skingbranding-banner

FENOMÉN: 3 důvody, proč rybáři milují nahazovací echoloty! Používáte tuhle věcičku taky?


Nahazovací echoloty si v posledních letech zcela podmanily rybářský trh. A není se čemu divit! Tyhle chytré věcičky jsou při rybaření opravdu velice praktické. Rybář díky nahazovacímu echolotu okamžitě zjistí ty nejdůležitější informace, které jsou při rybolovu zapotřebí. Nahazovací echolot je vhodný pro všechny milovníky rybaření. Využijete jej jak při lovu kaprovitých ryb, tak i při lovu dravců. Pojďme se na nahazovací echoloty podívat blíže…

Tu situaci zná každý rybář: Přijedeme na neznámou vodu, takže úspěšný rybolov je rázem výrazně složitější. Na neznámé vodě trvá dlouhou dobu najít přesně ta místa, na kterých to bere. Přece jen, pod hladinu nevidíme. Až doteď! Díky nahazovacímu echolotu za okamžik zjistíme ty nedůležitější informace, které nás dovedou k vytouženému úlovku. Tohle je paráda! Co je na nahazovacím echolotu vlastně tak skvělého?

Nejznámějším nahazovací echolot na rybářském trhu je ten od firmy Deeper. Právě tyto nahazovací echoloty patří mezi rybáři k nejpopulárnějším. Důvodu je několik:

 

TOP vlastnosti nahazovacích echolotů Deeper

Co je to vlastně nahazovací echolot? Nahazovací echolot je bezdrátový přístroj, který se dá připojit k chytrému mobilnímu telefonu, jež slouží jako displej. Tento přístroj je skvělý v tom, že stačí sondu připevnit k udici a nahodit. Následným přitahováním zpátky na břeh prozkoumáváme svět pod hladinou. Jednoduché, ale naprosto geniální! Jaké jsou TOP vlastnosti tohoto nahazovacího echolotu?

Výrobek je dostupný na e-shopu Deeper-sonar.cz za nejnižší cenu na trhu!

Jednoduchost a snadné používání: Ano, na nahazovacím echolotu Deeper je prostě parádní to, že stačí sbalit nahazovací sondu, kterou u vody připojíme k chytrému telefonu. Sonda nahazovacího echolotu Deeper je velmi skladná, v průměru měří pouhých 6,5 centimetrů. Hmotnost sondy je pak jen 100 gramů. Není zapotřebí žádná loď. Ne, jen udice. Tohle je velká paráda! Navíc, ovládání funkcí na tomto echolotu je naprosto snadné a zvládnou to i méně techničtí rybáři.

Nejdůležitější informace: Na nahazovacích echolotech je perfektní to, že nádherně zobrazují všechny důležité informace, které rybář potřebuje. Rybář tak okamžitě zjistí, jaká je na daném místě hloubka, jak vypadá dno, jaká je teplota vody, a kde se nachází ryby. Těch informací rybář dostane samozřejmě ještě více. Ale! Díky těmto základním informacím je rybář mnohem rychleji a snadněji schopen najít přesně to místo, které potřebuje. Úspěšný lov může začít!

Hromada funkcí: Nahazovací echolot Deeper má hromadu dalších funkcí, které rybář určitě ocení. Tak například: Nahazovací echolot je vybaven praktickým kalendářem, poznámkami nebo předpovědí počasí v daném místě. Tyto funkce mohou být velmi užitečné pro sbírání informací na daných místech. Navíc, nahazovací echolot Deeper dokáže pracovat i s Google Maps. Tohle je super!

Poznámka: V přiloženém videu se hovoří, že spojení mezi sondou a mobilem probíhá přes bluetoth. Novější verze nahazovacího echolotu se ale připojují přes wi-fi.

Výrobek je dostupný na e-shopu Deeper-sonar.cz za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

AKCE: Kapraři pozor! Levný nafukovací rybářský člun LK Baits za super nízkou cenu!

admin | přečteno: 1103x | 16.08.2018 | Žádné komentáře

Rybářský člun je nedomyslitelnou součástí výbavy mnoha rybářů. Bez člunu …

VÝPRODEJ: Cenový masakr! Nadupaný bivak pro rybáře za směšných 2500 korun! Poslední kusy!

admin | přečteno: 2527x | 15.08.2018 | Žádné komentáře

Je tady jedinečná šance na extrémně výhodný nákup! Na rybářském …

Tajný fígl: Geniální návazec (nejen) na zkušené a opatrné kapry! Funguje na pochytávaných vodách!

admin | přečteno: 4674x | 14.08.2018 | Žádné komentáře

Návazec na kapry. Právě tahle koncová část udice mnohdy rozhoduje …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.