Domů Akční nabídka VIDEO: Špičkový vlasec na kapry za pár korun! 1200 metrů stojí 199...

VIDEO: Špičkový vlasec na kapry za pár korun! 1200 metrů stojí 199 korun!

- Reklama -

Kvalitní vlasec na kapry nemusí stát majlant! To ani náhodou! Důkazem je perfektní vlasec od české značky Giants Fishing, který patří k nejlevnějším na trhu, přitom nabízí skutečně parádní vlastnosti. Tento vlasec na kapry za pár korun zaručuje skvělou pevnost, vysokou nosnost, skvělou odolnost proti oděru a jen minimální paměť. Přitom jeho cena je hodně lidová! Takže pokud právě hledáte nový vlasec na kapry, pak se podívejte právě na tento. Je fakt luxusní!

 

Vlasec na kapry Giants Fishing Carp Master Camu Green

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající vlasec na kapry od české značky Giants Fishing! Tento rybářský vlasec byl vyroben s pomocí nejmodernější japonské technologie, díky čemuž má toto vlákno naprosto unikátní vlastnosti. Zaprvé: Vlasec má vynikající pevnost jak v uzlu, tak i v tahu. I když na slabší průměr vlasce Giants Fishing Carp Master Camu Green budete zdolávat velkou a divokou rybu, je to jedno. Vlasec tenhle nápor bez nejmenších obtíží vydrží.

Další perfektní vlastností je to, že tento vlasec na kapry má výbornou odolnost proti oděru. Takže i když budete chytat na těžkém terénu, třeba na kamenitém dně, nevadí to. Tento vlasec je vhodný i pro lov poblíž potopených překážek, kdy může dojít při zdolávání ryby ke kontaktu s nějakým potopeným objektem. Tuhle odolnost vlasce na kapry Giants Fishing oceníte právě na silně zarostlých vodách, kde je honě překážek (třeba na slepých ramenech, anebo neregulovaných řekách).

Na tomto vlasci máme rádi i to, že má jen minimální paměť. Díky tomu se na tak na vlákně nevytváří nepříjemné obloučky a přehyby, které pak výrazně komplikují třeba nahazování. Ano! V momentě, kdy se na vlasci vytvoří nepříjemné obloučky, tak ty následně vytváří přebytečné tření v očkách prutu při nahození. A to výrazně zkracuje délku hodu. U tohohle vlasce ale tohle nehrozí! Vlasec na kapry Giants Fishing Carp Master Camu Green má i nízkou průtažnost, což rybář ocení při záseku při záběru od kapra na velkou vzdálenost. Díky nízké průtažnosti se háček zapíchne rybě pevně do tlamy. Super!

Největší výhodou tohoto vlasce je jeho nízká cena! 1200 metrů tohoto kvalitního vlákna stojí už od 199 korun. Cívka o délce 1200 metrů naprosto spolehlivě naplní i 2 velkokapacitní kaprové navijáky, anebo celou řadu menších navijáků (třeba na feeder). Vlasec na kapry Giants Fishing Carp Master Camou Green je k dostání v průměrech 0,22 mm, 0,25 mm, 0,28 mm, 0,30 mm a 0,35 mm. Stačí si vybrat takový průměr, který potřebujete…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Vlasec na kapry Giants Fishing Carp Master Camu Brown

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Další velmi levný vlasec od české značky Giants Fishing, který si rybáři velmi oblíbili. A to zejména díky nízké ceně! 600 metrů tohoto vlasce stojí už od 149 korun, což je naprosto nepřekonatelná cena. Přitom za takhle nízké peníze dostanete kvalitní navazovací materiál, který nabízí hodně zajímavé vlastnosti.

Tento vlasec na kapry byl vyroben s pomocí nejmodernější japonské technologie, díky čemuž má skvělou pevnost v uzlu a v tahu, vynikající nosnost a vysokou odolnost proti oděru. Super! Vlasec na kapry Giants Fishing Carp Master Camu Brown je dostupný v průměrech 0,22 mm, 0,25 mm, 0,28 mm, 0,30 mm a 0,35 mm. Super!

Další velkou předností je také nenápadné zbarvení tohoto vlasce. Ten je dodáván v maskáčově hnědém zbarvení, které splývá s (téměř) všemi typy podvodních terénů. Ať už budete rybařit na kamenitém, zaneseném, anebo zarostlém dně, tak všude bude tento vlasec těžko rozpoznatelný. To ocení každý rybář při lovu velkých a opatrných kaprů. Luxus!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -