DomůAkční nabídkaLikvidace skladu boilies NASH: výrazná sleva na legendární žluté boilies

Likvidace skladu boilies NASH: výrazná sleva na legendární žluté boilies

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS stále pokračuje v neuvěřitelných výprodejích vybraných produktů NASH. Rybáři nyní mohou získat třeba vynikající plovoucí boilies na kapry s obrovskou slevou.

Rybářská značka NASH patří k tomu nejlepšímu ve světě kaprařiny. Právě tato společnost vyvíjí a inovuje produkty pro lov kaprů, které tak mají neotřesitelnou pověst. A to se týká také špičkového boilies na kapry, které je oblíbené po celé Evropě. Jedním z legendárních boilies je pak Citruz Pop Ups Yellow. A právě to nyní můžete získat za výrazně lepší cenu!

 

Plovoucí boilies NASH Citruz Pop Ups Yellow

Tohle jsou opravdu extra účinné kuličky na kapry z „kuchyně“ anglické firmy NASH, které uvidíte u mnoha kaprařů po celé Evropě. Není se čemu divit! Právě tohle boilies dokáže přemluvit k záběrů i pasivní nebo opatrné kapry. Zlevněné plovoucí boilies NASH najdete na e-shopu PARYS.

Plovoucí boilies NASH Citruz Pop Ups Yellow má výrazné ovocné aroma, které se spolehlivě šíří za každých podmínek. Takže i když rybář chytá kapry v chladnější vodě, přesto se může spolehnout na to, že nástraha bude „šlapat“. Ta kvalita je fakt obrovská!

Boilies Citruz Pop Ups Yellow kombinuje nejrůznější ovocné příchutě, které vytváří neodolatelné aroma, které dokáže přemluvit k záběru i pasivnější rybu. Zároveň jsou tyto kuličky velmi vhodné na silně prochytávané vody, na kterých je enormní rybářský tlak, a na kterých ryby už viděly ledacos.

Kromě špičkových esencí kuličky od anglické spolčenosti NASH obsahují i prvotřídní esenciální oleje a sladidlo Talin. Díky tomu je tak účinek nástrahy ještě lepší, protože ta dokáže vytvářet pachové signály v celé výšce vodního sloupce. Plovoucí boilies v takové kvalitě jen tak nenajdete!

 

Boilies v těch nejúčinnějších průměrech

Naprosto zásadní předností boilies Citruz Pop Ups Yellow je výrazně žluté zbarvení. To jde perfektně vidět jak v čisté, tak i přikalené vodě. A kapři se při sběru potravy pochopitelně řídí i zrakem, takže ve chvíli, kdy uvidí výrazně žlutou kuličku, tak je určitě zaujme.

Ta žlutá barva je pak extra vhodná i na zanesené revíry, na kterých jsou vysoké vrstvy odumřelé vegetace nebo bahna. A dále je toto boilies určitě vynikající na zarostlé revíry, na kterých je bujná vodní vegetace. Ta výrazně žlutá barva je fakt zásadní zbraní této nástrahy.

Rybáři si zlevněné boilies od anglické společnosti NASH mohou vybrat hned v několika průměrech. K dispozici jsou i poměrně titěrné kuličky o průměru 12 mm, které jsou jako dělané pro lov kaprů v těžkých podmínkách. Ve chvíli, kdy je voda studená, a ryby jsou pasivní, tak přesně tehdy je tohle plovoucí boilies velkou zbraní.

Malé boilies o průměru 12 mm je pak u mnoha rybářů velmi oblíbené i při rybářských závodech, kdy je zapotřebí nachytat hodně ryb za krátkou chvíli. A proto není divu, že si tyto plovoucí kuličky získaly srdce i mnoha vyznavačů feederu.

Nejžádanější je potom velikost 15 mm. Tento průměr je totiž vhodný jak pro rychlé chytání, kdy pod háček nastražíme samostatnou kuličku. Zároveň je ale i skvělým trumfem na velké kapry, kdy s pomocí tohoto plovoucího boilies můžeme vytvářet tzv. „panáčky“. Boilies Citruz Pop Ups Yellow dá celé nástraze výraznou vůni a barvu.

K dispozici je potom i průměr 20 mm, ale ten je v aktuální slevě skoro vyprodaný. I tak se ale na toto boilies od anglické značky NASH určitě podívejte. Nástrahu s tak výrazným aroma a barvou budete hledat jen horko těžko. A nezapomeňte, že nástrahy NASH slibují tu nejvyšší kvalitu! Zlevněné plovoucí boilies najdete na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -