DomůAkční nabídkaLov kaprů v ledově studené vodě: Jednoduchá výroba nástrahy, která zaručeně funguje!

Lov kaprů v ledově studené vodě: Jednoduchá výroba nástrahy, která zaručeně funguje!

- Reklama -

Lov kaprů ve studené vodě není jednoduchou disciplínou. Právě nízké teploty totiž způsobují to, že ryby jsou pasivnější a nepřijímají tolik potravy jako v teplejších měsících. Přesto! I ve studené vodě se kapři shánějí po potravě. Jen ji prostě nespotřebují tolik. Proto je nutné kapry okamžitě zaujmout! Jen tak docílíme toho, že přijde záběr. Jestli si myslíte, že dneska budeme mluvit o nějaké moderní nástraze, tak jste na omylu. Ve studené vodě totiž velice dobře funguje klasické pečivo…

Ano, pečivo je do studené vody naprosto perfektní. Proč? Protože skvěle „pracuje“ i za nízkých teplot. Pokud pečivo vhodíte i do ledové vody, stejně bude nabývat na objemu, až nakonec vytvoří velmi zajímavé sousto. Navíc, pokud použijeme bílé pečivo (rohlík, housku), tak docílíme toho, že naše nástraha půjde vidět i z větší vzdálenosti. A to je hodně důležité! V tuto chvíli jsou dna našich revírů plná tmavých nánosů. Takže kus bílého pečiva jde na takovém terénu skvěle vidět!

Jak to udělat, abychom z kusu rohlíku nebo housky vytvořili špičkovou nástrahu na kapry do studené vody? Vyzkoušejte tohle!

 

Vykrajovátko MATRIX Bread Punch Set

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní pomůcka pro okamžitou výrobu TOP nástrahy z pečiva. Princip je jednoduchý: Vezmete kus čerstvého pečiva a pak z něj s pomocí vykrajovátka vytvoříte perfektní nástrahu. Vše velice rychle a jednoduše! Vykrojenou nástrahu pak jenom napíchnete na háček. Hotovo!

Na vykrajovátku je nejlepší to, že nabízí hned několik průměrů – 4, 6, 8 a 10 mm. Takže podle podmínek u vody můžete tvořit ideální nástrahu z pečiva. Pokud se tedy vydáte na ryby v tu chvíli, kdy je voda ještě pořádně studená, pak je vhodné dělat nástrahy o průměru 4 nebo 6 mm. Ideální!

Pro práci s vykrajovátkem je ideální, když budete používat bílé pečivo (rohlík, housku). Právě toto pečivo má skvělou konzistenci, která je zajímavě „gumová“. Díky tomu tak vytvoříte skvělou nástrahu, která na háčku vydrží opravdu hodně dlouhou dobu. A navíc! Bude i skvěle „pracovat“ – nabývat na objemu.

Dobré je tyto nástrahy z pečiva navléct na raménko háčku, a vytvořit tak zajímavý „řetízek“. Díky tomu vznikne opravdu hodně lákavé sousto, které jen tak nějaký kapr nepřehlédne. Navíc, na špičku háčku je pak dobré napíchnout třeba zrníčko kukuřice. Zase: Nástraha bude ještě atraktivnější…

Zaručený tip: Pro zatraktivnění nástrahy z pečiva doporučujeme používat „ingredience z kuchyně“. Je dobré třeba ykrojenou nástrahu vyválet v mleté paprice (krásně červená barva), anebo ve vanilkovém cukru – díky tomu bude pečivo nádherně sladké a voňavé. Vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Krmení do studené vody za super cenu!

Anglická firma Bait-Tech patří k těm nejlepším producentům špičkových krmítkových směsí. Tato firma produkuje celou řadu krmných směsí, které mají obrovský úspěch při lovu kaprů. Samozřejmě, v nabídce této společnosti nalezneme i zajímavé krmení do studené vody. Jaké máme v oblibě my?

Krmítková směs Bait-Tech Big Carp (sladký kokos)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní krmení na kapry za hodně zajímavou cenu! Toto krmení má ostrou vůni, která se velice dobře šíří i studenou vodou. Díky tomu tak vzniká silná pachová stopa, která dokáže přilákat i pasivnějšího kapra z větší vzdálenosti. Ta vůně je fakt luxusní!

Silnou stránkou tohoto krmení je, že obsahuje spoustu nadrcených tvrdších surovin, které spolehlivě zastaví kapry na lovném místě. Ano, právě „koberec“ z nadrcených částí donutí kapry sbírat potravu, až narazí na naši nástrahu. Super! Krmení obsahuje například drcené konopí, rozmleté tygří ořechy nebo partikl. Ideální kombinace!

Toto krmení lze použít klasicky do krmítka, anebo také do PVA či při krmení s krmnou raketou. Možností je nespočet! Na tomto krmení každého zaujme i nízká cena! Za opravdu špičkovou návnadu nezaplatíte mnoho. Naopak! Navíc, krmení není potřeba používat ve velkém množství – je opravdu hodně koncentrované, takže i malé množství spolehlivě přiláká kapry.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -