skingbranding-banner

NECHUTNÉ: Rybáři vyhrožují Lukášovi Krásovi a jeho dětem! Některé případy už řeší policie


Lukáš Krása od spuštění novinky NUTRIGO na rybářském trhu zažívá dvojí pocity. Jedny jsou z jeho pohledu velmi pozitivní, protože NUTRIGO zažívá nebývalý úspěch na rybářském trhu. Druhé už tak příjemné nejsou. Lukáš Krása vydal prohlášení, ve kterém popisuje, jak mu chodí zprávy od anonymů, kteří mu vyhrožují. O to horší to je i z toho pohledu, že se najdou i takoví, kteří do toho zatahují jeho rodinu. Případem se už zabývá policie. Je třeba připomenout, že na internetu není nikdo anonymní, a že vystopovat daného autora není v dnešní době nijak komplikované…  

Lukáš Krása na webu LK Baits vydal rozsáhlé prohlášení, ve kterém shrnuje řadu skutků, které se odehrály. Kompletní prohlášení si můžete přečíst ZDE.

V rozsáhlém textu se píše i o nechutných praktikách některých anonymních uživatelů, kteří Lukášovi Krásovi vyloženě vyhrožují: „Po uvedení NUTRIGO na trhu Začaly chodit výhružné dopisy na naši firmu, na mou osobu a bohužel i na rodinu (může mi prosím, někdo z těch, kteří tyto dopisy píšou, říci, co s tím vším mají společného moje děti???). Přiznám se, že na tyto situace nejsem připravený, těžce je nesu nejen já, ale i celý náš tým,“ píše Lukáš Krása.

Tyto situace, které už vyložené porušují platné zákony, nezůstanou podle Lukáše Krásy bez odpovědi. Podle informací, které majitel firmy LK Baits zveřejnil, předal jisté materiály policii. „Celou situaci jsem oznámil Policii ČR a kontaktoval bezpečnostní oddělení Výstaviště PVA pro zajištění kamerových záznamů z mého stánku a „předzáchodového“ území v inkriminovanou dobu. Policii ČR jsem také osobně předal svůj videozáznam a všechny výhružné zprávy,“ vysvětluje Lukáš Krása.

Je třeba zdůraznit, že v dnešní, technologické době není nijak výrazně komplikované najít „autora“ výhružné zprávy, i když se internetové prostředí zdá jako naprosto anonymní. Pochopitelně tomu tak není. Lukáš Krása sice blíže nespecifikuje, jestli zprávy chodí jenom přes e-mail, ovšem v tomto případě je to vlastně jedno. Digitální stopu je možné vypátrat přes veškeré komunikační kanály, které se běžně používají.

Lukáš Krása poukazuje i na jednu věc, o které se v souvislosti s incidentem na FOR FISHING moc nemluví. A to je to, že někdo vydal pořád omílané video na nově vytvořeném kanále, který vznikl v ten den, a který pomohl spustit tuto lavinu. Proč to daný člověk udělal? A proč ten kanál už smazal? Mělo to video opravdu pomoci k tomu, aby situace vyzněla tak, jak vyznívá?

„Zcela „náhodně“ se dostal jeden z možná několika pořízených záznamů na záchodě (na mém roztřeseném záznamu je vidět minimálně 5 osob) do rukou člověka, který cíleně vytvořil anonymní kanál, na kterém zveřejnil video, kde se objevil „padouch, zbabělec Krása vyřizující si účty s nevinným postarším pánem skrze najmutého bouchače. Ale tak to samozřejmě nebylo,“ zaráží Lukáše Krásu.

Co říká zákon? Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti. Odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený vůči dítěti nebo těhotné ženě.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Začátek konce rybaření? Evropští úředníci chtěli zákaz rybolovu na území, které je pětkrát větší než Česko!

admin | přečteno: 536x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Jakoby toho na rybáře nebylo málo! Nedávno Evropská agentura pro …

Skoro 25 miliónů korun! Rybáři vyčíslili škody na Bečvě, ze kterých je smutno!

admin | přečteno: 163x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Hodně smutná čísla zveřejnil Územní svaz pro Severní Moravu a …

Těžký život rybářů: 770 chráněných vyder zmasakrovalo ryby za více jak 21 miliónů korun!  

admin | přečteno: 7122x | 23.02.2021 | 3 komentářů

Technik Východočeského územního svazu Karel Němec zveřejnil na tamním webu …

Komentáře

 • Chlapi, vy jste se úplně zbláznili.

 • Tadyhle ten pan krása jak to vidím já už prohrává
  3:0 oproti p.kunovi.
  Opět hystorka aby nevypadal blbě před komunitou.
  Je to prostě chudák, který není žádná kaprařská modla.
  Je to jen další mafián v prodejně s rybářskými potřebami.
  PS.pro web klidně si mě zjistěte,jen vyjadřují svobodně
  Svůj názor 😯

  • Přesně jak popisuje pán Antonín.
   Krása a mu podobní nejsou rybáři , ale jen rybářská mafie . Pro svoje kšeftiky se nestydí udelat cokoli .

   • Jo, dáme jim nálepku “mafiáni” a tím si odůvodníme vyhrožování Krásovi a jeho dětem, dobře… Nemyslíte si (ty, pan Antonín a ostatní co sdílejí váš názor), že už je nejvyšší čas, aby to nějak skončilo?

    • Ahojky,nebo dobrý den.
     Skončit to může ale nemyslím si že brzy.
     Totiž pan krása velice utrpěl v (boji)
     A jen tak se nevzdá.
     Nesympatizuji ani s jednou stranou,
     Jen poukazuji na určité věci které zatím zřejmě moc
     Lidí nevidí.
     Tak se nečerti,nebo nečertěte.
     Jen mi prostě příjde že určité praktiky některých zůčastnenych
     Příjdou jak chování mafie.
     Možná se pletu ale asi ne.
     Samozřejmě pokud se prokáže že to co uvedl p.krasa,je
     Pravda tak to klobouk dolů první mediální skutečnost
     Kterou ocenim,jinak je to sedmilhář.
     Jo a ještě jestli je pravda že se vyhrožuje
     Dětem a manželkám tak to už jsou praktiky mafie.
     A pěknou dobrou noc.

     • Nečertím, ale v souvislosti se článkem tvůj komentář vypadal, že s tím vyhrožováním souhlasíš a připadalo mi to přehnané. Že s tím nesouhlasíš je jedině dobře… Taky se nepřikláním na žádnou stranu, ať si každý chytá na co chce, ale vyhrožování Krásovi odsuzuju úplně stejně, jako odsuzuju tu potyčku s Kunou na WC, obojí je už dost za hranou.

  • Neznám pana Krásu ale ať má jakékoli praktiky tak mě nikdo nenutí jeho výrobky kupovat buď chci nebo ne.A k panu Kunovi myslíte že on je ten kdo rybařině pomáhá nebo někdy nějak pomohl.parkrat sem se p Kuny na něco zeptal ohledně jeho videa a nikdy mě neodpověděl a skoro vždy můj koment smazal… protože sem ho nechvalil ale nikdy neuražel pouze sem se ptal…o jeho chování ani mluvit nejde…a teď otázka na vás… Myslíte že p.Kuna je správný rybář..

   • Kuna je arogantní de… il! Dokonce znám i pár lidí, které na Labi málem “sundal” z loďky tím svým “parníkem.”

    • I ja mam tu čest.take projel jak 🐷. Já když jedu a vidím rybáře tak jedu jako člověk. Hlavně uz vůbec nezaparkuji jim naproti kde loví .Bo všichni házíme naproti. Aji on dle videi tak chytá.

    • Zatím co vidím od samého počátku potyčky na Foe Fishingu tak Krása je ten kdo za všechno může a jak je již zmíněno tak p. KUNA podle mě je né pan ale totální a absolut i K*K*T co nedělá rybařině vizitku vůbec krásnou a jeho videa plná přiblblích narážek na značky jako LKbaits a další je podle mýho dost ubohý až nechutný. Lukáš aspoň něco dokázal a umí…. Ostatní jsou konkurence a závistivci co prostě neunesou že je LKbaits předběhli technickým pokrokem jako je např Nutrigo a další…… Jak je již zmíněno že Kuna jezdí jako prase s parníkem a neumí se chovat tak to mohu sám potvrdit……
     Nakonec to uzavřu tím že VYHROŽOVAT LUKÁŠOVĚ RODINĚ JE DOST UBOHÝ…… Snad hovada dopadnou a bude konečně na všech komunitách klid…….

   • S vašim názorem dle svého nejlepšího svědomí zcela souhlasím.

  • Pane Antoníne neškodilo by trochu si zopakovat ucivo ZŠ. Ten pravopis,no fuj.Až v životě dokážete to co pan Krása pak se rozepisujte. Ve stádu pana Kuny se vyjimate jen co je pravda.V naší republice se holt úspěch neodpouští.

   • AŽ BUSEŠ MÍT TROJKU POD KŮŽÍ ,TAK CHCI VIDĚT TVŮJ PRAVOPIS
    :DÍTĚ.
    pá a pusu .

    • A víš, že jsem si to hnedka myslel? Ach jo, Tondo… nežer tak toho Kunu 😉 Koupit si kvůli němu dekáč je jedna věc, ale když ho vidíš pít Braník, tak přece nemusíš chlastat taky 🙂

     • Sranda musí bejt.
      Jo a jinak jsou mi oba u zadele.

     • Ok

 • Zdravim uz delsi dobu premyslim jestli se na cely chytani .Ale spis asi ne.Tihle troubove a vetsina se jich shrocuje na mrku jsou drobet jinde a uz to neni o rybarine ale jen o urazeni a hodnoceni toho druheho.No a pan ku.da to je vas velitel.

 • Každému 🐷! dát měsíc v chladku za vyhrožování!

 • Zdravím přátelé Petrova cechu, neznám ani pana Krásu ani pana Kunu ale přijde mi celej ten spor trochu mimo. Pokud nechci a pana Krásu neuznávám kak prostě nebudu kupovat jeho výrobky, ale vyhrožovat jemu nebo dokonce jeho dětem, no to s rybařinou nemá nic společného a přátelům Petrova cechu jde snad o zážitky při lovu a ne se nesmyslné hádat. Tak tedy Petrův zdar

 • S čím kdo zachází, tím také schází. Podobné praktiky mají šmejdi. Viděl sem v jednom dokumentu jak ty staré lidi zamknou a odemknou až když slíbí že si jejich zboží koupi. Tenhle pan kuna dostal jen facku. Bylo tam moc kamer. Kdo ví kam až by zašli. 👌

 • Pánové když se nad tím vším zamyslete vše je hlavně sledovanost a reklama zdarma …vyhrožování je svinstvo to žádná …p.kuna má v plno věcech pravdu a nemá rád lepsouny a předražené věci a moc je vidět reklama na pivo v petce ale nikdo nikoho nenutí aby na to koukal …a p. Krása dělá a prodává věci jako víc firem u nás a co si budem nalhávat je to byznys stačí si zjistit kolik lidí bylo v Letňanech .Na závěr ad si pan krása dělá a prodává co chce nemusíte to kupovat , jen konkurence může mít problém a pan Kuna ad si dělá to co dělá ale mohl by se min navažet do lepšounu a ad klidně ukazuje figle pro rybáře a např jak ušetřit ….média dokážou tak ovlivnit až to není hezké …..

 • Zdravím také přemýšlím nad rozumem některých lidí všichni by si měli uvědomit že má každý svou hlavu a tak by jí měl používat ale, když se podívám jak to v té naší zemičce které defakto vládne Slovenský stébák funguje jsem přesvědčen že tu kedlubnu už asi každý nosí jen aby mu nepršelo do krku.

  Já osobně rád zkouším cokoli a přiznám se že jsem si na for fishingu pořídil po spokojenosti s restart koulemi na zkoušku 3 příchute nutrigo a které mi nikdo nenutil prostě ať tak nebo tak mě do toho nikdo kecat nebude ať se píše kde co chce ale přijela mi na Berounku banda fandů pana Kuny a s heslem decathlon je top Kuna na to chytá kapitalní kusy mi tam nacházeli několik 10kg pytlů kouli a bylo po chytání na na 3 měsíce protože se bandy takový tupounů tady poslední 2 roky začaly točit tím nechci ale ovšem hanit koule z decathlonu sám některé používám jen bych chtěl poukázat nad rozumem některých rádoby kolegů.

  • Jo, tyhle překrmovači mě taky štvou… Kazí tím rybolov sobě i všem okolo, nakonec ryby ty hory žrádla ani nezvládnou sežrat, zkazí se to a lovný místo je v háji… Ať už tam hážou boilie, nebo třeba jen kukuřici po kýblech, to je fuk. Začal jsem se takovým překrmovaným revírům vyhýbat a na úspěchu je to znát (ideálně najít místo, kam se špatně dostává autem). Když jsem se jednoho frajera ptal, proč to tak dělá, tak se odvolával na Jakuba Vágnera a jeho slova, že kapr je takový podvodní prase, co sežere všechno (hm, tak jo…).

 • Vyhrozovat nekomu skrz rodinu a seti je vaaaaazne chlapacky. Ubohost nekterych nezna hranic. Jako by s tim deti meli cokoliv do cineni. Navic nikdo nikoho nenuti si kupovat to ci ono!! Ale hold typicka lidska vlastnost a to lecit si svy mindraky na jinejch.

  • Oprava ne seti ale deti 🙂

 • Petrův zdar…
  Pořád dokola…
  Stále čtu,ze ma pá kuna v 80 procentech pravdu..je zde tedy někdo schopný mi sem napsat deset výroku pana kuny, 8 pravdivých a 2 nepravdivé?ať to teda taky vím.
  Co se týče krmení,o tom sem psal někde dříve.. takže se to jen potvrzuje.z rybariny se stala honba (nikoli honitba) za něčím maxi, porovnávat,ukázat se…a úplně se vytrácí duch a pointa tohoto sportu, koníčku a úniku od reality.teda aspoň u většiny z nich.
  Co se týká vyhrožování, internet je těchto píčovin plný napříč všema komunikátorama, tudíž nepřeceňovat, nedělat si zbytečné starosti,ale též při opakování nepodceňovat..do budoucna by těmto debatám pomohlo propojeni např s občanským průkazem.. stejně jako v bance či jiném institutů,kde je to samozřejmost.. vždyť i ty kretensky karty jsou kopiemi údajů.
  Tím by ubylo machru,co napíšou vše pod tíhou anonymity,a přibylo seriózních informací a názoru, neboť prodírat se slovními výkaly,které zde jsou je někdy dost vyčerpávající…to budu mít raději nahozeno o:)..(návnadu říkat raději nebudu o:)..jako např dnes ..sme byli.411164 1.bez záběru,ale vnitřní naplnění bylo maxi.
  PZ pampaliny

  • Hele, to je dost dobrá otázka k zamyšlení. Pravdu má asi v tom, že chytit kapra není žádná věda a že nepotřebuješ nějakou extra výbavu a nástrahy. To byla dřív základní myšlenka jeho videí a jeho skalní fanoušci se v téhle fázi asi zasekli a tak mu nekriticky žerou i to, co začal točit potom. Pod vlivem dnešní komerce to začínajícím rybářům asi přišlo jako skvělá myšlenka (kdo už nějaké zkušenosti má, tak mu to asi přijde jako kdyby něko znovu objevil Ameriku). Pravdu má určitě třeba i v tom, že přívlač z lodi není tak jednoduchá záležitost, jak mu vyčítají odpůrci.
   Potom, co začal s tím svým bojem proti firmám a později proti celému světu, tak už je těžký se v jeho názorech orientovat a říct, v čem má pravdu a v čem ne, co z jeho výroků je cílená provokace a co myslí vážně. V tom se nemůžou vyznat asi ani jeho skalní fanoušci, protože sem tam taky změní názor, že jo… Jednou se navážel do muškařů, že chytaj chcípáky, v jiném videu je později chválil, že chytají alespoň aktivně… Do jiného rybářského kanálu (Rybareni CZ/SK), se v komentech u svýho videa navážel a vysmíval se, že chytá “retro” a že k něčemu takovému nikdy neklesne (sám se v několika videích rozplývá nad svojí starou výbavou a má i video, kde chytal se starym prutem a navijákem aby ukázal “lepšounům”, že to jde taky). Nakonec se do něj navážel ale nejspíš jen ze závisti (můj názor), protože ho ten rybář v tu dobu překonal na YT v počtu odběratelů a později snad Kuna i prohlásil, že je rád, že ho překonal…
   Tak si z toho vyber viď. Jeho videa nejsou nakonec asi ani tak o tom kdo má pravdu, ale o vyvolávání kontroverze.

   • Jinak tím prvním odstavcem nechci říct, že má fanoušky jenom začátečníky… I hodně zkušenějších podlehlo komerci a tak jim myšlenka levného rybaření přišla v této době jako něco nového a Kuna jako bůh.

 • PZ….
  Tak zatím nečtu nic extra,kvůli čemu bych si měl drepnout a civet s vyvalenym hledím..
  Takže postupně..
  To že někdo prezentuje levné chytání,a vyčítá výrobcům ,že vyrábí draze a že sou jak říkáš lepsouni,to je přece jen ustrel.vezmu tě na Sázavu na trampskou osadu,a budeš se divit,co ti vousatí dedulove používají,na co chytají ,a co chytají.a jsou spokojení.a nikde se netoci, neurazí a žijí si svůj život.
  To že velká ryba se musí vysedět, přilákat,ošálit,to je prostě fakt,a co kdo k tomu používá je věc jedná..
  Bylo by zajímavy uzavřít jeden revír na 14 dní, pak dát ty dva Kluky vedle sebe,a ať se za 72 h ukážou včetně zakrnění aatd.,at se ukážou..vítěz v uvozovkách získá morální výhru, prohraný zaplati třeba další zarybnění MO.
  Protože mi to stále více připomíná závist než reálný základ.ale je to jen na základě indicií calybos..
  Přívlač z lodí je ,pokud nemyslíš hlubinou,též vyžaduje jistě dovedností, obzvlášť z gumaku, hlubinou přívlač považuji za divný způsob..(nemyslím teď mořský rybolov).
  A ještě co se týká financí , levneho či drahého rybaření,je to bohužel směr doby, vývoje aatd, ale to,kam se rybarina posouvá je teda věc… Myslím že i umělé nasponovana.(teď nemyslím nástrahy)..pro srovnání..postel stojí v ikee 1500, a lehátko pro rybáře 2000,a to se na něm moc spát nedá..))).něco židle, Světla, prostě cokoliv.
  Ale uvařit dobrou nástrahu je o surovinách,a ty též neco stojí.prirovnani je všude kolem nás hodně,teď chroupu oplátku Milu,každý zná.. stojí 15kc… nějaká podobná, průhledná v Lidlu stojí 3,Kč..každý má výber,do čeho se zakousne…ale pak mi může pan ve frontě za mnou říct,že sem debil,lepsoun aatd, protože si kupuju Milu…a má reakce bude jako u každého .buď se v lepším případě úsměju,nebo v horším mu řeknu,ze je to má věc..a myslíš,ze mi začne vyhrožovat skrz dítě?)))))…
  Mám kamarády rybáře napříč spektrem..každý chytá,jak seu zlíbí.. někomu stačí chytit jednu rybu za týden a tomu to podřídit,jiný je spokojený,že si zachytal a vytáhl aspoň něco..
  Pořád tedy na mě více dělá dojem to,že je to závist a chuť se zviditelnit,to se na mě nezlobte.pz pampaliny

  • To se není proč zlobit… 😉 Vždyť tak by to mělo být. Ať si každej chytá, jak mu to vyhovuje a nevalí kvůli tomu do ostatních.

 • Ještě dodatek k těm nástrahám.
  Prostě nesporný fakt je,že vyrobit dobře jídlo,ať už pro ryby či pro sebe je o surovinách.v Čechách je to vše nasponovane..kamarád vaří a kdo se v tom vyzná,musí to potvrdít.to je na dlouhe povídání,ale každý má svou pravdu.ale je divné to někomu vyčítat.

 • Vypadá to že si pan krása vše vymysli dělá ze sebe chudáka protože už neví kudy kam je to chudak který by se měl léčit a tě Vondráček dostane stejně do rypaku chudak troufne si na 55letyho chlapa

 • Z kaprařiny se stal akorát výdělečný podnik a nemá už to z rybařinou nic společného,kapr veme skoro vše a tak to taky i tak vypadá., dříve jsme chytali kapry na chleba, lisovaný pařený rohlík, kolínka se strouhankou a nebo žížaly a jak jsme zachytali a kolik! Dříve nám říkali tichý blázni a dneska ty co se nám smáli tak dnes sedí u vody a nahažou tam při každé návštěvě 15kg sraček!! Každy s těchto tvrdí jak jejich krmení a boilie je to něj něj, je to k smíchu!! Rybáři i když o takových lidech se nedá říct že to jsou opravdový rybáři, jsou schopni zajít kvůli svému výdělku až takhle daleko tak je to velká ubohost!! proto chodím skoro jen na dravce
  Petrův Zdar

 • Chlapi,neblbněme!!!!!! Někomu vyhrožovat likvidací dětí či rodiny-to je UBOHOST. Že byla potyčka na For Fishingu-už se to uklidnilo. Podobně jako panu Krásovi-tak bylo vyhrožováno i p.Kunovi. Je svoboda projevu-můžeme říct co si myslíme. Že p.Kuna použil název lepšouni-to je myšleno na to-kdo nemá vercajk za pár tisíc nemá šanci něco chytit Je nás dost co musíme korunu obrátit než ji vydáme.-já si udělal podle Kuny boilies i tekutá játra-opravdu jsem si zachytal-a za pár korun. Každý má možnost si koupit a chytat na co chce. Nikdo nás nenutí kupovat co nechceme. Poznal jsem p.Kunu- ten by nikdy nikomu nevyhrožoval-je to svéráz ale čestný chlap. Kdo mu loni vyhrožoval, že mu potopí molo a podpálí loď?? Je to jako fanouškové Sparty a Slávie-slovní přestřelky. Ještě něco o Kunově plavbě-jezdí střední částí-PLAVEBNÍ !!!!!-TAM LOĎKY nemají co dělat.Nějaká vlnka nikomu neublíží-to někomu nevadí výletní lodě-vlny jako a moři??? Ale je to Kuna-tak do něho. Ale proč jsem psal-opravdu kluci neblněme-užívejme si ten náš krásný koníček.Přeji všem krásné chvíle u vody a krásné úlovky. Bobika

  • To není o tom že “je to Kuna, tak do něho” (aspoň z mojí strany ne), akorát bych si ho tak neidealizoval… Taky mu vyhrožovali, to je fakt, ale to vůbec nijak nesouviselo s Krásou a že někteří lidé klesli tak hluboko a začli Krásovi vyhrožovat podle mě není nic obhajitelného jen proto, že kdysi někdo úplně jiný vyhrožoval Kunovi… (a vím, že ty to neobhajuješ, ale když už to srovnáváš, tak ti co vyhrožovali Kunovi byli tuším hlavně lidi z MRKu. Tam moc oblíbený není, od té doby, co tam na některé podal trestní oznámení za pomluvy ne? To fakt nemá s Krásou nic společnýho. Píšu to spíš právě kvůli jiným, aby si to nezačli spojovat).
   Však třeba já se z něj nesnažím udělat zloducha a pošpinit ho (třeba když jsem tu Pampalinymu popisoval jeho tvorbu, tak jsem se myslím držel pouze faktů. To že rád vydá nějaké kontroverzní prohlášení, kterým někoho naštve a následně po nějaké době řekně pravý opak ví snad každý, kdo ho sledoval trochu dýl. Holt ví, že to zvyšuje sledovanost…). Podle mě tím jak se začal do všech navážet, tak začal rybáře spíš rozdělovat, než spojovat. Při smyšlené kauze “Pepperin” už začal tlačit na pilu trochu víc, než by musel (sledovanost…). No, ale to je zase jen můj názor. Jen připomínám, že chování Splashbaits jsem taky odsoudil (hlavně to jejich už smazané prohlášení potom).
   Jinak je mi jasný, že Krásovi nevyhrožuje sám Kuna (jak jsi sám podotknul), ale spíš jeho sympatizanti. Ale zase to vyhrožování možná souvisí s tou konspirací, že ten útok prý zosnoval Krása, (hele, nevěřím tomu… To by se tam asi vůbec neukazoval, bejt to pravda). Ale každej má svojí pravdu a já na tom záchodku taky nebyl že jo… Pro mě prostě Kuna zas takovej frajer není… a neřekl bych, že by si z toho zrovna on něco dělal 😉
   A jinak na závěr souhlasím s tím, že bysme neměli blbnout a rybařinu si i přes rozdílné názory na to či ono užívat… Taky přeju hezké úlovky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.