DomůNovinkyPrvní trhák závodu! Vedoucí tým má na kontě už přes 50 kilo...

První trhák závodu! Vedoucí tým má na kontě už přes 50 kilo váhy! Chytají se krásní kapři

- Reklama -

Vypadá to, že prestižní závod Stairs2Hell má před sebou další nabušený ročník! Sotva uběhla druhá noc závodu, tak už první tým má na kontě 50 kilo! A přesto prozatímní lídři celkového pořadí nemají nic jistého, protože na záda jim dýchá hned několik dalších týmů. Tohle bude boj! Při pohledu na závodní týmy na špici je pořád zřejmé, že kapři se chytají po celé délce závodního pole. A právě díky tomu je letošní ročník absolutně nevyzpytatelný, protože úspěch může přijít odkudkoliv…

Ještě včera v poledne byli na průběžné stříbrné pozici. Dneska si ale urvali průběžné vedení pro sebe! Tým CARPSTAR, který chytá na lovném místě číslo 7, dokázal na břeh dostat první rybu přes 20 kilo váhy, takže v součtu mají tihle borci už 54,18 kilo! Lovné místo číslo 7 je na začátku závodního úseku pod Strachotínem. Máme za sebou teprve druhou noc a tihle závodníci jedou fakt výborné „tempo“. Co předvedou v dalších hodinách?

I když kluci z CARPSTAR mají už na začátku závodu velmi slibný základ pro úspěch, musí se mít na pozoru. Na záda jim totiž dýchají ostřílení borci z týmu MIKBAITS Friends. Tito závodníci chytají na místě číslo 45, které je na „dobře známé“ špici, která patří k TOP místům na tomhle jezeře. Kluci z tohoto týmu mají na kontě taky 3 bodované ryby a jejich součet je 48,71 kilo!

NOVINKA: Konec éry boilies? Revoluční nástraha na kapry s kusy krevet! 

Prozatímní třetí flek zatím okupuje tým PROLOGIC. Tento mančaft nebyl včera v poledne ani v TOP 5, ovšem po skvělém výkonu, kdy závodníci dokázali dostat na břeh 3 slušné bodované ryby, mají zatím na kontě 43,23 kilo. Tohle skóre tak zatím stačí na průběžný bronz, ovšem kousek za nimi je konkurující tým CT – Aqua, který ztrácí pouhá 3 kila. Tohle bude boj! Třetí tým PROLOGIC taky chytá na začátku závodního pole pod Strachotínem na lovném místě číslo 4.

I poslední hodiny nabídly nádherné kapry, kteří ale (zatím) nepromluvili do průběžného pořadí na nejvyšších příčkách. Naprosto luxusní rybu například vytáhli loňští vítězové KeyStyle.cz & Mikbaits. Tito závodníci totiž dokázali ulovit bombastického šupináče o váze 21,81 kilogramů, což je geniální základ pro další vývoj závodu, co se týče celkového umístění. Tým KeyStyle.cz & Mikbaits v letošním roce chytá na místě číslo 53, což je flek pod Šakvicemi…

Zajímavý rozhovor s průběžně čtvrtým týmem CT – Aqua udělala Claudia Darga. Ta se například závodníků zeptala na to, v čem tkví jejich úspěch, protože právě tento tým je jedním z mála, který v daném úseku boduje.

Poznámka: U videa jdou zapnout české titulky! Stačí kliknout na ozubené kolečko ve videu

 

TOP průběžné pořadí: 6. 10. 2020 (12:00)

1. CARPSTAR (místo 7) – 3 kapři – 22, 59 kg, 16,94 kg, 14,65 kg – součet 38,74 kg

2. MIKBAITS Friends (místo 45) – 3 kapři – 1ý, 69 kg, 16,24 kg, 14,78 kg – součet 48,71 kg

3. PROLOGIC (místo 4) – 3 kapři –  19,11 kg, 14,66 kg, 9,46 kg – součet 43,23 kg

4. CT – Aqua (místo 93) – 2 kapři – 23,55 kg, 16,59 kg – součet 40,14 kg

5. CARP-B (místo 13) – 2 kapři – 21,94 kg. 15,11 kg – součet 37,05 kg

Redakce InRybar.cz

Foto: Stairs2Hell

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -