Domů Novinky Zázrak! V Labi se topila mladá žena! Rybář ji vytáhl s pomocí sumcového prutu...

Zázrak! V Labi se topila mladá žena! Rybář ji vytáhl s pomocí sumcového prutu zpátky na břeh!

- Reklama -

Život někdy přináší neuvěřitelné příběhy! Jeden z nich se nedávno odehrál na řece Labi v Ústí nad Labem. Právě zde se na ryby vydala dvojice mužů, kteří se rozhodli „podívat na zoubek“ místním sumcům. Seděli v klidu večer u vody, když tu najednou uslyšeli obrovskou ránu. Kdekdo by si dokonce mohl pomyslet, že kdesi zalovil velký sumec. Jenže skutečnost byla jiná! Do řeky spadla mladá žena, kterou silný proud strhával níže po proudu. Naštěstí byl přítomný rybář neuvěřitelně rychlý, nezpanikařil a dokázal mladou ženu dostat zpátky na břeh…

„Dnes se mi stalo něco, co nikomu na rybách v jeho životě nepřeju! Při klidném rybaření mě a mého kamaráda – co se mnou rád jezdí, ale nechytá – vyrušilo z klidného večera opět bez záběru (prostě mi ti vousáči nejdou) opravdu obrovská rána o vodní hladinu,“ začíná své povídání zachránce.

Dvojice mladých mužů začala okamžitě pátrat, co velkou ránu o vodní hladinu způsobilo. Na nedalekém mostě nebylo nikoho vidět, tak že by zalovil velký sumec? Ne! Muži si všimli, že v proudném Labi se topila mladá žena, která měla nějakých 15 až 20 let. Silný proud ženu unášel níže po proudu. Bylo třeba okamžitě jednat!

Mužům se podařilo s topící se ženou navázat kontakt, jenže mladá dívka se nemohla dostat z proudu, protože v daném úseku byl opravdu hodně silný. „Bez jakéhokoliv rozmýšlení jsem vytrhl ze stojanu sumcový prut a bleskurychle jsem ho vytáhl z vody. Mezitím kamarád zalarmoval policii a záchranku, a běžel za mnou po proudu za tonoucí dívkou. Za běhu jsem v rychlosti na šňůru provlékl 200 gramovou kačenu, zajistil ji a zaplať svatému Petrovi – dívka byla jen asi 15 metrů od břehu a začala spolupracovat,“ pokračoval zachránce.

Nyní nastala chvíle, ze které by se leckomu rozklepala kolena, protože někdo by tento nápor stresu nemusel zvládnout. Ovšem rybářovi se to povedlo! „Nahodil jsem kousek nad dívku a proud s obrovským štěstím zanesl kačenu přímo k dívce – mezitím kamarád čekal u břehu, abychom mohli dívku vytáhnout. Povedlo se! Opravdu zážitek – masakr – ať vám to jezdí! Jedu na pivo, mám dost dneska,“ ukončil zachránce mladé dívky.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -