DomůRybářské radyRybaření v zahraničíNová rybářská televize plná rybářských filmů! Užijte si hromadu rybářské zábavy zadarmo!

Nová rybářská televize plná rybářských filmů! Užijte si hromadu rybářské zábavy zadarmo!

- Reklama -

Známý rybář a rybářský průvodce v Norsku Zdeněk Řeřucha představuje rybářskou televizi, na které rybáři naleznou celou řadu rybářských filmů. Zdeněk a jeho přátelé tato dechberoucí rybářská videa nejčastěji točí v panenské přírodě v Norsku. Tohle je luxusní podívaná! Člověk při koukání na takové záběry z tak krásné oblasti dostane okamžitě chuť na vzrušující cestování za rybami. Kromě toho ale v této televizi naleznete i další rybářská videa třeba z českých vod, ve kterých se dozvíte celou řadu zajímavých informací…

Náš nejoblíbenější rybářský film od Zdeňka Řeřuchy je ten, kdy si vezme prut a nějakou tu nástrahu, a jde si sednout na molo na břehu moře. Na háček napíchne chutnou nástrahu a nahodí kousek před sebe. A klasicky na spláveček začne chytat jednu rybu za druhou. Nádherná rybařina! Přitom Zdeněk popisuje, jak ryby chytá, co na ně nejlépe funguje, a jaká montáž je pro dané chytání nejlepší. Tohle je fakt paráda!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rybářská televize, kde naleznete hromadu rybářských filmů!

Pochopitelně, tohle není jediné video od Zdeňka Řeřuchy z Norska. V jeho televizi si můžete pustit další parádní videa o lovu ryb z Norska. Můžete se s ním vydat na širé moře a dívat se na to, jak se chytají nádherné tresky nebo divocí kelleři z lodě, do které naráží masivní vlny. Tyhle rybářské filmy jsou nabité nádhernými souboji s divokými mořskými rybami, ze kterých se až tají dech. Takové emoce přináší jedině rybařina!

Samozřejmě, Zdeňek Řeřucha připravil i celou řadu videí z českých vod. Velmi populární jsou například ta videa, ve kterých ukazuje nejrůznější montáže a návazce, které ocení především začátečníci. Hodně povedené je například i video o tom, jak si velice jednoduše a rychle vyrobit feederové krmítko, které se vám hodí při vašich vycházkách k rybníkům a řekám s jemnými pruty. Tohle se hodí!

Rozhodně doporučujeme tuto televizi pro rybáře sledovat hodně pozorně. A to zejména proto, že Zdeněk Řeřucha a jeho přátelé byli rybařit v málo známém Ománu. Právě zde čeští rybáři nachytali obrovskou spoustu nádherných ryb. A my už se hodně těšíme na parádní rybářské filmy, které budou jistě zcela výjimečné a unikátní. Tak nezapomeňte sledovat!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -