DomůAkční nabídkaKonec šuntů z Číny? Češi šijí nezničitelná pouzdra a batohy, záruka 3...

Konec šuntů z Číny? Češi šijí nezničitelná pouzdra a batohy, záruka 3 roky

- Reklama -

Znáte přísloví o zlatých českých ručičkách? Přesně tohle se vztahuje na českou firmu Kinetic, která začala pro rybáře šít kvalitní pouzdra na pruty nebo batohy. Na výrobcích je prodloužená záruka. 

Ilustrační foto: Kinetic

Určitě to taky znáte: Chcete si udělat radost novým pouzdrem na pruty nebo rybářským batohem, jenže už po několika vycházkách se kdesi prodře díra nebo se zlomí zip. To je k zbláznění! A zejména i proto, že reklamace netrvá úplně nejkratší dobu.

Tohle se ale netýká ČESKÉ firmy Kinetic, která začala působit i na rybářském trhu. Právě pro česko-slovenské rybáře si tato společnost připravila celou řadu rybářských batohů a pouzder na pruty, které tato firma šije doma v České republice. Kompletní příběh o této společnosti si můžete přečíst v tomto článku.

To, že si česká firma Kinetic stojí za kvalitou, prozrazuje i prodloužená 3letá záruka na její produkty. Rybář tak má jistotu, že za své peníze dostane velkou kvalitu, na kterou se může vždy spolehnout. A víte, co je na tom nejlepší? Pouzdra na pruty a rybářské batohy Kinetic jsou k dostání za rozumné peníze!

A ještě něco! Když se po uplynutí záruky náhodou stane, že se zákazníkovi na zboží něco pokazí, pak u firmy Kinetic funguje rychlý servis a opravna, díky které má rybář opravenou taškovinu do pár dní zpátky doma. 

 

Kvalitní ČESKÁ pouzdra na pruty Kinetic

Česká firma Kinetic na rybářský trh dodává velmi kvalitní pouzdra na pruty, které se vyznačují prvotřídními vlastnostmi. Asi nejsilnější stránkou těchto pouzder je to, že jsou vyrobena ze špičkového materiálu Kortexin 600D. Co to je za materiál?  Kvalitní pouzdra jsou k dostání na e-shopu Kinetic.cz .

„Jedná se o polyester s nánosem PVC, který má vodoodpudivou úpravu. Kortexin jako takový je registrovanou ochrannou známkou, jejímž majitelem jsme přímo my. Za jeho kvalitou si stojíme. Nešidíme textilii a už vůbec ne PVC nános. Ten je vyráběn přímo z čistého granulátu, a ne z recyklovaného materiálu,“ říkají o materiálu Ivo a Zuzana Hlahůlkovi, majitelé firmy Kinetic.

Česká pouzdra na pruty se tak vyznačují obrovskou odolností a výdrží, a to i v tu chvíli, kdy je rybář nosí na zabahněné, písčité nebo kamenité lokality. Tohle je silná stránka těchto českých produktů! Samozřejmostí jsou potom pevné švy a kvalitní zipy, které vydrží ty nejtěžší podmínky u vody.

Dalším obrovským plusem je to, že rybáři si mohou tato pouzdra vybrat v nejrůznějších provedeních. K dostání jsou malá pouzdra na teleskopické pruty v délce 90 centimetrů, anebo super dlouhá pouzdra na dlouhé dělené pruty na kapry. Za tohle palec nahoru! Samozřejmostí je, že si rybář může vybrat pouzdro s různým počtem komor. Kompletní nabídku najdete na e-shopu Kinetic.cz .

 

Kvalitní ČESKÉ batohy pro rybáře Kinetic

Ukažte nám rybáře, který nepotřebuje kvalitní batoh na ryby. Takový neexistuje! Pokud i vy zrovna teď hledáte kvalitní batoh, který se nerozbije hned při první náročnější vycházce na ryby, pak se podívejte na širokou nabídku na e-shopu Kinetic.cz .

Tady si můžete obstarat opravdu kvalitní batoh na ryby v nejrůznějším provedení. K dostání jsou malé batůžky o vnitřním objemu 35 litrů na kratší vycházky, ale i pořádné krosny pro rybáře o objemu 110 litrů, které se hodí při déletrvajících pobytech u vody, anebo při cestování za rybami po světě.

I tyto české batohy od české firmy Kinetic jsou zhotoveny ze super odolného materiálu Kortexin 600D, který výrazným způsobem zvyšuje odolnost těchto batohů v náročném počasí. Tyto vlastnosti ocení každý rybář už při prvních podzimních vycházkách, kdy častěji prší a všude je bahno. Odolné batohy pro rybáře najdete na e-shopu Kinetic.cz

 

ČESKÉ produkty Kinetic najdete i v obchodech

Pokud si chcete nové pouzdro na pruty nebo rybářský batoh zakoupit i s dalším rybářským vybavením, pak tyto produkty naleznete i v renomovaných rybářských e-shopech. Produkty od české firmy Kinetic jsou například k dostání na oblíbených e-shopech nasoutoku.cz nebo fishinghouse.cz .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -