DomůNovinkyVIDEO: Má teprve 3 roky a už chytá metrové štiky! Tahle ryba...

VIDEO: Má teprve 3 roky a už chytá metrové štiky! Tahle ryba byla skoro větší jak malý rybář!

- Reklama -

Rybaření je životní vášeň, které propadly celé generace rybářů. Tohle životní štěstí se pak týká dvojnásob těch, kteří se do rybářské rodiny narodí. Tak jako malý Šíma! Právě ten se vydal na ryby se svým tátou na led. A jeho první ryba na dírkách fakt stála za to! Malý rybář měl totiž při první vycházce na led velké štěstí, protože na háček mu skočila metrová štika! Takový začátek rybářské „kariéry“ by si přál nejeden rybář!

Tohle video musí hřát každého rybáře, který má doma malého kluka nebo holku, kteří začínají s rybařením. Na videu se nám strašně líbí to nadšení malého klučiny, který svírá jemnou udici na dírky a s velkým napětím kouká do temného otvoru v ledu, co se v něm objeví.

„S mým tříletým synem Šimonem jsme vyrazili rybařit na ledu. Jeho první ryba na dírkách byla tato krásná metrová štika. Sice ho málem stáhla do dírky, ale nakonec se nám jí podařilo vytáhnout,“ stojí u videa s obrovskou štikou. Samozřejmě, jelikož na háčku skončila fakt velká ryba, táta mu musel trochu pomoci. Přesto! Malý Šíma si vedl fakt skvěle! Určitě z něho bude hodně šikovný rybář…

Jemný prut na dírky ohnutý jako luk, v ledové dírce poskakuje výrazně zbarvená kačena. Tak co to bude? Po chvíli se v ledové dírce objeví obrovská hlava štiky. Táta tak strčí ruku do ledové vody a štiku šetrně čapne! Když ji vytáhne z vody, úžas malého rybáře je k nezaplacení! Máme takové tušení, že tohohle malého rybáře životní vášeň jménem RYBAŘENÍ už nepustí. A to je jenom dobře!

NOVINKA: Super levná nástraha na kapry! Silná vůně švestek a výrazná barva!

Podobnou rybu by jako první úlovek rád chytil nejeden rybář. Ale samozřejmě, takový úspěch nemůže mít každý. Přesto! Každá ryba se počítá! Tak co, jakou první rybu na ledu jste chytili vy? Pochlubíte se v diskuzi pod článkem?

VIDEO: Podívejte se na obrovskou štiku, kterou zdolal tříletý rybář Šíma! 

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -