DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Špičkový stojan na pruty za pár stovek! Geniální i na...

Zaujalo nás: Špičkový stojan na pruty za pár stovek! Geniální i na krátkodobé vycházky k vodě!

- Reklama -

Stojan na pruty patří k oblíbeným pomocníkům řady rybářů. A to zejména proto, že právě stojan na pruty umožňuje maximálně komfortní rybaření i na hodně těžkých terénech. Ať už budete rybařit na betonovém, štěrkovém, kamenitém, anebo i jílovitém terénu, je to jedno. Se stojanem na pruty vás tohle trápit nemusí. Obvykle stojany na pruty stojí přes 1000 korun. Věděli jste ale, že na trhu je i takový model, který je dostupný za pár stovek? Ano! Přitom jeho kvalita je hodně zajímavá. Pojďme se na něj podívat zblízka…

 

Stojan na pruty Giants Fishing Compact Rod Pod 3 Rods

Výrobek je dostupný na e-shopu HOBBY-G za nejnižší cenu na trhu!

Nejprve si ukažme tuto absolutní novinku od české značky Giants Fishing, která se stala obrovským hitem na rybářském trhu. Proč? Protože tento stojan váží jen 1,4 kilogramu, je neuvěřitelně skladný, a navržená konstrukce dovoluje jeho okamžitě postavení a zase sbalení. Tenhle stojan je naprosto dokonalý (nejen) pro jednodenní vycházky k vodě, kdy rybář potřebuje mít vše co nejrychleji přichystané. Fakt bomba!

I když je tento stojan opravdu hodně skladný, tak přesto nabízí perfektní rozměry. Ty jsou 85 x 40 x 47 centimetrů. Nohy stojanu jsou výškově nastavitelné, takže si můžete zvolit takovou polohu stojanu, kterou v danou chvíli potřebujete. Paráda! Na stojan se vlezou až tři kaprové udice, a to i s velkokapacitními navijáky. Luxus!

Někdo by mohl namítnout, že tento stojan nevypadá nijak bytelně. Chyba lávky! Stojan má nádherně bytelný „střed“, který napomáhá k maximální stabilitě stojanu i na hodně těžkém terénu a v hodně těžkých povětrnostních podmínkách. Tento stojan na pruty od české značky Giants Fishing je vyrobený z hliníku a ocelových spojek. A právě tyto materiály se vyznačují obrovskou odolností a výdrží, ale také právě nízkou váhou.

Stojan samozřejmě dostanete v praktickém pouzdře, ve kterém jsou jednotlivé části úhledně uloženy, takže se vám nebude nic „míchat“. Navíc, toto uložení výrazně přispívá k tomu, že jednotlivé části stojanu o sebe netřou, takže se nepoškodí. Pouzdro je velmi praktické a nádherně skladné. Prostě ideální i pro krátkodobé vycházky k vodě.

Výrobek je dostupný na e-shopu HOBBY-G za nejnižší cenu na trhu!

 

Stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR 3 Rods

Výrobek je dostupný na e-shopu HOBBY-G za nejnižší cenu na trhu!

Tady ho máme! Pokud hledáte skutečně levný stojan na pruty, který je k dostání za pár stovek, tak jste ho právě našli. Tento stojan na pruty patří k nejlevnějším na trhu, přitom vás ale překvapí jeho vysoká kvalita. Stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR 3 Rods je vyrobený z moderních materiálů, které slibují jak dlouhodobou životnost, tak také velmi nízkou váhu. Proto si tento stojan rybáři velmi oblíbili i pro jednodenní vycházky k vodě.

Tento levný stojan na pruty nabízí i velmi dostačující rozměry. Výška hrazd je 37 až 50 centimetrů, délka stojanu je 83 až 128 centimetrů a šířka hrazd je 50 centimetrů. Jak už z názvu vyplývá, tento stojan je vhodný až pro 3 pruty. Luxusní!

Jako velkou přednost u tohoto stojanu vidíme i to, že z něj můžete vyndat samotné hrazdy. Stačí jen uvolnit rychloupínací zámky a následně můžete samotné hrazdy použít při lovu kaprů. Tohle je fakt hodně šikovné! Na hrazdách jsou totiž ostré „bodce“, které bez nejmenších problémů zapíchnete i do tvrdého terénu. Velká paráda! Pochopitelně, i tento levný stojan na pruty od české značky Giants Fishing je k dostání v praktickém pouzdře…

Výrobek je dostupný na e-shopu HOBBY-G za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: HOBBY-G

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -