DomůAkční nabídkaAnglický vlasec pro daleké nahazování za pár korun: Ideální do čisté vody...

Anglický vlasec pro daleké nahazování za pár korun: Ideální do čisté vody na začátek sezóny

- Reklama -

Kvalitní vlasec na kapry je základním předpokladem k úspěšnému rybaření. Pokud má rybář na navijácích navinutý kvalitní kaprový vlasec, pak se na něj může při zdolávání ryby stoprocentně spolehnout.

Ilustrační foto: ESP

Hodně rybářů při výběru vlasce sahá po dražších vláknech, protože si myslí, že vysoká cena znamená i vyšší kvalitu. Není tomu tak vždycky! Proč?

Protože i levný vlasec na kapry může nabídnout fakt nadupané vlastnosti. Nevěříte? Pak se podívejte třeba na hodně zajímavý silon na kapry od věhlasné firmy ESP. Právě ta nabízí 1000metrové cívky kvalitního vlasce, který ale vychází na hodně zajímavé peníze. Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Vlasec na kapry ESP Crystal Carp Mono

Vynikající vlasec na kapry od anglické firmy ESP. Právě tato společnost je na Ostrovech jednou z nejvýznamnějších rybářských firem, která na rybářský trh dodává TOP produkty pro lov kaprů. A to samé platí o tomto vlasci. Co nabízí? Kvalitní vlasec za rozumnou cenu je dostupný na tomto e-shopu.

Musíme začít jeho odolností! Vlasec na kapry ESP Crystal Carp Mono je velmi odolné vlákno, které nabízí vysokou odolnost proti oděru. Takže i když rybář chytá na těžkém terénu, kde je třeba kamenité dno nebo hodně podvodních překážek, nevadí to! Tenhle vlasec vydrží fakt hodně! Další důležitou vlastností pak je i vysoká pevnost v uzlu, která je při lovu velkých ryb klíčová!

Další klíčovou vlastností tohoto vlákna je to, že má minimální paměť. To je zásadní například při nahazování! Proč? Díky tomu, že na vlasci nevznikají žádné nerovnosti nebo obloučky, tak je vlasec pořád krásně rovný. Takže při nahození – kdy vlasec prochází očky kaprové udice – nedochází k přebytečnému tření. To ve výsledku znamená mnohem delší hod. Bomba!

Vlasec na kapry ESP Crystal Carp Mono rybáři velmi rádi používají například i na začátku rybářské sezóny, anebo na silně prochytávaných vodách. Proč? Jak už název napovídá, tak toto vlákno má krásně čiré „zbarvení“. Takže v momentě, kdy je rybář nahodí do vody, tak se „ztratí“. Ano! Tenhle vlasec neuvidí ani hodně zkušená ryba v hodně čisté vodě. Nenápadnost „stoprocentní“!

Už výše jsme nakousli to, že tento vlasec je k dostání za fakt parádní peníze. Ano! Když si to člověk porovná, tak vlasec v takové kvalitě by u jiných výrobců vyšel o pořádný balík více. Nízká cena je dána i tím, že rybář si tento vlasec pořizuje v ekonomickém, 1000metrovém návinu. Ale stejně: Právě takový návin je perfektní v tom, že rybář je schopen „nabít“ dva nebo tři velké kaprové navijáky. Super!

Jaký vlasec na kapry vybrat, ptáte se? Pokud hledáte kvalitu za rozumné peníze, pak není co řešit. Tento vlasec má vysokou pevnost v uzlu, vysokou odolnost proti oděru, minimální paměť, nenápadné zbarvení. Všechny tyhle vyjmenované vlastnosti jsou klíčovými faktory při lovu těch největších a nejopatrnějších kaprů. Tady není co řešit! Špičkový vlasec pro daleké hody je k dostání na tomto e-shopu.

 

Anglické vlasce za super ceny!

Hledáte spíše jiný typ vlasce na kapry? Pak se rozhodně podívejte na další vlákna „z dílny“ anglické společnosti ESP! Právě tyto vlasce patří k tomu nejlepšímu pro lov kaprů, přitom jsou ale dostupné za fakt libové ceny. Tak co, jaký silo na kapry si vyberete? Spolehlivé vlasce na kapry ESP najdete na tomto e-shopu

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -