Domů Akční nabídka Extra páchnoucí suroviny do krmení na kapry: To je smrad! Tajný trumf...

Extra páchnoucí suroviny do krmení na kapry: To je smrad! Tajný trumf na největší ryby!

- Reklama -

Živočišné produkty do krmení na kapry patří dlouhodobě k těm nejlepším. Právě tyhle smradlavé suroviny dokážou (téměř) za každých podmínek vysílat koncentrované potravní signály, které dokážou zaujmout i pasivnějšího kapra. Ryba totiž díky podobným „dobrotám“ rychle zjistí, že před ní leží nutričně bohatá potrava. Tohle žádný kapr nenechá ležet! Co tedy přidat do klasické krmné směsi nebo method mixu, abychom měli TOP krmení na kapry i do studené vody? Tady máme několik tipů na zajímavé suroviny…

 

Krvavý atraktor Bloodmeal

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Na rybářském trhu není moc práškových atraktorů, které by byly tak koncentrované. Co je toto za práškový atraktor? Jedná se o geniální surovinu pro vylepšení krmení na kapry od belgické společnosti MVDE. Tento práškový atraktor s obrovskou oblibou používají například i závodníci v lovu na feeder nebo plavanou, protože tato surovina dokáže neskutečným způsobem vylepšit návnadu na ryby.

Pokud se rybář podívá pozorněji, pak v příchutích práškového atraktoru od belgické firmy MVDE najde i příchuť bloodmeal (krev). Jedná se o koncentrovanou surovinu se silným živočišným aroma, která dokáže i v hodně studené vodě vytvořit koncentrované potravní signály. Perfektní na tomto krvavém atraktoru je, že není nutné ho používat příliš! Výrobce udává, že 1 balení atraktoru postačí až na 10 kilo krmení (závodníci míchají v 5 kilech krmení, aby to bylo koncentrovanější)…

Hodně rybářů tento práškový atraktor používá i pro vylepšení nástrah. Například? Někteří rybáři do kelímku dají halibutové pelety, které polijí nějakou živočišnou tekutinou, třeba masovým dipem. A následně pelety posypou tímto krvavým atraktorem. Co se stane? Na mokré nástraze se vytvoří sypká vrstva, která se začne ihned po vhození do vody uvolňovat. Okolo nástrahy tak vznikne koncentrovaný „mrak“ z drobných částic. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Belachan

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Legendární surovina, která vám „utrhne nos“. Belachan fakt strašně smrdí! Jak je to možné? Tato surovina se vyrábí z fermentovaných krevet. Ano! Pokud je nějaká živočišná „surovina“ fermentována, potom rybář může očekávat fakt silnou nálož živočišného odéru. A belachan rozhodně nezůstává zahanben. Tohle smrdí jako zanícená rána. Neuvěřitelné!

VIDEO: Jak udělat z belachanu TOP obalovačku na nástrahy? 

Jenže! Právě silný odér belachanu doslova milují velcí kapři! Belachan totiž vysílá opravdu silné potravní signály, které dávají rybám jasně najevo, že mají co dočinění s hodně „bohatou“ potravu na důležité živiny. Pokud tedy kapr narazí na belachan, je to jakoby člověk narazil na čerstvě ugrilovaný stejk! Řekněte sami, odolali byste v takové chvíli?

Belachan lze použít různými způsoby. Rybáři jej velmi často lámou/stříhají/strouhají do krmných směsí nebo method mixů. Pokud belachan chcete použít stejným způsobem, pak doporučujeme ho dát do mokrého krmení, a to celé pořádně promíchat. Ale bacha! Důležité je nechat takto navlhčené krmení s belachanem odstát alespoň 20 minut. Ano! Hádáte správně! Krmení díky tomu dostane neuvěřitelný smrad. Belechan lze používat ale i jako obalovací těsto, těch možností je fakt mnoho…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Tekutá potrava Liquid Belachan Extract

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Chcete belachan v tekuté podobě? Pak se podívejte na tuto tekutou potravu, která obsahuje extrakt z belachanu. Výsledkem je nejen zajímavé aroma, které „pochytí“ i vaše krmení nebo nástrahy na kapry. Ano! Stačí do krmení nebo na nástrahy nalít tento extrakt, a nechat ho chvíli působit. Výsledkem pak je silné aroma, které vytváří koncentrované potravní signály i ve studené vodě. Super!

Rybáři tuto tekutou potravu s extraktem z belachanu velice rádi míchají i se samotným belachanem. Jak? Do misky stačí nalámat/nastříhat/nastrouhat tuhý belachan, a následně do něj nalít tuto tekutou potravu. Mícháním pak dostaneme koncentrovanou kaši, kterou můžeme použít pro dipování nástrah, anebo jako nabušenou tekutinu do PVA mixu s drobnými peletami. Takové krmení na místě kapr nemine!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -