Domů Novinky Česká štika dobývá svět! Rekordní úlovek je na titulní straně věhlasného rybářského...

Česká štika dobývá svět! Rekordní úlovek je na titulní straně věhlasného rybářského časopisu

- Reklama -

Není tomu tak dávno, co jsme na magazínu InRybar.cz informovali o obrovské štice z českého revíru. Fotografie obrovské štiky, která vážila 26,7 kilogramů a měřila 133 centimetrů, obletěly rybářský svět. Obrázky trofejního úlovku se například objevily na velkých rybářských stránkách na Facebooku. Ale tou největší bombou je, že fotografie obrovské štiky se objevila i na titulní straně věhlasného rybářského časopisu Anglers Mail.

Rybářský časopis Anglers Mail patří k nejvýznamnějším časopisům na rybářském trhu v Evropě. Tento rybářský časopis je rovněž jedním z nejoblíbenějších u anglicky hovořících rybářů – například na Facebooku má přes 120 000 fanoušků. Časopis Anglers Mail vychází každé úterý.

A teď se český rybář s českou rybou objevil na titulní straně tohoto věhlasného časopisu. Na titulní straně je trofejní štika o délce 133 centimetrů a váze 26,7 kilogramů, která byla ulovena na české svazovce. Neskutečná ryba, která zaujala i redaktory z Anglers Mail. Tohle je určitě velká pocta!

Redaktoři z Anglers Mail tuto štiku titulovali jako světový rekord. Oficiálním světovým rekordem byla štika z roku 1986 o váze 25 kilo. Samozřejmě, největším problémem je, že tato tabulka nemusí obsahovat jiné velké štiky z minulosti. A z málo probádaných koutů světa – například z Ruska, Ukrajiny nebo jiných zemí, kde se velké štiky vyskytují. Tak jako tak, česká štika je famózní!

NEPŘEHLÉDNĚTE: TOP nástrahy na největší štiky!

Například v loňském roce byla bulharským rybářem ulovena štika o délce 140 čísel a váze přes 25 kilo. Na video s obrovskou štikou se podívejte ZDE

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -