DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Špičkový vlasec na kapry za pár korun! Obrovská pevnost v uzlu...

Zaujalo nás: Špičkový vlasec na kapry za pár korun! Obrovská pevnost v uzlu a odolnost proti oděru!

- Reklama -

Kvalitní vlasec na kapry nemusí stát majlant! To ani náhodou! Například česká značka Giants Fishing produkuje na česko-slovenský trh špičkové vlasce na kapry, které se vyznačují skvělými vlastnostmi, přitom jsou k dostání za pár korun. Tyhle silony na kapry vás překvapí obrovskou pevností jak v uzlu, tak v tahu, ale i skvělou odolností proti oděru, anebo minimální průtažností. Představujeme vlasce na kapry, které vás překvapí obrovskou kvalitou za super nízkou cenu…

 

Vlasec Giants Fishing Carp Master Camu Brown

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Výborný vlasec na kapry, který je k dostání za naprosto lidovou cenu. Přitom tento silon na kapry je vyroben s pomocí nejmodernější japonské technologie, která zaručuje TOP vlastnosti vlasce při lovu kaprů. Tak například: Vlasec na kapry Giants Fishing Master Camu Brown má výbornou odolnosti proti oděru. Díky tomu tak můžete bezstarostně chytat kapry i na těžkých terénech – na kamenitých dnech, poblíž velkých balvanů, poblíž nejrůznějších potopených překážek. Super!

Další obrovskou výhodou tohoto vlákna je jen minimální paměť. Díky tomu se na silonu netvoří nepříjemné obloučky, které výrazně zkracují délku hodu, protože v očkách prutu způsobují přebytečné tření. U tohoto vlasce to nehrozí! A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na vysokou pevnost v uzlu nebo v tahu.

Velmi důležitou vlastností tohoto vlasce na kapry je i to, že je dodáván v luxusním camo zbarvení. Díky tomu nejde toto vlákno vidět (téměř) na žádném dně. Silon je dokonale maskován, takže ani zkušený a opatrný kapr nerozpozná zradu. Tento vlasec se dodává v návinu 600 metrů v průměrech 0,22 mm, 0,25 mm, 0,28 mm, 0,30 mm a 0,35 mm. Všechny jsou k dostání za fakt libovou cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Vlasec  Giants Fishing Luxury Carp High-Visibility

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Další špičkový vlasec na kapry za naprosto nepřekonatelnou cenu. Toto vlákno má základ v prvotřídním japonském materiálu Mitshubishi Enginering – Plastic Corp, který se vyznačuje spolehlivými vlastnostmi při lovu kaprů. Tento vlasec má velmi vysokou pevnost v uzlu, což je samozřejmě zásadní při lovu těch největších kaprů. Další velkou předností je vysoká odolnost proti oděru, takže s tímto vláknem můžete lovit kapry i na opravdu hodně těžkých terénech.

Silon na kapry Giants Fishing Luxury Carp High-Visibility se vyznačuje i nízkou průtažností, což ocení každý rybář zejména při lovu na velkých plochách. Díky nízké průtažnosti spolehlivě zaseknete kapra i na hodně velkou vzdálenost. Super! Tento vlasec má jen minimální paměť, takže se na něm netvoří žádné nerovnosti, které komplikují samotné rybaření. Ne! U tohohle vlasce to nehrozí.

Tento vlasec se dodává v dobře viditelných barvách, což výrazně usnadňuje zdolávání kapra za špatné viditelnosti. Vlasec je k dostání v návinech 600 metrů, anebo můžete zvolit „prodej na metry“ a obstarat si tolik vlasce, kolik potřebujete. Tento luxusní vlasec od české značky Giants Fishing je k dostání v průměrech 0,23 mm, 0,26 mm, 0,28 mm, 0,30 mm a 0,35 mm.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -