DomůOstatníRybářské závodyČeská rybářka přechytá i chlapy, v online závodu bojuje o výhru v hodnotě...

Česká rybářka přechytá i chlapy, v online závodu bojuje o výhru v hodnotě 30 000

- Reklama -

Rybaření v Česku už dávno není jen doménou mužů. Důkazem je česká rybářka Michaela Brožková, která se zúčastnila online rybářského závodu Kaprový trojboj. A rybářka pořád bojuje o hlavní výhru. 

Foto: Michaela Brožková

První letošní online rybářský závod Kaprový trojboj se pomalounku polehounku blíží do finále, kdy končí 1. července. A právě v tomto závodě se aktuálně daří i Michaele Brožkové, která pracuje na prodejně LK Baits v Přelouči. Tato rybářka se přetahuje s organizátorem veletrhu FOR FISHING Michalem Sedláčkem o hlavní výhru.

O co se chytá? Vítěz tohoto online rybářského závodu Kaprový trojboj si odnese poukaz na nákup vybavení v hodnotě 30 000 korun, druhý umístěný pak šek v hodnotě 15 000 korun, a třetí dostane poukaz na 10 000 korun. Dále jsou pak připraveny další ceny.

 

Kaprový trojboj: Online rybářský závod

Kaprový trojboj je kaprový online závod, který se odehrává pouze na svazových vodách. Za touto rybářskou akcí stojí Filip Dušák, který organizuje i jiné závody, třeba Český sumec nebo druhý online závod Královský desetiboj.

Závodu Kaprový trojboj se může zúčastnit každý rybář, který je držitelem rybářského lístku a povolenky, protože se odehrává pouze na svazových vodách. Jak to funguje? Během 4 měsíců všichni zúčastnění musí chytit co největší 3 kapry lysce, 3 kapry šupináče a 1 amura.

O vítězi pak rozhoduje délka ulovených ryb. A pokud se rybářovi podaří požadované úlovky chytit všechny, pak navíc dostane 23 bodů. Pochopitelně, ryby se mohou přepisovat. Takže pokud rybář chytne v průběhu sezóny většího kapra nebo amura, tak „vytěsní“ z úlovkové listiny menší rybu. Kompletní pravidla a přihlášení najdete na webu závodu.

 

Žádné „propalování“ lovných míst

Ještě ve zkratce ohledně posílání ulovených ryb: Každý závodník dostane speciální metr, který slouží k zaznamenávání ulovených ryb. Následně pak rybář po ulovení daného kapra nebo amura udělá několik fotografií a video, které zasílá organizátorovi. Ten následně úlovky schvaluje pro jejich zaznamenání do průběžného pořadí.

Organizátor dbá na to, aby se na veřejnost nedostaly žádné informace o lokalitách, na kterých zúčastnění rybáři loví. Vše je tak pod velmi přísnou kontrolou a taktovkou jediného člověka, kterým je organizátor. Jinam se kontrolní údaje nedostanou. Fotografie, které jsou důležité pro kontrolu, jsou hlídány, aby z nich nebylo patrné místo, na kterém byla ryba ulovena.

 

Blíží se podzimní závod o 30 000 korun

Pokud jste jarní část závodu Kaprový trojboj nestihli, nezoufejte. Už se blíží druhý podzimní závod. Ten odstartuje 2. července a bude pokračovat až do 2. listopadu 2022. Rybáři budou mít opět za úkol ulovit co největší 3 kapry šupináče, 3 kapry lysce a 1 amura.

I v podzimním online rybářském závodu se bude chytat o poukaz v hodnotě 30 000 korun. Do podzimního závodu Kaprový souboj se můžete přihlásit na webu tohoto závodu.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Škoda, že jsem o tom nevěděl dříve. Moje poslední výprava 6 dni na Labi 4x lysec 18, 19.6, 22.1 Amur 20.40 šupík 24.2, 18.8 a 17.7 kg to jsou ty největší tak snad příště.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -