DomůAkční nabídkaLehátko pro rybáře za lidovou cenu: E-shop likviduje zásoby, poslední kusy

Lehátko pro rybáře za lidovou cenu: E-shop likviduje zásoby, poslední kusy

- Reklama -

Teplejší měsíce rybářské sezóny jsou nedomyslitelně spjaty s bivakováním. Aby pobyt u vody byl co nejpohodlnější, je zapotřebí mít kvalitní lehátko pro rybáře. Nyní máte šanci sehnat levné lehátko. 

Ilustrační foto: PARYS

Lehátko pro rybáře je základem pro komfortní pobyt u vody. Pokud rybář nebude spát na kvalitním lehátku, pak hrozí, že za pár dní bude pořádně rozlámaný. Takže spánek u vody se změní v hotový horor. Kvalitní rybářské lehátko ale nemusí stát půlku výplaty. To ani náhodou!

Například na rybářském e-shopu PARYS jsou aktuálně k dostání levná lehátka pro rybáře od německé značky DAM doslova za lidovou cenu. Díky výrazně slevě patří tato lehátka aktuálně k nejlevnějším na česko-slovenském rybářském trhu. Má to ale háček: Počet zlevněných lehátek DAM je výrazně omezený.

 

Lehátko pro rybáře DAM Flatbed 6 Leg Steel

Tohle je velmi populární rybářské lehátko, které si česko-slovenští rybáři opravdu oblíbili. A to zejména na kratší výpravy k vodě, například jen na víkendové chytání. Proč? Toto lehátko totiž nabízí nízké transportní rozměry, díky kterým je krásně skladné, takže se pohodlně přepravuje k vodě.

Navíc, lehátko pro rybáře DAM Flatbed 6 Leg Steel má nízkou hmotnost o váze 7,6 kilogramů, takže se k vodě ani moc nepronese. Zlevněné lehátka od německé značky DAM jsou k dostání na e-shopu PARYS za super nízké peníze.

Velmi příjemná je i matrace na těchto lehátkách. Ta má rozměry 190 x 70 centimetrů. Rybáře by na „první dobrou“ mohlo napadnout, že takto levná lehátka nenabídnou kvalitní spaní. Chyba lávky! Levná lehátka pro rybáře DAM Flatbed 6 Leg Steel mají pevnou podpěru, takže se na nich velmi dobře vyspí i ti rybáři, kteří jsou „citlivější“ na záda.

Samozřejmostí je, že tato rybářská lehátka mají protiskluzové patky, které jsou krásně široké, tudíž se nepropadnou ani do hodně měkkého terénu. Takže rybář má zajištěnou stoprocentní stabilitu i v těžkých podmínkách. Výšku nohou jde jednoduše nastavit tak, aby rybář měl co nejlepší ležení.

Toto levné rybářské lehátko Flatbed 6 Leg Steel od německé značky DAM je opravdu ideální na kratší výpravy k vodě, kdy je zbytečně s sebou tahat velká a těžká lehátka. Tato zlevněná lehátka jsou krásně skladná, lehká, a přitom nabízí perfektní spaní. Rybářské lehátka DAM Flatbed 6 Leg Steel najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

 

Obrovské slevy na navijáky, pruty a další produkty DAM

Situace ohledně rostoucích cen není aktuálně nic příjemného. Naštěstí jde ale pořád najít hromada rybářského vybavení, které si drží ceny, anebo dokonce zlevňuje. Například na e-shopu PARYS je v nabídce aktuálně přes 100 produktů od německé značky DAM, které jsou k dostání za výrazně nižší ceny.

Například populární navijáky, které se prodávají i v setech 1+1 (třeba Quick 2 5000 FS nebo Quick 2 SLS 7000). Na tyto akční sety se vztahují výrazné slevy, kdy rybář může ušetřit více jak 1000 korun. Dalšími populárními sety jsou ty, které kombinují jak navijáky, tak pruty (například Base X Carp).

Rybářský set, který se skládá z dělené udice DAM Base X Carp a kaprového navijáku DAM Nova 5000 FS

Pokud aktuálně nechcete za rybářské vybavení utrácet hromadu peněz, pak se rozhodně podívejte na rybářský e-shop PARYS. Právě tady najdete celou řadu rybářských věcí, které jsou aktuálně k dostání za výrazně lepší ceny. Ale bacha! Množství zlevněných produktů může být výrazně omezeno. Zlevněné rybářské potřeby DAM naleznete na e-shopu PARYS za velmi nízké ceny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -