DomůAkční nabídkaZázrak z patentek: TOP nástraha na kapry z bezobratlých živočichů! Tohle milují ti největší...

Zázrak z patentek: TOP nástraha na kapry z bezobratlých živočichů! Tohle milují ti největší kapři

- Reklama -

Patentky. Přirozená potrava (nejen) kaprů, kteří mají od malinkatého plůdku v sobě zakódováno, že právě patentky jim dodají tolik potřebnou energii. Patentky totiž obsahují obrovské množství prospěšných látek, které kapři potřebují pro svůj vývoj. A právě proto je tahle potrava ze strany kaprů tolik vyhledávaná. A právě proto kapři s takovou vervou filtrují nánosy na dně, ve kterých se snaží tyhle bezobratlé živočichy hledat. Není divu, že někteří výrobci patentky přidávají do nástrah na kapry. A někteří to posunuli tak daleko, že ony nástrahy s patentkami věrně „napodobují“ přirozenou potravu kaprů…

Patentkové „kapsy“. Zvláštní shluk bezobratlých živočichů na dnech našich revírů působí na kapry jako magnet. Tyhle spižírny „s masem“ kapři s neuvěřitelným zájmem hledají v nánosech na dně, aby právě oni si mohli nacpat břicha chutnou potravou. A přesně tohoto efektu může rybář dosáhnout. Stačí jen použít nástrahu, která tyhle dobroty obsahuje…

 

NUTRIGO Patentka (Bloodworm)

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Geniální nástraha na kapry, která obsahuje všechny „sexy“ látky z patentek. Výrobce LK Baits totiž dokázal z těchto bezobratlých živočichů dostat velmi atraktivní výluh, který obsahuje všechno, co dělá z patentek takovou kapří pochoutku. Výrobce například udává, že hrstka kuliček NUTRIGO se vyrovná kilogramům živých patentek. Díky tomu má tak rybář možnost použít perfektní nástrahu, která věrně napodobuje přirozenou potravu kaprů. Tohle je fakt bomba!

NUTRIGO s příchutí patentky vysílá díky vysokému obsahu masových složek jedinečnou pachovou stopu, která je velmi koncentrovaná i ve studené vodě. To je dáno i tím, že v jedné jediné kuličce NUTRIGO je obsažen extrakt a výtažek, který se rovná 300 gramům živých patentek. Díky tomu tak kulička NUTRIGO dokáže přilákat kapry i z větší vzdálenosti. Nezapomínejte na to, že tato nástraha je navržena tak, aby okolo sebe vypouštěla velké množství drobných částeček, což je dalším velmi výrazným atraktorem.

NUTRIGO s příchutí patentky lze používat na nejrůznějších typech vod. Rybáři na ně mohou rybařit například na bahnitých lokalitách poblíž vodních vegetací, u kterých se patentky přirozeně zdržují. A kam za nimi kapři spolehlivě míří. Samozřejmě, patentkové NUTRIGO lze používat i na vodách, na kterých je patentek nedostatek. Kapři totiž mají v sobě opravdu zakódováno to, že tahle masitá potrava je pro ně extrémně prospěšná, a proto ji rozhodně nenechají ladem. Ryby se o tyhle kuličky doslova „porvou“.

Jelikož kapři v podzimním čase potřebují nabrat velké množství masové potravy, aby dokázali nabrat dostatečné množství zásob na zimu, je rozumné v tomto období chytat právě na masové nástrahy. Ideální je právě patentkové NUTRIGO, které věrně napodobuje shluky patentek, které v podzimním čase už nejsou tolik k vidění. Tohle je fakt zajímavá taktika na velké kapry!

Jak s patentkovým NUTRIGO chytat? Ideální je k nastražené kuličce přidat 3 až 10 dalších kuliček do PVA punčochy. Díky tomu rybář docílí toho, že se na lovném místě vytvoří „patentkové kupky“, které dohromady utvoří velmi atraktivní krmné místo. Pokud rybář nechce s NUTRIGO krmit, pak je nejvhodnější k němu přidat trochu masového krmení do PVA punčochy nebo sáčku.

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -