DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí...

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

- Reklama -

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být pořádná „dřina“! Rybářské firmy se totiž nebojí si říct za kvalitní vlákno pořádný balík. Ale přesto! Na rybářském trhu lze nalézt i špičková vlákna, která jsou k dostání za rozumnou cenu. Například anglická firma FOX aktuálně nabízí i levný vlasec na kapry, který slibuje obrovskou kvalitu, přitom je k dostání za fakt libovou cenu. Ano! Vlasec na kapry EOS vychází za méně jak 300 korun, přitom na cívce je kilometr navazovacího vlákna. Tohle je nabídka, která se prostě neodmítá! Tak co, líbí se vám tenhle kaprový vlasec?

 

Levný vlasec na kapry FOX EOS Carp Mono

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je ON! Super levný vlasec od anglické firmy FOX, který ale nabízí suprovou kvalitu. Jak se ta kvalita projevuje? Kaprový vlasec EOS například nabízí vysokou odolnost proti oděru, takže s ním můžete rybařit na těžkých lokalitách. Pokud máte spadeno na kapry na zarostlých nebo kamenitých vodách, tak přesně do těchto podmínek je vlasec na kapry FOX EOS jako dělaný. Vlákno totiž vydrží i kontakt s podvodní překážkou. Super!

U vlasců od anglických firem si rybáři zvykli i na další kvalitu. Na co například? Například na nízkou paměť. Díky této vlastnosti má rybář jistotu, že na vlasci se nebudou vytvářet nepříjemné obloučky nebo nerovnosti, které pak vadí například při nahazování, anebo vyvážení. No jasně! Pokud je na vlasci nerovnost, tak ta pak může vadit při průchodu očky při nahazování. Ale to u tohoto silonu EOS prostě nehrozí. Paráda!

Další velkou předností je potom i nízká průtažnost tohoto vlákna. Zase: Tohle je dost důležitá vlastnost, kterou rybář ocení při chytání ve větších vzdálenostech. Jak se to projeví? Díky nízké průtažnosti se vlasec při záseku tolik nenatáhne, takže zásek je mnohem rychlejší a důraznější. Takže rybář bude s větším úspěchem proměňovat záběry od ryb i ve větší dálce. Na tohle myslete!

Mezi další plusy musíme zařadit i nenápadné zbarvení tohoto silonu. Levný silon na kapry EOS se dodává v nenápadném zeleném zbarvení, které ale zaručuje to, že vlákno nepůjde vidět na (téměř) jakémkoliv povrchu. A to je super! Ani zkušený nebo opatrný kapr nerozpozná zradu, takže toto vlákno je velmi vhodné i na silně prochytávané vody.

Levný vlasec na kapry FOX EOS Carp Mono je k dostání v několika průměrech. Rybáři si mohou vybírat vlasce v průměru 0,30 mm, 0,33 mm, 0,35 nebo 0,38 mm. Všechny průměry jsou k dostání na 1000 metrových cívkách, kromě nejhrubšího vlákna. Vlasec o průměru 0,38 mm je k dostání na cívce o kapacitě 850 metrů. Na to bacha! Tyhle velké cívky jsou příjemné z toho pohledu, že s přehledem „nabijete“ i dva velkokapacitní navijáky na kapry, takže není zapotřebí kupovat více cívek.

Ptáte se, jaký vlasec na kapry vybrat? Pokud máte spadeno na velké kapry a chcete kvalitní silon za rozumné peníze, tak není co řešit. Levný vlasec FOX EOS Carp Mono nabízí vysokou odolnost, nízkou průtažnost, téměř žádnou paměť. A je dostupné v těch nejlepších průměrech pro chytání kaprů. Tady prostě není co řešit!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -