DomůNovinkyGiga sumec z Orlíku o délce 250 centimetrů. Rybář Vágner ukázal nové video

Giga sumec z Orlíku o délce 250 centimetrů. Rybář Vágner ukázal nové video

- Reklama -

Rybář Jakub Vágner před několika týdny informoval o životní výpravě za sumci na Orlík. Právě tady dokázal vytáhnout obrovského sumce o délce 250 centimetrů. A nyní tuto rybu ukázal v novém videu.

Ten den byl pro Jakuba Vágnera a jeho kamaráda Standu speciální. Rybářům se totiž během jediného dne povedlo ulovit hned několik trofejních sumců. Ten největší pak dosáhl délky 250 centimetrů. Rybář gigantického dravce nejprve ukázal pouze skrze živé vysílání na sociálních sítích. Teď ale Jakub Vágner vydal nové video…

 

Nové záběry obrovského sumce Jakuba Vágnera

Jak už jsme výše nakousli, tak Jakub Vágner obrovskou rybu ukázal před několika týdny „pouze“ přes živé vysílání na sociálních sítích. Teď ale slavný rybář zveřejnil video s obrovským sumcem, kterého by si chtěl potěžkat každý milovník těchto dravců.

Dvojice rybářů na Orlické přehradě skutečně zažila neuvěřitelný zážitek. Během krátké chvíle se jim totiž povedlo ulovit sumce o délce 231 centimetrů, pak 2 ryby o délce 240 centimetrů. A nakonec přišel již zmíněný gigant o délce 250 centimetrů.

„Navštívili jsme několik lokalit a poslední den jsme věnovali mé nejmilovanější vodě u nás. Zažili jsme den, na který opravdu nikdy nezapomeneme. Doteď nechápu, co se to vlastně stalo, ale podařilo se nám v průběhu pár hodin chytit 4 životní ryby,“ napsal Jakub Vágner u zveřejněného videa.

Rybářská veřejnost si tak může na nových záběrech pořádně prohlédnout nefalšovaného „krále Orlíku“. Neskutečný sumec! Podívejte se na tu gigantickou hlavu! To, že tato ryba váží „nějaké to kilo“ naznačuje i ten fakt, že dva rybáři mají s rybou pořádnou práci při manipulaci u břehu. Fantazie!

 

Vzácný moment, který zažil jen dvakrát

I když Jakub Vágner patří k extra ostříleným rybářům, tak přesto i on jen nevěřícně kroutil nad těmito úlovky hlavou. A to značí dost o tom, že se oběma rybářům povedl skutečný rybářský majstrštyk, na který jen tak nezapomenou.

„Jen pro doplnění uvedu, že za 32 let co se lovu sumců věnuji, jsem podobný masakr na našich vodách zažil jen dvakrát. Jednou na Tovačově a jednou zde. Tím chci říci, že takový den není zadarmo. Stojí obrovské množství úsilí, odříkání, a hlavně času od našich rodin,“ dodal Vágner.

„Hlavně tyhle ryby pouštějte vodě, to je to nejdůležitější. Žádné fotky na větvích, na hácích, na stromech. Ta ryba si zaslouží neuvěřitelnou úctu. Je to největší sladkovodní ryba Evropy, největší sladkovodní ryba Čech, a buďme rádi, že je máme,“ řekl před několika týdny Jakub Vágner v živém vysílání.

Zdroj: Jakub Vágner, ilustrační foto: InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -