DomůAkční nabídkaLIKVIDACE SKLADU: Výprodej špičkových rybářských bivaků FOX a NASH! Poslední kusy!

LIKVIDACE SKLADU: Výprodej špičkových rybářských bivaků FOX a NASH! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Hledáte levný rybářský bivak, který ale zároveň nabízí prvotřídní kvalitu a vlastnosti? Už nehledejte! Na rybářském e-shopu HIKI.cz je momentálně k dostání hned několik typů bivaků od věhlasných anglických společností FOX a NASH! Právě bivaky s „vyraženou“ liščí hlavou nebo nápisem NASH patří k tomu nejlepšímu na trhu! Nyní si můžete tyto nadupané bivaky na ryby obstarat za luxusní ceny. Upozorňujeme, že množství bivaků je značně omezeno! Pospěšte si!

HIKI.cz je rakouský rybářský e-shop, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Bivak FOX EOS 1 Bivvy

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Představujeme vám rybářský bivak od věhlasné společnosti FOX, který patří k těm nejpopulárnějším pro krátkodobé vycházky k vodě. Tento rybářský bivak je naprosto perfektní pro víkendové rybaření – nabízí dostatek prostoru, přičemž jeho konstrukce dovoluje okamžitě postavení a sbalení, a transportní rozměry jsou velice příznivé.

Bivak nabízí rozměry 280x205x140 centimetrů, což je dostatek prostoru pro 1 rybářské lehátko a 1 rybářské křesílko, přitom se do bivaku vleze i další rybářská batožina. Super! Bivak má kromě parádní konstrukce a velkého prostoru i luxusní plášť. Ten je vyroben z kvalitního materiálu, který slibuje maximální odolnost i za těch nejtěžších podmínek. Ani silný déšť nebo vichr tento bivak „nezlomí“. Plášť má vodní sloupec 8000mm, což je opravdu dostačující i do těžkých podmínek u vody.

Pokud hledáte ideální bivak na krátkodobé vycházky, sáhněte po tomto. A hlavně za tuto cenu, která je oproti jiným e-shopu výrazně nižší! Upozorňujeme ale, že zásoby tohoto modelu bivaku se rychle tenčí! Pospěšte si!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Bivak NASH Titan TC

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Náš velký favorit a oblíbenec! Tento rybářský bivak od světově uznávané společnosti NASH nás zaujal už jenom svým krásným designem. Luxusní vzhled bivaku vypadá prostě božsky! Šikovná konstrukce bivaku zajišťuje maximální stabilitu i za velmi nepříznivých povětrnostních podmínek. Tohle ocení každý rybář! Konstrukce bivaku je vyrobena z těch nejkvalitnějších slitin, které nabízí opravdu nízkou váhu, přitom ale vysokou pevnost a odolnost. Super!

I tento bivak je vhodnější spíše na kratší pobyt u vody. Konstrukce bivaku slibuje okamžité rozbalení a sbalení u vody během několik málo chvilek. Co se prostoru týče: Rozměry jsou 285x176x132 centimetrů. Tohle je prostě ideální pro víkendový pobyt u vody. I tak se ale pod střechu bez problémů vejde prostornější lehátko s křesílkem, plus nějaká batožina.

Tento bivak je živoucí legendou na rybářském trhu. Značka NASH zaručuje obrovskou kvalitu a bezproblémové používání u vody. Pokud hledáte bivak, který vám vydrží skutečně dlouhou část vašeho rybářského života, sáhněte po tom. Stane se vaším životním přítelem, který vás bude provázet. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářský e-shop HIKI.cz: Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -