Domů Akční nabídka Krvavé krmení na kapry plné patentek: Extrémně lákavý pach! Tohle kapři milují

Krvavé krmení na kapry plné patentek: Extrémně lákavý pach! Tohle kapři milují

- Reklama -

Kapři milují masové krmení! Právě při kontaktu s takovou potravou ryby okamžitě poznají, že před nimi leží nutričně bohatá potrava, která jim dodá tolik potřebnou energii. Takže ji nenechají jen tak ležet! Abychom vytvořili nadupané masové krmení na kapry, pak je možné použít „čerstvé suroviny“, které ve vodním prostředí vysílají velmi silné potravní signály. Jedná se o speciální návnady, které se skládají například z patentek nebo krillu. Pojďme se na tyhle suroviny podívat blíže…

Ilustrační foto: Chyť a pusť

 

Patentkový komplex Munch Baits

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalé krmení na kapry, které se skládá z přirozené potravy kaprů, kterou požírají už od drobné rybičky. Ano, jak už název napovídá, tak jde o patentky! Drobné bezobratlé živočichy, které tvoří jeden ze základů potravní pyramidy. Kapři patentky milují, a proto na ně tak skvěle reagují. Jenže! Sehnat tyhle drobounké živočichy „čerstvé“, není snadné. Až doteď!

Anglická firma Munch Baits i na česko-slovenský trh dodává nadupaný patentkový komplex, který patentky obsahuje ve velkém množství. Díky tomu tak má rybář v ruce přísadu, se kterou může posunout návnadu o několik levelů výše! Krmení na kapry tak okamžitě dostane silnější potravní signály, které se budou dobře šířit vodním prostředím. Tohle je prostě bomba!

Kromě patentek tento komplex od anglické firmy Munch Baits ještě obsahuje třeba čistý hemoglobin, tedy protein obsažený v červených krvinkách. I tahle „věc“ dokáže krmení dodat další silné potravní signály, na které kapři spolehlivě reagují. Tento „koktejl“ masových surovin dokáže opravdu neskutečné divy!

Rybáři patentkový komplex velmi rádi přidávají buďto do klasických krmných směsí, anebo do PVA mixů. Někteří rybáři touto návnadu zatraktivňují třeba nakrájené boilies nebo nadrcené pelety. Ať už se rozhodnete s patentkovým komplexem vylepšit cokoliv, tak dobré je pracovat s časem! Co to znamená? Ideálně nechte vše 15 minut odstát, aby se šťávy z patentek krásně nasákly i do ostatní návnady. Pak je účinnost ještě lepší!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Syrový krill Munch Baits

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Další dokonalá masová surovina, která má základ v krillu. Tedy v drobounkých živočiších, na kterých jsou ve světových oceánech závislé třeba velryby. Ovšem! Krill se odnepaměti využívá i při výrobě rybářského krmení. Není se co divit! Právě tahle masová „surovina“ obsahuje celou řadu atraktivních látek, které dokážou ve vodním prostředí „vykouzlit“ opravdu hodně silnou pachovou stopu. Paráda!

Tento masový atraktor do krmení na kapry ale nenabízí jen a pouze silné potravní signály, ale i další přednosti. Co například? Třeba atraktivní zbarvení! Díky výraznějšímu zbarvení jde tato surovina vidět na téměř jakémkoliv povrchu, což je důležité například při chytání v čisté vodě, kdy kapr hledá potravu i s pomocí zraku. A kdy moc dobře vidí kontrastní věci, tedy výrazné objekty na tmavém podkladu.

Jelikož tento surový krill podle výrobce nerozpouští PVA, tak hodně rybářů jej přidává právě do PVA mixů, sypkých směsí nebo nadrceného boilies a pelet. Pak už jen stačí takové krmení v PVA připevnit k montáži a poslat do vody. Díky tomuto postupu se v okolí nástrahy utvoří neuvěřitelně „sexy“ místečko, které kapr nenechá jen tak ležet. Tohle je fakt bomba na kapry!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -