DomůTrendyČeská rybářka ulovila na svazovce kapra o váze 33,4 kilo, stanovila nový...

Česká rybářka ulovila na svazovce kapra o váze 33,4 kilo, stanovila nový rekord

- Reklama -

Česká rybářka Michaela Vařeková se nesmazatelně zapsala do historie české rybařiny. Právě této rybářce se totiž povedlo na svazové vodě dostat na háček kapra o váze přes 33 kilogramů!

Foto: IMOTHEP carpbaits

O famózním úlovku velkého kapra informovala společnost IMOTHEP carpbaits na stránkách na facebooku. Právě tady rybáři zveřejnili fotografii nádherného lysce, kterého ze svazové vody vytáhla rybářka Michaela Vařeková.

 

Kapr vážil 33,4 kilogramů

České rybářce se povedlo tohoto obrovského kapra chytit už v polovině června. Právě v tuto dobu se totiž po výpravě na Orlickou přehradu vydala na svazovou štěrkovnu. A po dvou dnech čekání „TO“ přišlo. Na kuličku Hook balanced RAMZES TROPIC, která kombinuje příchutě uzeného lososa a manga, přišel životní záběr.

Až po náročném zdolávání, které podle rybářky mohlo trvat až 35 minut, se v podběráku vyvalil obrovský kapr. Teprve po přesném zvážení ale všem došlo, o jakou rybu jde. Kapr totiž vážil neskutečných 33,4 kilogramů!

„Rybu 4x na různých vahách převažovali a opravdu, bylo to tak. Rekord štěrku pokořen!“ uvedla společnosti IMOTHEP carpbaits.

 

Je to nový ženský rekord ze svazové vody

Po důkladném zdokumentování uloveného kapra, kterého by si chtěl potěžkat asi každý rybář, začalo pátrání v archívech. Ale většího kapra, kterého by ulovila žena na svazové vodě, se najít nepodařilo. Aby bylo vše skutečně potvrzeno, kontaktovali i rybářská média.

„Poté jsme s Míšou začali pátrat a po několika telefonátech známým rybářským médiím to bylo potvrzeno – je to REKORDNÍ KAPR chycený ženou!“ uvedla firma IMOTHEP carpbaits u fotografie obrovského kapra.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

9 KOMENTÁŘE

 1. Reklama na boilies, nic víc. Přitom když už tam ta ryby žrala, chytla by ji ta paní i na kukuřici.
  Žádné boilies s tím nemá nic společné. Samozřejmě ryba hezká v tom žádná a paní gratuluji.

  • Tak na kukuřici by chytla ta max 60cm. a nebo cena. Jezdím po těchto revírech a i soukromí h kde o velkou rybu není nouze a taky jsem vyzkoušel pod háček 2-3ks kukuřice xxl, ale větší rybu než 8-9 kg jsem na to nevyndal. 2 koule 24mm boilie a malá ryba nemá šanci. Slečna je frajerka, moc gratuluji, tohle je sen každého rybáře kapr 30 kg a víc.

  • Tak ty ses opravdu slusnej rybarskej analfabet (pardon …analfabet = profesní amatér v tomto pripade) Kazdy kaprar ví, že takhle velká, životem protrela ryba si vybírá…..a na nějakou kukuřici by se ti
   z vysoka vysral kamo. Mluviti zlato, mlceti platina. Tak at se ti podaří nějaký ten úlovek na kukuricku. Pac

   • Ty jsi ale znalec 😂😂😂
    Hlavně nekomentujte to co by ryba žrala a co ne. Víte velký houno na co má ryba chyť.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -