DomůAkční nabídkaGiga sleva na lehátka pro rybáře od německé značky: stojí jen pár...

Giga sleva na lehátka pro rybáře od německé značky: stojí jen pár korun

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS připravil výraznou slevu na lehátka pro rybáře od německé značky DAM. Jde o populární lehátka pro rybáře, která lákají především na nízkou cenu. Pojďme se na ně podívat blíže.

Ilustrační foto: PARYS

Právě super nízká cena je hlavním tahákem těchto lehátek pro rybáře od německé značky DAM. Rybářský e-shop PARYS je aktuálně nabízí s velkou slevou, díky čemuž tyto rybářské postele patří k tomu nejlevnějšímu na rybářském trhu.

Přitom už za pár korun rybář dostane kvalitní rybářskou postel, která nabízí bytelnou konstrukci a dostatek místa pro pohodlný spánek. Velkým plusem je i nízká váha celého lehátka pro rybáře. Hledáte levné rybářské lehátko? Pokud je odpověď ano, pak se pojďme podívat na toto od německé značky DAM.

 

Lehátko pro rybáře DAM Flatbed 6 Leg Steel

Populární lehátko pro rybáře, které zaujme nejen nízkou cenou, ale také příjemnými vlastnostmi, ocení každý rybář při spánku u vody. Lehátko totiž slibuje suprové pohodlí za velmi nízkou cenu! Rybářskou postel od německé společnosti najdete na e-shopu PARYS se super slevou!

Toto lehátko má bytelnou a stabilní konstrukci, která slibuje klidný spánek i na hodně nerovném terénu. Díky nastavitelným nohám si rybář může nastavit matraci do té nejpříjemnější polohy, takže rybář se vyspí jako „doma v posteli“. Paráda!

Na konstrukci najdeme celkově 6 nohou, na kterých si rybář může nastavit požadovanou výšku. Samozřejmostí jsou rozšířené patky na nosných nohách, které zabraňují tomu, aby se lehátko zabořilo do měkkého terénu. Tohle ocení každý rybář, který jezdí na těžké vody, na kterých je hodně bahna. Super!

 

Super nízká váha a pohodlná matrace

Na těchto lehátkách od německé firmy najdeme kvalitní matrace, které slibují ten nejlepší spánek u vody. Kromě toho, že jsou matrace velmi pohodlné, tak navíc nabízí i pevnou podporu. Ta je zcela zásadní k tomu, aby rybáře po několika dnech u vody nebolela záda.

Rozměry lehátka jsou 190 x 70 x 30 centimetrů. Rybářská postel je tak vhodná pro menší a středně vysoké rybáře. Pokud pak urostlejší rybáři jezdí k vodě jen na pár nocí, tak v takovém případě je toto levné lehátko chytrým řešením.

Obrovské plus těchto lehátek je super nízká hmotnost. Ta činí pouhých 7,6 kilogramů, takže lehátko se nepronese k vodě. Proto hodně rybářů tato lehátka vozí na jednu noc k vodě, kdy se potřebují během několikahodinového spánku „jen“ natáhnout a zavřít na chvíli oči.

Pokud aktuálně hledáte opravdu levné lehátko na ryby, za které neutratíte půlku výplaty, pak se rozhodně podívejte na toto od firmy DAM. Lehátko nabízí bytelnou konstrukci, pohodlnou matraci a nízké transportní rozměry. Tohle lehátko bude spolehlivě sloužit! Zlevněné lehátko pro rybáře DAM najdete na e-shopu PARYS za super cenu!

 

Obrovské slevy na produkty DAM

Tohle byla jen malá ochutnávka ze zvýhodněných nabídek od německé společnosti DAM. Právě od této firmy najdete na rybářském e-shopu PARYS desítky zlevněných produktů – od kvalitních navijáků, prutů, signalizátorů, rybářských vlasců, až po rybářské oblečení a obuv. A to vše za super ceny!

Tři nahozené udice na kapry při rybaření

Upozorňujeme, že některé položky jsou množstevně výrazně omezené, takže s výběrem nového vybavení rozhodně neotálejte. Díky výhodným nabídkám rybářských potřeb DAM na PARYS můžete získat suprové vybavení na ryby za pár korun. Zlevněné rybářské potřeby DAM najdete na e-shopu PARYS za super nízké ceny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -