DomůAkční nabídkaTeplá sprcha pro rybáře přímo na rybách: Pustí přes 4 litry vody...

Teplá sprcha pro rybáře přímo na rybách: Pustí přes 4 litry vody za minutu

- Reklama -

Někteří rybáři znají ten pocit, kdy po několika dnech na rybách by si už dali příjemnou sprchu. Jenže jak to udělat přímo u vody během výpravy? Podívejte sena sprchu pro rybáře od anglické značky. 

Ilustrační foto: PARYS

Taky to znáte? Teploty jsou nepříjemně vysoko, takže je zcela přirozené, že se potíte. Jenže po několika dnech je tento stav pořádně nepříjemný. Co udělat? Někteří rybáři to řeší tak, že se myjí přímo v revíru. Ovšem co to udělat jinak? Co si dát třeba příjemnou sprchu přímo u vody?

Přesně tenhle zážitek umožňuje anglická značka RidgeMonkey. Právě ta totiž na rybářský trh dodává praktické sprchy pro rybáře. A ty lze používat nejen v létě, ale také v chladném podzimu, kdy je všude bahno. Pojďme se na tohle zařízení podívat blíže

 

Sprcha pro rybáře RidgeMonkey 

Venkovní sprcha pro rybáře RidgeMonkey je nezbytným doplňkem pro rybáře, kteří jezdí na ryby na několikadenní výpravy za rybami. Právě takoví rybáři toto zařízení, které umožňuje pravidelnou hygienu, ocení nejvíce. Sprcha pro rybáře RidgeMonkey je k dostání na e-shopu PARYS za zajímavou cenu.

Jak toto zařízení funguje? Sprchu je nutné zapojit na nějaký zdroj. Dobrou zprávou je, že vývojáři mysleli opravdu na všechno, takže sprchu lze napojit na jakékoliv zařízení, které poskytuje konstantní napájení 12V 2A. Typicky jde například o autobaterie nebo nabíječky do auta. Na tohle všechno jde sprchu napojit.

Pak už jenom stačí naplnit 10litrový kanystr vodou o požadované teplotě. Pokud je rybář na rybách v létě, pak do kanystru pravděpodobně naplní vlažnější nebo rovnou studenou vodu. Velkou výhodou ale je, že kanystr vydrží i 50stupňovou vodu, takže rybář si může vodu nahřát, a až poté se osprchovat. Tohle ocení každý lovec zejména na podzim.

VIDEO: Jak funguje sprcha pro rybáře RidgeMonkey? Mrkněte na video

Ony materiály, které byly pro výrobu této sprchy použity, vydrží opravdu hodně. Jde o kvalitní materiály, které vydrží právě i teplotní výkyvy, kdy rybář do zařízení naleje ohřátou vodu, přičemž venku je chladné počasí.

 

Sprcha pouští až 4,5 litru vody za minutu

Sprcha pro rybáře RidgeMonkey Power Shower Full Kit je zajímavá i z toho pohledu, že „se chová“ jako skutečná sprcha. Po zapnutí z hlavice sprchy proudí 4,5 litru vody za minutu, takže rybář se může skutečně naprosto pohodlně osprchovat „jako doma“. Provozní napěti je 10 až 15V DC, maximální výkon je 24W. Ke sprše se dodává i 12V napájecí kabel o délce 200 centimetrů.

Zásadní vlastností je to, že tato sprcha má vodotěsné pouzdro, ve které je důležitá elektronika. Takže i když si rybář bude užívat sprchu „plnými doušky“, nemusí mít obavu o samotné zařízení. Obrovskou výhodou je i snadná a velmi rychlá příprava celé sprchy.

Kromě samotného sprchování, lze sprchu použít také pro umývání věcí nebo zvířat. Rybáři toto zařízení typicky používají při mytí velkého nádobí (hrnců, pánví), pro opláchnutí obuvi, která je od bahna, anebo pro umytí mazlíčků, kteří se zrovna vyváleli v mrtvé rybě.

Někteří rybáři pochopitelně nad tímto zařízením mohou „mávnout rukou“, ovšem ti rybáři, kteří jezdí na dlouhé výpravy, si moc dobře uvědomují, jaké to je si dát po několika dnech u vody příjemnou sprchu. A s touhle sprchou můžete zažít i „teplé chvilky“ za chladného počasí při podzimním rybaření. Sprcha od anglické značky RidgeMonkey je k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -