DomůAkční nabídkaJednoduchá domácí výroba boilies: Jak rychle vyrobit boilies? Zkuste hotovou směs

Jednoduchá domácí výroba boilies: Jak rychle vyrobit boilies? Zkuste hotovou směs

- Reklama -

Boilies je fenomén, který naprosto ovládl lov kaprů. Dneska je jen málo kaprařů, kteří by velké kapry nechytali na „zázračné kuličky“. Někteří rybáři mají oblíbené značky, na které nedají dopustit.

Ilustrační foto: PARYS

Jiní milovníci kaprařiny ale raději vyrábí vlastní „koule“. Chtěli byste taky začít? Není problém! Jestli ale teprve začínáte, pak by vás mohly spíše zajímat hotové boilies mixy. Právě s nimi dosáhnete kýženého úspěchu…

Sestavit vlastní boilies směs není nic jednoduchého! Jde o to, že pokud rybář „netrefí“ dávkování, pak může veškerá práce přijít vniveč. Jak tedy začít? Úplně nejjednodušší je vyrobit první domácí boilies s pomocí hotového boilies mixu. Co to je? Jde o sypkou směs, kterou rybář použije jako základ. Následně si pak do vyráběné nástrahy přidá tekuté atraktory dle vlastního výběru, anebo boilies ještě „vytuní“ dalšími surovinami…

Těch výhod hotových boilies směsí je hned několik! Zaprvé: Rybář má jistotu, že jeho boilies bude skvěle pracovat, protože má v rukách osvědčenou směs od renomovaného výrobce. Zadruhé: Hotová směs vychází cenově příznivěji, protože všechny TOP suroviny jsou rozdávkované. Takže rybář nemusí kupovat jednotlivě potřebné suroviny (mnohdy ve větších baleních).

A zatřetí: Rybář může hotovou směs vylepšovat, takže nakonec může vytvořit nástrahu, kterou nikdo jiný mít nebude. Ano! Jde o to, že rybář si může do hotové směsi dát tekuté atraktory dle vlastního uvážení, anebo do ní dá suroviny, které si dokoupí (třeba belachan, partikl atd.) Jaké hotové mixy použít?

 

Hotová směs Krvavý huňáček

Chcete si vyrobit opravdu nadupané masové boilies, které by vyšlo na pořádný balík peněz, pokud byste si ho kupovali v hotové podobě? Pak se podívejte na tuto nadupanou směs z „dílny“ ostříleného kapraře Michala Kučery. Právě hotová směs pro výrobu boilies Krvavý huňáček je napěchována atraktivními surovinami, které dokážou ve vodě „opravdové divy“! Hotová směs Krvavý huňáček je k dostání na e-shopu PARYS.

Co tato směs obsahuje? Celou řadu dobrot pro kapry! V hotové směsi na výrobu boilies Krvavý huňáček najdeme tříděné rybí moučky, Red Fish moučku, krevní deriváty, prvotřídní mléčné proteiny, ptačí zoby a Robin Red. Díky tomuto „koktejlu“ perfektních surovin si rybář může během krátké chvíle vyrobit fakt nadupané „koule“ na ty největší kapry.

A co kdybyste chtěli tuto směs vylepšit? Ostřílení kapraři díky vysokému množství živočišných surovin už další nepřidávají – když už ale chtějí tuto směs ještě více „masově vytunit“, pak často sáhnou po játrovém extraktu nebo belachanu. Spíše se ale zaměřují na pálivé suroviny typu chilli nebo klasického česneku. Hotovou směs Krvavý huňáček si můžete obstarat na e-shopu PARYS.

 

Hotová směs na boilies MultiMix

Jedna z nejpoužívanějších hotových směsí pro domácí výrobu boilies. Důvod? Tento boilies mix od české firmy MIKBAITS patří k tomu nejlevnějšímu na trhu, přitom obsah TOP surovin je více než zajímavý. Tak například: Rybář ve směsi najde 25 % tříděných rybích mouček, které zaručují to, že nástraha bude ve vodě vydávat koncentrované potravní signály. Tohle je bomba! Směs MultiMix je dostupná na e-shopu PARYS.

Dále ve směsi najdeme i játrový extrakt, mořskou řasu, nebo další chuťově a nutričně zajímavé suroviny – například ptačí zoby nebo mléčné proteiny. Výsledek je fantastický! Doslova za pár korun rybář dostane nadupanou směs na výrobu kuliček, které budou ve vodě při lovu kaprů skvěle „šlapat“.  

Pokud patříte k rybářům, kteří rádi experimentují, pak můžete do směsi přidat další suroviny, které ještě více posílí vysílané potravní signály. Co třeba? Například robin red, olihňovou moučku nebo třeba belachan. Ale i se samotnou směsí vyrobíte parádní kuličky, které budou skvěle chytat. Směs MultiMix pro domácí výrobu boilies si obstarat na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -