DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Rybářská firma z Lotyšska vyvíjí revoluční nástrahy na candáty! Co nabídla?

Zaujalo nás: Rybářská firma z Lotyšska vyvíjí revoluční nástrahy na candáty! Co nabídla?

- Reklama -

Lotyšská firma Lucky John není masově známou značkou, kterou by znal každý rybář na česko-slovenském trhu. Tedy, až doteď! Rybáři z Česka a Slovenska si tuhle severskou firmu, která je světově uznávaným výrobcem TOP umělých nástrah na dravce, v loňské sezóně doslova zamilovali. A to proto, že právě společnost Lucky John dodává na rybářský trh inovativní nástrahy, které nabízí opravdu špičkové vlastnosti. Opravdu špičkové! Protože umělé nástrahy nabízí něco, co můžou ostatní nástrahy jen závidět. Co třeba? Například plovoucí nebo smradlavé gumy…

Společnost Lucky John působí na česko-slovenském trhu docela dlouhou dobu. Nikdy se ale nestala tou nejmasovější značkou, kterou by měl každý vyznavač přívlače v krabičce s nástrahami. Jenže to se začalo v sezóně 2020 pomalu měnit. Rybáři totiž v tomhle roce začali volat po něčem, co by bylo významně inovativní než ostatní nástrahy. Jenže! Nástrahy od ostatních firem jsou až na pár drobností jako „přes kopírák“.

VIDEO: Co nabízí plovoucí gumové nástrahy na candáty Joco Shaker? Mrkněte na video!

Lotyšská společnost Lucky John je ale na tom jinak. Proč? Tahle společnost na podzim 2020 zaujala snad každého milovníka candátů plovoucí gumami Lucky John Joco Shaker. Právě tyto umělé nástrahy nabídly vlastnosti, které jiné nástrahy nenabídly. Ano, jde o to, že na rybářském trhu budete plovoucí gumy hledat jen těžko.

Plovoucí gumové nástrahy Joco Shaker od lotyšské firmy Lucky John zaujaly celý česko-slovenský trh!

Jenže ono je to geniální! Právě plovoucí gumové nástrahy dokážou ve vodě nabízet takové vlastnosti, kterých s normálními gumami prostě nedosáhnete. Jaké například? S plovoucími gumami dosáhnete například mnohem delšího propadu. A každý milovník lovu candátů nebo okounů vám potvrdí to, že právě tohle je zcela klíčová vlastnost. Obecně totiž lze říci, že čím delší propad gumová nástraha má, tím lépe. Protože právě při propadu candáti a okouni nejčastěji útočí. Takže pokud nástraha dlouho padá, pak má dravec na útok více času. Super!

Výhody plovoucí gumy jsou zřejmé na první pohled: Třeba luxusní poloha nástrahy ve vodním prostředí, díky které se candátům na gumu lépe útočí…

Není proto divu, že po těchto plovoucích gumách Joco Shaker se začal ptát „celý“ česko-slovenský přívlačový trh. Tyto gumy prostě nabídly něco, co jiné nástrahy nabídnout nemohly. A to nemluvíme o tom, že plovoucí gumové nástrahy Joco Shaker jsou k dostání v celé řadě velikostí a barev, takže rybář si fakt vybere! A velkou předností je i to, že tyto gumy mají populární ocásky s „kopýtkem“, takže ve vodním prostředí vytváří fakt zajímavé vibrace. A to mají candáti a okouni rádi!

 

Smrdí jako přirozená kořist

Kromě plovoucích vlastností nástrahy od Lucky John nabídly i jiné přednosti. Například silný zápach! A ono to dává smysl! Každý milovník dravých ryb moc dobře ví, že dravci velmi dobře reagují na živočišné zápachy. A zejména pak na ty odéry, které napodobují raněnou nebo mrtvou rybičku. Tyhle pachy mají dravci v sobě „zakódované“ odjakživa, takže když na podobný zápach narazí, pak „ví“, že v jejich blízkosti je snadná kořist.

Páchnoucí gumové nástrahy Tioga Fat jsou napuštěné živočišným olejem. A to se například candátům moc líbí!

A právě této znalosti využila i společnost Lucky John. Ta například vyvinula gumové nástrahy Tioga Fat, které obsahují vysoký podíl živočišného oleje z makrely. Ale bacha! Velkou předností těchto nástrah není to, že by je výrobce „jen“ pomazal olejem po povrchu. To ani náhodou! Onen živočišný odér je aplikován i přímo do gumového materiálu, takže nástraha smrdí sama o sobě. Ano! Lucky John tento olej nanáší i na povrch nástrah, ovšem z našeho pohledu je zajímavější, že tekutina je i přímo v gumovém materiálu. Bomba!

Jsme velmi zvědavi, s čím přijde společnost Lucky John v další sezóně. Přece jen, tato společnost nasadila laťku dost vysoko. Ale zprávy z Lotyšska naznačují, že firma už teď pracuje na dalších nástrahách, které budou zase o kus dále. No, uvidíme…

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -