Domů Akční nabídka Zaujalo nás: Nahazujte pořádně daleko! Skvělá pomůcka pro daleké nahazování!

Zaujalo nás: Nahazujte pořádně daleko! Skvělá pomůcka pro daleké nahazování!

- Reklama -

Daleké nahazování kolikrát sebou přináší nepříjemný problém. Pokud rybář nahazuje často a dlouhou dobu, pak si může přivodit zranění na prstě. Na první pohled to nevypadá nijak vážně, ale i menší ranka může znamenat zkracování hodů. Řešení je přitom naprosto jednoduché! Stačí použít náprstník pro daleké nahazování. Tuhle pomůcku ocení každý rybář, který nahazuje často a delší dobu, třeba při týdenní výpravě. Díky náprstníku předejdete tomuto nepříjemnému zranění, a přitom vám nebude ani sklouzávat navazovací materiál z prstu při nahození. Pojďme se na tuhle pomůcku podívat blíže…

Ten problém zná hodně rybářů, kteří například používají krmnou raketu: Při tomhle úkonu velmi často dochází k tomu, že si rybář rozedře kůži na prstu, což následně komplikuje další hody, protože rybář je limitován i nepříjemnou bolestí. Házení s raketou je ukázkovým příkladem, protože raketa je těžká a rybář používá hrubší navazovací materiál. Při více hodech pak může dojít k onomu nepříjemnému zranění.

Řešením je náprstník, který si rybář navleče na prst, který používá při nahazování. Náprstník si pak rybář připevní k ruce, takže neexistuje, aby při hodu sklouzl z ruky. A to i přesto, když má rybář mokrou ruku. Díky náprstníku nedojde ke zranění, navíc rybář získá lepší vlastnosti při samotném hodu. Teď vám ukážeme skvělý náprstník od anglické firmy GARDNER, který je k dostání za rozumné peníze, přitom nabízí obrovskou kvalitu…

 

Náprstník GARDNER  Finger Stall

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající pomůcka od anglické společnosti GARDNER, kterou ocení každý rybář, který často nahazuje. Pomůcka je velice vhodná pro ty rybáře, kteří chytají s hrubými předvazy, a kteří nahazují daleko s těžší zátěží. Tento náprstník od firmy GARDNER zamezí poranění prstu, takže rybáře při hodech nic nelimituje.

Tento náprstník je vyrobený z kvalitního, pevného materiálu, což zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Samotný prst je zhotoven tak, aby z něj navazovací materiál nesklouzával, přitom se na něm ale ani nezachytává. Prst na náprstníku je dobře ohebný, takže rybář má při nahazování dostatek citu. Luxus!

Náprstník pro nahazování se vyrábí ve dvou velikostech. Rybář si může vybrat ze standardní velikosti, anebo může sáhnout po náprstníku ve větší velikosti. Náprstník GARDNER Finger Stall se vyrábí na obě ruce – jak pro praváky, tak leváky. Na tohle si při výběru dávejte pozor!

Náprstník je velice pohodlný při nošení. Je vyrobený z lehkého materiálu, takže rybáře neomezuje při nahazování. Navíc, náprstník má i takový střih, který rybáře nijak nesvírá, což je taktéž důležité pro maximální komfort při hodu.

Tuto pomůcku nejvíce oceníte například při krmení s raketou. Raketa sama o sobě váží docela dost, navíc rybáři často používají hrubší materiály. Při opakovaných hodech tak může dojít k poranění. Ne ale s touto pomůckou! Náprstník GARDNER je opravdu šikovnou vychytávkou, na které se brzy stanete „závislými“.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -