skingbranding-banner

Znáte tohle? Špičková nástraha na candáty, která perfektně funguje!


Lov candátů na přívlač je velmi oblíbenou metodou chytání těchto populárních dravců na konci sezóny. Právě při přívlači je rybář totiž schopný prochytat velkou plochu, takže může dráždit candáty během krátké chvíle na několika nadějných místech. Ale! Pokud rybář nezvolí zajímavou nástrahu, pak je mu tahle výhoda k ničemu. Takže co nastražit, abychom candáty zaručeně zaujali? Vyzkoušejte například nástrahu ve vzoru okouna. Tohle fungovalo, funguje a bude fungovat vždycky. Jednu TOP nástrahu ve vzoru okouna si teď ukážeme…

 

Gumová nástraha Lucky John Basara

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalá nástraha od lotyšské firmy Lucky John, která patří k nejpopulárnějším (nejen) na česko-slovenském trhu. A ono se není čemu divit! Okounové vzory nástrah patří k tomu nejlepšímu odjakživa. Ano! Právě taková nástraha pochopitelně velmi dobře imituje drobné okouny, kteří patří k velmi žádaným „položkám“ na jídelníčku ostatních dravců. Na malé okouny s velkou chutí útočí jak velcí candáti, tak i štiky. A nepohrdne jimi ani větší okoun.

A konkrétně nástraha Lucky John Basara nabízí fakt TOP vlastnosti. Jednou z největších předností je to, že tato nástraha je vyrobena ze špičkových materiálů, které dávají této nástraze neuvěřitelnou „přirozenost“. Jakmile Basaru nahodíte do vodního prostředí, tak ta se při vedení začne chovat jako živá rybka.

Extrémně silnou zbraní je krásně ohebný ocásek, který skvěle pracuje i při tom nejpomalejším vedení. Takže i když budete nástrahu velmi pomalinku tahat, anebo s ní jen skákat po dně, přesto se bude ocásek nádherně „vrtět“. Neméně důležitou vlastností je i to, že ocásek je zakončen ve tvaru kopýtka. A právě tohle zakončení zajišťuje to, že ocásek bude vydávat velmi, ale opravdu velmi silné vibrace právě i při pomalém vedení. Tohle candáti a štiky milují!

Kromě špičkové „konzistence“ tělíčka nástrahy a geniálního ocásku Lucky John Basara nabízí ještě jednu obrovskou přednost. Tato gumová rybička je vyráběna v nádherném vzoru okouna, který vypadá velmi realisticky. A hlavně! Toto zbarvení je doplněné obrovskou zbraní – červenou barvou ocásku! Ti rybáři, kteří používají nástrahy s červenými prvky, s námi budou jistě souhlasit v tom, že pávě tohle zbarvení dokáže vydráždit k útoku i hodně pasivního dravce. Červená prostě funguje!

Kde okounové vzory používat? Tyto nástrahy je nejlepší používat tam, kde se přirozeně vyskytují menší okouni (kamenné překážky, spadané stromy, vodní stavby). Právě u těchto míst jsou štiky, candáti nebo velcí okouni na malé okouny zvyklí, takže právě zde se vyplatí na tyto nástrahy chytat. Fakt to funguje!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Špičková kvalita ze severu: TOP gumové nástrahy Lucky John!  

Umělé nástrahy Lucky John pochází z Lotyšska. Jedná se o perfektní nástrahy, které milují lovci dravců po celém světě – od Spojených států, až po Čínu. A velkou oblibu si tyhle nástrahy získaly i na česko-slovenském trhu. A není se čemu divit! Nástrahy Lucky John nabízí naprosto dokonalé vlastnosti. A hlavně revoluční inovace! Co například? Například plovoucí gumové nástrahy. Ano! Právě plovoucí gumové nástrahy Joco Shaker, které se staly hitem letošní sezóny, pochází právě z „dílny“ společnosti Lucky John. A tato firma dodává další mimořádné nástrahy na dravce, do kterých se okamžitě zamilujete!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Špičkové nástrahy Lucky John za super nízké ceny!

Ilustrační foto: archiv Lucky John

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 274x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9098x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 3325x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.