DomůAkční nabídkaVylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár...

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

- Reklama -

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, kterou rybáři používají už dlouhé sezóny. Ale proč měnit něco, co funguje? Ano! Rohlíkové boilies je nástraha vyrobená z pečiva. Tedy ze „suroviny“, která při lovu kaprů funguje odjakživa. Ale co tuhle osvědčenou klasiku na kapry vylepšit? Ptáte se jak? Tak jako například česká rodinná firma KAPRPRO. Právě ta obarvila kuličky z pečiva jasně modrým barvivem a namočila je do švestkové příchutě. Vznikla tak luxusní nástraha na kapry na položenou, která se okamžitě stala rybářským hitem roku. Líbí se vám taky?

 

Modré rohlíkové boilies KAPRPRO (švestka)

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou levně objednávat na KAPRPRO.sk

Geniální nástraha z pečiva, kterou česká firma KAPRPRO výrazným způsobem vylepšila. Jak? Prvním vylepšením je výrazně modré zbarvení, které není u kaprových nástrah tolik obvyklé. Díky tomu tak rybář získá něco jiného, ještě neokoukaného. A právě to kolikrát zaručuje mnohem vyšší počet záběrů od mlsných kaprů.

Navíc! Jasně modré zbarvení jde velmi dobře vidět na drtivé většině rybářských terénů. Ať už budete chytat na kamenitém, písčitém, jílovitém nebo zaneseném terénu, je to jedno. Tahle výrazně modrá kulička půjde vidět kdekoliv. A to je zásadní! Proč? Protože kapři moc dobře vidí kontrastní věci – tedy výrazné předměty na tmavém podkladu. Takže na začátku sezóny, kdy je voda křišťálově čistá, půjde tohle rohlíkové boilies krásně vidět. Super!

VIDEO: Jak vypadá rohlíkové boilies MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ od KAPRPRO? 

Další obrovskou předností této nástrahy na kapry je také výrazně sladká vůně. Ano! Pro tyhle modré kuličky firma KAPRPRO zvolila švestkovou klasiku, a tohle byla trefa do černého! Ta švestková esence vytváří velmi silnou pachovou stopu, která se perfektně šíří i ve studené vodě. Takže kapr ucítí ovocnou vůni i na velkou vzdálenost. Paráda!

Největší předností této nástrahy je pochopitelně její struktura. Co to znamená? Rohlíkové boilies po vhození do vodního prostředí začíná nabývat na objemu, takže po chvíli na háčku vznikne velmi lákavé sousto. Navíc! Jelikož nástraha změkne, tak začne vypouštět ještě silnější pachovou stopu. Super! Další suprovou vlastností je to, že rohlíkové boilies je vznášivé, takže se krásně kymácí ve vodě ze strany na stranu, a kaprům se pohodlně nasává do tlamy. Další plus!

Modrá barva švestkového rohlíkového boilies je prostě unikátní a zcela nepřehlédnutelná! 

Rohlíkové boilies MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ v příchuti švestka je k dostání ve dvou průměrech. Rybáři si mohou vybrat kuličky o velikosti 9 nebo 14 mm. Menší velikost je vhodná například při chytání na jemný feeder v hodně studené vodě, kdy ryby ještě tolik nepřijímají potravu. Větší velikost je vhodná po celou sezónu – pokud chcete menší sousto, tak napíchněte jen jednu kuličku. V případě vytvoření velkého sousta napíchněte kuliček více…

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

NOVINKA: Super akční balíčky nástrah na kapry! Ušetři balík peněz!

Už to víte? Rodinná firma KAPRPRO spustila prodej výhodných akčních balíčků nástrah na kapry, které ocení každý rybář. Tyto balíčky jsou rozděleny na menší a větší. A každý z nich obsahuje ty nejúčinnější nástrahy a krmení na kapry. Bacha! Velkou výhodou těchto balíčků je to, že nástrahy vychází v součtu výrazně levněji, než kdybyste si je koupili zvláště. Pokud se tedy chcete připravit na novou rybářskou sezónu výhodně, pak se podívejte na tuhle suprovou nabídku od KAPRPRO!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Akční balíčky nástrah za super nízkou cenu! Ušetřete balík peněz!

Slovenští rybáři mohou výhodné akční balíčky nástrah objednávat na KAPRPRO.sk

 

SOUTĚŽ o nástrahy za 30 000 korun!

A ještě něco! Chcete se fakt pořádně připravit na novou rybářskou sezónu! Teď máte šanci! Rybářská firma KAPRPRO spustila druhou lákavou soutěž o hromadu rybářských nástrah. Pokud rybář nakoupí na e-shopu KAPRPRO nástrahy na kapry za libovolnou částku, pak bude zařazen do soutěže o hromadu nástrah na kapry za 30 000 korun! A to je pořádná kupa věcí!

Soutěžit mohou pochopitelně i rybáři ze Slovenska! Pro představu: Pokud si onen jackpot v hodnotě 30 000 převedeme na boilies, tak za tyhle peníze si rybář může vybrat přes 500 kilo boilies v příchuti losos/patentka.  

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -