DomůTrendyČech pracuje pro známou rybářskou firmu ze Skandinávie, vymýšlí třeba nástrahy

Čech pracuje pro známou rybářskou firmu ze Skandinávie, vymýšlí třeba nástrahy

- Reklama -

Někteří rybáři sní o tom, že se jejich životní koníček stane zároveň povoláním. Přesně tohle se povedlo známému rybářovi Radkovi Filipovi, který začal zastupovat významnou firmu ze Skandinávie. 

Foto: Radek Filip 

Známá skandinávská rybářská značka Westin oznamuje svůj přímý vstup na český a slovenský trh. Westin oznámil, že Radek Filip, počínaje 1. srpnem 2022, výhradně zastupuje značky Westin a Kinetic Fishing v České republice a na Slovensku.

Radek Filip je velmi dobře známým rybářem po celé Evropě a mimo jiné šampiónem World Predator Classic. Westin vybavení používá už dlouhá léta a na Westin nástrahy a pruty chytil opravdu velké množství velkých ryb. Pro rychle rostoucí Westin tým je velkou posilou.

Toto posílení prodejní a marketingové síly v České republice a na Slovensku bylo pro Fairpoint Outdoors strategickým krokem. Radek bude v těchto zemích obchodním vedoucím jak značky Westin tak Kinetic Fishing. A spolu s dalšími 5 členy Westin PRO týmu zůstává „marketingovou tváří“.

VIDEO: Firma Westin na rybářský trh dodává velepopulární nástrahy na dravce

 

Radek Filip: Westin je mojí nejoblíbenější značkou

„Stále si vzpomínám na to, když jsem před lety poprvé vzal do ruky první Westin prut a nástrahu. Už tehdy jsem věděl, že držím něco velmi speciálního. Všechny svoje klíčové úlovky dravců jsem v následujících letech chytil na Westin nástrahy a pruty. Westin je bez debat mojí nejoblíbenější rybářskou značkou,“ říká rybář Radek Filip. 

Udává trendy v kvalitě, designu, stylu, šetrnosti k životnímu prostředí a zákaznické podpoře. Když stojím u vody ve Westin oblečení a nahazuju Westin prutem naši nástrahu, připadám si jako o něco lepší rybář. Rád bych tento zážitek poskytl co nejvíce zákazníkům,“ dodává známý český rybář. 

„Mám také velký respekt ke značce Kinetic Fishing, která díky fantastickému poměru ceny a kvality výborně pasuje na naše trhy. Ještě o ní hodně uslyšíme. Je pro mě velkou ctí, že budu teď už na plný úvazek pracovat jako člen obchodního, marketingového a vývojářského týmu značek Westin a Kinetic Fishing,“ těší Radka nová pracovní příležitost. 

 

Vedení ze Skandinávie si Radka Filipa pochvaluje

„Podepsání kontraktu s Radkem Filipem je pro Fairpoint Outdoors velkým krokem. Radek je totiž komplexní osobností. Má za sebou úspěšnou kariéru v marketingu, prodeji a distribuci. Je schopným novinářem a velmi respektovaným rybářem. Jakožto dlouholetý člen našeho Westin PRO týmu perfektně zná naše produkty a sám několik Westin nástrah navrhl,“ říká Thomas Wæver, export manažer firmy Fairpoint. 

„Nejenom že velmi dobře zná český a slovenský trh, ale hodně nám pomůže i v evropském marketingu a vývoji produktů. Jsem si jistý, že naše spolupráce bude úspěšná hned od prvního dne. Těším se na blízkou spolupráci s Radkem v následujících letech a o tom, že přispěje k ještě většímu mezinárodnímu úspěchu Westinu a Kineticu nemám žádné pochybnosti,“ dodává Wæver.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -