DomůAkční nabídkaLákavé krmení na amury: s tímto zaručeně přilákáte amury k nástraze

Lákavé krmení na amury: s tímto zaručeně přilákáte amury k nástraze

- Reklama -

Letní rybaření bývá u mnoha rybářů ve znamení lovu amurů. Tato „stříbrná torpéda“ jsou i za letních veder aktivní, takže s chutí přijímají potravu. Abychom je ale zaujali, potřebujeme hodně krmení.

A když říkáme hodně krmení, tak myslíme opravdu hóóódně krmení. O amurech se totiž setsakramentsky dobře ví, že patří k největším jedlíkům v rybí říší. Některé odborné zdroje pak uvádí, že amur sežere tolik potravy, kolik sám váží. A jelikož amur žije v hejnech, je zapotřebí mít na místě spoustu krmení. Po čem sáhnout, aby to nezlikvidovalo peněženku? Máme zaručené tipy!

 

Meruňkové bolies na amury za pár korun

Toto sladké boilies od české značky Magic Wolf je hitem letošního léta! Právě sladké kuličky v meruňkové příchuti amurům připomínají tolik oblíbené ovoce. A i díky tomu na meruňkové boilies skvěle reagují. Levné meruňkové boilies na amury najdete na e-shopu FishMax.cz . Slovenští rybáři mohou objednávat na FishMax.sk .

Zcela zásadním plusem na tomto boilies je nízká cena. Konkrétně meruňkové boilies vychází na 333 korun za 5 kilogramů. Takže když si to rybář rozpočítá, tak kilo kuliček vychází na pouhých 67 korun. To je cena, díky které rybář může vytvářet obrovská krmná místa na amury.

Meruňkové boilies Magic Wolf má příjemně sladké aroma, které dokáže v teplé vodě vytvářet silné potravní signály. A právě nasládlá vůně spolehlivě přiláká amury k nástraze. Kromě neodolatelného aroma je potom velkým plusem i výrazné zbarvení, díky kterému kuličky na dně vytvoří nepřehlédnutelný „krmný koberec“. Tohle zastaví každého amura!

Levné boilies Magic Wolf je ideální pro rychlé rozkrmení lovného místa. Rozpad kuliček se pohybuje v řádech hodin, takže agresivně vypouští potravní signály a drobné částečky do okolí. Takže i když má rybář jen několik hodin na rybolov, tak právě toto boilies je velmi ideální návnadou.

Kromě meruňky jsou ale k dostání i další TOP příchutě na amury. Rybáři mohou sáhnout po sladké příchuti ananas, která rovněž na amury skvěle funguje. Dalším trumfem je potom boilies v příchuti kukuřice/řepka, což jsou legendární suroviny při lovu amurů. A za pozornost stojí i boilies v příchuti kukuřice.

 

Krmítková směs na amury

Výše jsme si představili krmení spíše pro vyznavače „moderní kaprařiny“. Na amury se ale rádi zaměřují i rybáři, kteří chytají na klasické krmítko s kukuřicí. A ti potřebují nějakou lákavou krmnou směs do krmítka. Krmítkovou směs na amury najdete na e-shopu FishMax.cz  za super cenu. Slovenští rybáři mohou objednávat na FishMax.sk .

Takovou krmítkovou směs na amury najdete i v sortimentu rybářského e-shopu FishMax z Uherského Hradiště, který nabízí osvědčené krmení do krmítka. Jedná se o sypkou krmítkovou směs s výrazně sladkým aroma, které dokáže i v hodně teplé vodě přimět amury k žravosti.

Pokud tedy chystáte amury na krmítko nebo na feeder s kukuřičkou, pak se rozhodně na toto krmení na amury podívejte! Kromě výrazně sladké vůně pak krmítkovka nabízí i nepřehlédnutelné zbarvení, které jde skvěle vidět i na zarostlých terénech – tedy na těch typech vod, ve kterých žijí ta největší „stříbrná torpéda“.

Ke krmítkové směsi na amury lze pak jako nástrahu zvolit buďto běžnou kukuřici, ale i nejrůznější plovoucí nástrahy, jako například zelené extrudy nebo „foukačky“. I tímto jednoduchým způsobem lze přelstít opravdu velké amury k záběru. A s tímhle sladkým krmením je šance na záběr ještě vyšší!

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -