DomůAkční nabídkaTOP návazce na kapry do čisté vody: Z čeho navázat „neviditelný“ návazec na...

TOP návazce na kapry do čisté vody: Z čeho navázat „neviditelný“ návazec na opatrné kapry?

- Reklama -

Podzim patří k nejlepším obdobím pro lov velkých kaprů. Jenže! Celý lov kaprů na podzim může pořádně zkomplikovat čistá voda. Je to jednoduché: V čisté vodě může kapr rozpoznat zradu v podobě nalíčené montáže. A zejména pak kapr, který je zkušený, tedy velký. Ale! Současný trh nabízí takové materiály, které jsou i v hodně čisté vodě špatně rozpoznatelné. O jaký materiál jde? A proč ho používat? O tom si teď něco řekneme…

Fluorocarbon! Tohle je ten materiál, který dokáže být i v hodně čisté vodě pořádně nenápadný. Jak je možné, že toto vlákno jde ve vodě tak špatně vidět? Odpověď se jmenuje index lomu světla. Právě tuto hodnotu má fluorocarbon jednu z nejnižších ve světě navazovacích materiálů na ryby (např. nižší než u vlasce). A právě proto je fluorocarbon na ryby tak špatně rozpoznatelný!

To ale není jediná výhoda tohoto TOP vlákna! Dalším velkým plusem je, že toto vlákno je tuhé. Proč je to výhoda? V momentě, kdy kapr nasaje háček s nástrahou, tak se mu bude háček z tlamy velice špatně vyplivovat – protože vlákno je prostě tuhé. A kapr se tak snáze chytne. Přesto! Fluorcarbon je dostatečně ohebný na to, aby se s ním pohodlně navazovalo…

Fluorocarbon je perfektní i v jeho obrovské odolnosti! Ať už budete chytat na zarostlém dně, kde je plno překážek, tomuto vláknu to nevadí. Vydrží fakt hodně! Další obrovskou předností je rychlá potápivost vlákna, díky které nehybně leží na dně. Luxus! A nesmíme zapomenout ani na prakticky nulovou průtažnost, díky které jsou záseky úspěšné i na velkou vzdálenost. Jaký fluorocarbon doporučujeme?

 

Fluorocarbon Giants Fishing

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální fluorocarbon od Giants Fishing, který se vyrábí s pomocí nejmodernější japonské technologie. Díky tomu tento fluorocarbon nabízí TOP vlastnosti – vysokou odolnost proti oděru, skvělou nosnost, nízkou průtažnost, „neviditelnost“ v čisté vodě.

Fluorocarbon Giants Fishing je velmi vhodný pro vytváření návazců na kapry do čisté vody. Jedná se o vlákno, které má velmi nízký index lomu světla, takže ve vodním prostředí je velice špatně rozpoznatelné. Tohle hraje při lovu opatrných kaprů zásadní roli!

Na tomto fluorocarbonu máme rádi, že je dostupný za rozumné peníze. Takto kvalitní vlákno za takovou cenu budete hledat jen hodně těžko. Fluorocarbon Giants Fishing jek dostání v průměrech od 0,30 do 0,45 mm, což jsou nejpoužívanější průměry na návazce na kapry do čisté vody. Luxus!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Návazcový vlasec s fluorocarbonovým povrchem Giants Fishing Leader Mono FC

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je zajímavá varianta! Co to je? Špičkový návazcový materiál s fluorocarbonovým povrchem od firmy Giants Fishing! Tento návazcový materiál má několik obrovských předností. Zaprvé: Největší výhodou je prostě cena! Oproti jiným výrobcům je tento návazcový materiál k dostání za naprosto luxusní peníze! Za takovou kvalitu? To si necháme líbit! Pokud hledáte TOP materiál na návazce na kapry do čisté vody, sáhněte po tomto!

Na přiloženém videu se můžete přesvědčit o obrovské odolnosti tohoto vlákna. Tento návazcový vlasec s fluorocarbonovým povrchem je proto vhodný při lovu na kamenitém nebo zarostlém dně, kde leží celá spousta překážek. A i když při zdolávání „brnknete“ tímto návazcovým materiálem o překážku, nic se nestane. Tohle vlákno je fakt odolné! V hrubších průměrech se výborně hodí i do míst, kde jsou nepříjemné, ostré škebličky. Luxus!

Další obrovskou předností je, že i když má tento návazcový materiál s fluorocarbonovým povrchem zajímavou tuhost (jde vidět na videu), přesto je krásně ohebné, takže se s ním velice dobře pracuje. Na toto vlákno naprosto pohodlně navážete i menší háčky na kapry, které se na konci října, v listopadu a prosinci používají. Tohle je bomba!

Návazcový vlasec s fluorocarbonovým povrchem je k dostání v několika průměrech. Můžete si vybrat vlákno od průměru 0,40 mm do 0,60 mm. Zleží jen na rybářovi, jaký průměr bude potřebovat. Pokud nechcete používat klasický fluorocarbon, pak tohle je geniální varianta pro návazce na kapry do čisté vody!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: HOBBY-G

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -