DomůTrendyJakub Vágner pořádá přednášky pro sumcaře na Katlově. Lístek na akci stojí...

Jakub Vágner pořádá přednášky pro sumcaře na Katlově. Lístek na akci stojí 990 korun

- Reklama -

Do zahájení dravců na českých revírech zbývá ještě měsíc, přesto hromada milovníků dravců se už pomalu připravuje. A právě pro tyto nadšence známý rybář Jakub Vágner připravil setkání plné informací. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

Na sumcařské akci na Katlově, která se koná 21. května 2022, nebude jen Jakub Vágner, ale celá řada dalších známých tváří ze sumcařského světa. Program je vymyšlený tak, aby přednášky pokryly nejrůznější metody lovu sumců, takže rybáři se dozví „tunu“ zajímavých informací. Přijedete na Setkání klubu sumcařů? Lístek na akci vyjde na 990 korun (v ceně je třeba i oběd).

VIDEO: Jak Vágner zve všechny sumcaře na akci plnou přenášek. Přijedete?

 

Akce pro sumcaře s poutavým programem

Rybářské setkání se sumcaři bude ve dvou blocích. První přednášky proběhnou dopoledne, ty další potom odpoledne. V dopoledním bloku své přednášky budou mít Marcel Lieskovan, Michal Chomistek, Michal Hazír, a dále Lukáš Herink s Matyášem Prokopiusem.

První jmenovaní budou návštěvníkům vysvětlovat, jak lovit sumce z belly boatu. Druhá přednáška se pak zaměří na lov sumců na malých řekách, a bude představena technika trhaček.

Po obědě budou následovat další zajímavé přednášky od uznávaných sumcařů. Odpolední blok začne Vláďa Hrdlička, který rybářům předá jeho zkušenosti z lovu sumců. Další přednáška se zaměří třeba na podvodní splávky, o kterých bude přednášek Michal Jánošík s Jakubem Holubcem.

Další velké jméno se na akci představí v 15 hodin, kdy se přednášky chopí známý sumcař Roman Kuřil. Ten návštěvníkům akce řekne celou řadu zkušeností s využíváním sonarové techniky při vertikálním lovu. Zlatým hřebem celé akce pak bude přednášení jednoho z nejvýznamnějších sumcařů součastnosti – v Katlově bude přednášet Charly Dally.

 

Na akci bude hromada vybavení na sumce

Jakub Vágner na letošním FOR FISHING představil jeho novou sumcovou značku VÁGNER. Produkty od této sumcařské společnosti budou pochopitelně i na Katlově. Ale nepůjde jen o prezentaci jedné jediné firmy. To ne!

Na Katlově budou přítomné i jiné značky, které představí to nejlepší, co dodávají na rybářský trh. „Na akci najdete několik dalších firem zabývajících se vývojem rybářského vybavení. Vytvoříme tak zdravé konkurenční prostředí, ve kterém budete mít sami možnost porovnat kvalitu jednotlivých produktů a setkat se se známými tvářemi česko-slovenské sumcařiny,“ píše se na webu akce.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -