DomůNovinkyVIDEO: Maximální adrenalin! TOP 10 útoků sumců, ze kterých se tají dech!

VIDEO: Maximální adrenalin! TOP 10 útoků sumců, ze kterých se tají dech!

- Reklama -

Sumci budou už asi navždy rybami, které budou opředeny nejrůznějšími legendami. Ale divíte se? Právě tihle vousatí predátoři svým chováním vzbuzují v rybářích takový adrenalin, ze kterého se doslova tají dech. Navíc! Jen těžko byste v našich revírech hledali tak bojovné ryby, které by prověřily rybářské vybavení a rybářovy schopnosti. Sumci jsou prostě neoddiskutovatelnými králi našich vod! Kromě jejich obrovské síly ale rybáře odjakživa fascinují i útoky od těchto obřích dravců. A právě těch 10 nejzajímavějších útoků od sumců si můžete nyní prohlédnout…

Ty záběry na videích mají vždy jedno společné: Maximálně ohnutý prut a kvílející brzdu navijáku! Není se proto co divit, že lovu sumců propadlo obrovské množství rybářských nadšenců. Takový adrenalin s jiným rybím druhem v našich vodách zažijete jen těžko. Tohle je fakt paráda! Na rybářském internetu jsme našli video, ve kterém si můžete prohlédnout ty nejzajímavější útoky od sumců.

Samozřejmě, ty nejzajímavější záběry jsou až na konci tohoto videa. Na zmíněném konci jsou i záběry toho, jak rybář zdolává sumce, ale právě na zdolávanou rybu zaútočí druhý sumec. Ano! Tohle je moment, ze kterého nabíhá „husí kůže“. Prostě masakr!

VÝPRODEJ: Brutální sleva na TOP kaprové děličky! Ušetřete balík peněz!

Přesto! Musíme říct, že z našeho pohledu je hodně podceněný záběr číslo 8. Jakože ano, nejde ani tak o samotný záběr od sumce. Spíše narážíme na ten moment, kdy rybář vyláká sumce z úkrytu až pod nohy na belly boatu. Hele, úplně nevíme, jestli bychom v tuhle chvíli byli úplně v klidu. Co vy? Jaký záběr od sumce se z tohoto videa nejvíce líbí vám? Podělte se o vaše dojmy v diskuzi pod článkem!

VIDEO: Masakr! TOP 10 útoků od sumců na nástrahy!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -