

Naprosto jednoduchá, ale fakt geniální, pomůcka pro chytání z hladiny. O co jde? NASH Bread Bomb funguje na stejném principu jako například peletové kroužky. Jde o to, že pečivo do této pomůcky nastražíme, a rázem máme jistotu, že nespadne. Závěs na pečivo Bread Bomb je totiž vyrobený z pružného materiálu, který nástrahu krásně „obtáhne“ a sevře. Tohle je obrovská výhoda! Bread Bomb od anglické firmy NASH je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

S takto nastraženým pečivem můžeme opravdu hodně silně švihnout, a přesto nástraha krásně dopadne na hladinu. I proto je tato pomůcka oblíbená i na rozlehlejších vodách, kdy je zapotřebí nahodit trošku dále. Mimochodem: K delším hodům je dobré nastražené pečivo v Bread Bomb před nahozením na chvilku namočit. Nástraha tak nasákne trochu vody, takže ztěžkne, a my s ní nahodíme dále.

VIDEO: Jak funguje NASH Bread Bomb? 

Další gigantickou výhodou této pomůcky je to, že po nastražení máme volný háček. Ano! V momentě, kdy takto nastražené pečivo hodíme do vody, tak háček bude stočený směrem ke dnu. A to je zásadní! Ryba totiž pečivo na hladině logicky nasákne zespodu, a právě tam je nachystaný volný háček, který se přesvědčivě zasekne do tlamy ryby. Rybář se tak nemusí obávat, že by při záběru sekl „do prázdna“. Super!

NASH Bread Bomb je k dostání ve dvou velikostech – v menší (small) a větší (large). Jakou vybrat? Hodně závisí na podmínkách! Pokud chytáme na vodách, kde je vysoký rybářský tlak, a ryby jsou opatrnější, pak není na škodu použít menší velikost. Naopak na vodách s velkým výskytem bílé ryby je dobré použít větší závěs, díky kterému nám větší nástraha lépe odolá hejnům malých ryb.

Pokud jste fanoušky chytání amurů z hladiny, pak vás tato pomůcka od anglické společnosti NASH musí zaujmout. Jedná se o fakt šikovnou vychytávku, díky které budete prezentovat kus pečiva maximálně atraktivně. A navíc! S dobře „nastaveným“ háčkem, díky čemuž je šance na pěkný úlovek ještě vyšší. Závěs na pečivo Bread Bomb je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -