skingbranding-banner

Úspěšná položená na začátku sezóny: Extrémně páchnoucí nástraha na kapry z pečiva! Tohle je síla!


Lov kaprů na položenou je rybáři někdy podceňovanou rybářskou metodou. Ale proč? Rybaření na položenou nabízí perfektní možnost, jak během velmi krátké chvíle nachytat velké množství kaprů. Přitom tahle metoda je opravdu hodně snadná, což je velké plus! Pokud rybář použije zajímavou nástrahu a krmení, pak se může těšit na nefalšované rybářské eldorádo. Jakou nástrahu ale na začátku sezóny použít? Máme pro vás tip! Jde o klasickou nástrahu z pečiva, která ale neuvěřitelně smrdí! Co to je? Pojďme se na tuhle páchnoucí záležitost podívat zblízka…

Proč nástrahy z pečiva? Protože právě nástrahy z pečiva patří k tomu nejvíce osvědčenému, co rybářský svět nabízí. Nástrahy z pečiva jsou léty osvědčené a fungují už desítky let. Pokud tedy chcete klasickou nástrahu, kterou používali už naši pradědové, sáhněte právě po pečivu. Přesto! Doba jde stále dopředu, proto jsou dneska nástrahy na kapry z pečiva k dostání v řadě příchutí. A to i v hodně páchnoucích. Tohle je fakt smrad!

Pečivo je pro lov kaprů naprosto ideální! Tahle „surovina“ totiž skvěle pracuje za jakýchkoliv podmínek, tedy i ve studené, jarní vodě. Proto jsou nástrahy z pečiva tolik oblíbené na začátku sezóny, a proto tolik fungují. I když má voda jen několik stupňů nad nulou, stejně bude nástraha z pečiva krásně pracovat – po vhození do vody začne nabývat na objemu, takže na nebo pod háčkem se vytvoří luxusní sousto. Tomuhle žádný kapr neodolá!

Jak už jsme se zmínili, nástrahy z pečiva se vyrábí v několika příchutích – ten výběr je gigantický! Jedná příchuť je ale naprosto specifická a unikátní. O co jde? O hnijícího červa! Tahle příchuť od české firmy KAPRPRO se stala obrovským hitem, a ono se není čemu divit! Hnijící červ má velmi silný pach, který se dobře šíří i za nízkých teplot. A proto tak skvěle funguje i na začátku rybářské sezóny. Jaké osvědčené nástrahy se v této příchutí vyrábí?

 

KAPRPRO Měkčený rohlíkáč (hnijící červ)

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Podle našeho subjektivního názoru jde o jedno z nejlepších rohlíkových boilies na trhu! Proč? Protože měkčený rohlíkáč od české firmy KAPRPRO má naprosto jedinečnou konzistenci. Toto rohlíkové boilies má nádherně „gumový“ povrch, který je doslova nacucaný voňavou/páchnoucí esencí. Přitom ale střed nástrahy je luxusně tuhý, takže nástraha na nebo pod háčkem vydrží i několik hodin. Rohlíkové boilies od jiných výrobců bývá příliš tvrdé a suché – měkčený rohlíkáč je v tohle opravdu o několik levelů výše!

Další obrovskou předností měkčeného rohlíkáče od firmy KAPRPRO je jeho chování ve vodě. Po vhození do vodního prostředí začne rohlíkáč šikovně nabývat na objemu, takže po chvíli vznikne dokonalé sousto pro kapry. Navíc, díky zmíněnému „gumovému“ povrchu tato nástraha mnohem lépe vypouští atraktivní esenci, takže v okolí vzniká koncentrovaná pachová stopa. Dokonalost!

Tato nástraha se vyrábí i v populární příchuti hnijící červ! Díky tomu si tak můžete obstarat silně páchnoucí nástrahu i na položenou nebo feeder, se kterou si skvěle zachytáte i na začátku sezóny. Tato nástraha vytváří i ve studené, jarní vodě silnou pachovou stopu, která zaujme i pasivnějšího kapra. Navíc, díky bílému zbarvení jde tato nástraha vidět i na hodně zaneseném dně, které je pokryto odumřelou vegetací. Paráda!

Měkčený rohlíkáč se dodává ve dvou velikostech – v 9 mm a 14 mm. Pro jarní vycházky jednoznačně doporučujeme tu menší velikost, se kterou můžete nejrůzněji experimentovat. Nejvíce doporučujeme drobné kuličky nastražit na vlas pod háčkem, díky čemuž vznikne lákavý „korálek“. Nebojte se pod háček dát i 4 a více kuliček, které kapr slupne jako malinu. Tohle funguje!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

KAPRPRO ŘEPKÁČ (hnijící červ)

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Další špičková nástraha od české firmy KAPRPRO, která je vyrobena ze speciálního rohlíkového těsta. Tohle těsto vyvíjel český výrobce s pomocí francouzských pekařů z firmy Lesaffre, díky čemuž má skvělou konzistenci a perfektní vlastnosti ve vodním prostředí. Dalším velkým plusem pak je to, že tato nástraha obsahuje řepku. Tedy surovinu, která se při lovu kaprů používá od nepaměti, a na kterou kapři spolehlivě reagují. Luxus!

I řepkáč je vyráběn v příchuti hnijící červ. Díky tomu si tak rybář může obstarat páchnoucí nástrahu z chutného pečiva, která navíc obsahuje semínka řepky. Řepkáč díky tomu i ve studené vodě vytvoří lákavé sousto, které vysílá koncentrovanou pachovou stopu, a které nabývá na objemu. Tohle je špičková záležitost!

Nesmíme zapomenout ani na to, že řepkáč v příchuti hnijící červ je vyráběn ve světlém zbarvení. A to je hodně důležité právě na začátku sezóny, kdy jsou dna našich revírů zanesená odumřelou vegetací. Díky světlému zbarvení jde řepkáč vidět i na silně zaneseném terénu, takže kapr si naší nástrahy rychleji všimne. Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: KAPRPRO

Nové články v rubrice

NOVINKA: Gigantický bivak pro rybáře NASH velký jako „chalupa“! Délka přes 4 metry!

admin | přečteno: 281x | 25.01.2021 | Žádné komentáře

Rybářský bivak patří k nejdůležitějším součástem výbavy. Je to jednoduché: Pokud …

Geniální pruty z Anglie: Špičkové kaprové děličky pro extrémně daleké hody! Nahazujte daleko!

admin | přečteno: 961x | 22.01.2021 | Žádné komentáře

Asi každý milovník lovu kaprů ví, že moderní pojetí téhle …

Zaujalo nás: Super levný oblek pro rybáře (kalhoty + bunda) od německé firmy! TOP kvalita!

admin | přečteno: 7085x | 19.01.2021 | 1 komentář

Rybáři po celém světě jsou zvyklí na to, že cokoliv …

Komentáře

  • No nevím kde to působí, ale řeky, rybníky vůbec.za celou sezónu žádný úlovek. Ale vypadají skvělé. Zlatá stará klasika.

  • Ty voe, co je to redaktora? Kdo vymyslel video typu zpráv? Děsný

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.