DomůNovinkyVIDEO: Jak se „pasou“ amuři na krmném místě? Podívejte se na fascinující...

VIDEO: Jak se „pasou“ amuři na krmném místě? Podívejte se na fascinující video!

- Reklama -

Amuři patří odjakživa k nejvíce vyhledávaným rybám na našich vodách. A i když tento rybí druh byl na naše území dovezen teprve před několika desítkami let, tak si jej česko-slovenští rybáři velmi oblíbili. Těch důvodů může být hned několik! Amuři jsou totiž tvrdí bojovníci, kteří prověří jak rybářské vybavení, tak i umění rybáře. A hlavně! Tyhle ryby mohou dorůstat do velmi zajímavých rozměrů. Takovou rybu by prostě chtěl na háčku nejeden rybář! Jak se ale vlastně amuři chovají na krmném místě při sběru potravy? Hodně může napovědět toto luxusní podvodní video pro rybáře…

Amury rybáři rádi chytají například poblíž těch úseků, na kterých roste vodní vegetace. Tu amuři totiž milují! Ano! Kolikrát můžete být u vody svědky toho, jak se vodní rostlinka začne třepetat, a pak zmizí pod vodní hladinou. To se pasou amuři! Ti vodními rostlinami jen málokdy opovrhnou. Však taky proto se tyto ryby hojně vysazují i na ty lokality, které trápí přehršel vodních rostlin.

I když tyto ryby milují rostlinnou potravu, tak přesto z ní dokážou vytěžit naprosté maximum, takže amuři častokrát dorůstají do dechberoucích rozměrů. I na našich vodách můžeme chytat „stříbrná torpéda“, která mají na délku přes 100 centimetrů. To už je pořádná ryba! A proto není divu, že se na tenhle rybí druh zaměřuje nemalé procento rybářů.

TIPY A TRIKY: Jak úspěšně chytat candáty na konci sezóny? Vyzkoušejte tohle!

Jak ale na tyhle ryby vyzrát? No, abychom byli při jejich lovu úspěšní, je dobré pochopit, jak se vlastně tyhle ryby při sběru potravy chovají. Takže se musíme podívat pod vodní hladinu! Přinášíme luxusní podvodní video pro rybáře, na kterém si lze prohlédnout to, jak se amuři poblíž potravy chovají. Jak ji sbírají. A suprové na tomhle videu je to, že si to rybáři mohou porovnat s kapry. Tak příjemnou podívanou!

VIDEO: Jak se chovají amuři na krmném místě? Mrkněte na fascinující video!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -