DomůAkční nabídkaZačíná cenové zemětřesení? Na trhu se objevilo další boilies za atraktivní cenu

Začíná cenové zemětřesení? Na trhu se objevilo další boilies za atraktivní cenu

- Reklama -

I když to na první pohled vypadá, že ceny raketově rostou, v rybařině to úplně neplatí. V posledních týdnech se na trhu objevilo hned několik druhů boilies za zajímavou cenu. A teď přibylo další…

Ilustrační foto: LK Baits

Právě tato česká společnost z Přelouče, která je známá díky kvalitním nástrahám a návnadám, letos spustila diskontní prodej. Jde o to, že rybáři si mohou vybrat takové nástrahy, které seženou pouze u LK Baits. V těchto produktech tak není promítnuta marže pro jiné prodejce.

Rybáři si tuto rubriku od českého výrobce okamžitě oblíbili, protože tam najdou cenově dostupné nástrahy ve velmi vysoké kvalitě. A nejde jenom o výprodej! V rubrice se objevují stále nové a nové nástrahy. Poslední novinkou je játrovo-lososovo-česnekové boilies.

 

Boilies LK Baits játra/losos/česnek

Historie tohoto boilies začíná u party rybářů, která si toto boilies nechávala dělat na zakázku. A firma LK Baits se rozhodla, že jej nabídne za zajímavou cenu i ostatním rybářům v diskontním prodeji. Toto cenově dostupné boilies najdete na e-shopu LK Baits .

Boilies kombinuje klasické masové příchutě s výrazným česnekem. Základem jsou extrakty z játry, které se při výrobě kvalitního boilies používají odjakživa. Právě játrové produkty mají vysokou nutriční hodnotu, takže ryba okamžitě pozná, že v její blízkosti je potrava bohatá na energii.

Aby kuličky ve vodním prostředí vytvářely ještě koncentrovanější pachovou stopu, tak v nich najdeme i „suroviny“ z lososa. Právě ty jsou známé, že se za určité teploty skvěle uvolňují, a okamžitě lákají kapry na lovné místo. Za tohle palec nahoru!

Klíčovou surovinou je ale také česnek. Právě jeho koncentrovaná vůně výrazně ovlivňuje „podobu“ pachové stopy, kterou boilies vydává ve vodním prostředí. Díky tomu tak tyto kuličky skvěle pracují třeba i za nižších teplot. Zároveň je ale česnek díky výraznému aroma také selektivnější, takže na něj spolehlivě reagují i větší ryby.

 

Velké balení je dostupné za lepší cenu

Díky rozumné ceně lze toto boilies použít i jako krmení, ideálně ve spojení třeba s levnějšími peletami nebo partiklem. Rybář tak bude mít stoprocentní jistotu, že má na lovném místě kvalitní návnadu, která má kaprům „co nabídnout“. Ale samozřejmě na toto boilies jde i přímo chytat.

Samozřejmě, boilies jde i různě vylepšovat s pomocí tekutých a sypkých atraktorů. Nejvíce osvědčeným způsobem je kuličky nejprve zalít tekutým dipem, a po nějaké době je zasypat atraktivním sypkým mixem. Díky tomu vznikne krmení, které bude vypouštět jak „tekutou pachovou stopu“, tak také drobné částečky do okolí. Tohle funguje!

Rybáři si toto boilies mohou vybrat ve dvou baleních. První možností je pytlík o hmotnosti 1 kilogramu, který je určený pro rybáře, kteří chtějí toto boilies použít jako nástrahu „na zkoušku“. Druhou možností je potom 5kilogramové balení, které pomůže vytvořit velkou zásobu kvalitního krmení (a nástrahy) na přicházející podzim. Větší balení je dostupné za lepší cenu!

Pokud aktuálně hledáte kvalitní boilies jako nástrahu, ale také jako krmení, za rozumnou cenu, pak se rozhodně podívejte na tuto novinku od LK Baits v diskontním prodeji. Tyto kuličky obsahují velké množství atraktivních surovin, mají perfektní vlastnosti ve vodě, a jsou dostupné za rozumné peníze. Připravte se na podzim výhodně! Nové boilies je dostupné na e-shopu LK Baits .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -