DomůAkční nabídkaNavijáky na kapry za pár stovek: Ideální na jednoduché rybaření na položenou!

Navijáky na kapry za pár stovek: Ideální na jednoduché rybaření na položenou!

- Reklama -

Navijáky na kapry s volnoběžnou brzdou jsou populární volbou mnoha rybářů. Pokud patříte mezi fanoušky takových navijáků, pak máme pro vás dobrou zprávu. Na trhu se objevily navijáky s volnoběžnou brzdou za slušnou cenu.

Ilustrační foto: PARYS

Kaprové navijáky s volnoběžnou brzdou: Právě tento brzdný systém dovoluje povolení cívky navijáků, takže ryba při záběru může volně odvíjet vlasec. Takže se nestane, že by v nejhorším případě stáhla prut do vody. Pak stačí jenom otočit kličkou, a brzda se okamžitě „přepne“ tak, aby se dala ryba zdolávat. Tohle je prostě parádní systém!

Proto není divu, že tolik rybářů si navijáky na kapry s volnoběžnou brzdou oblíbilo. Ale jaký vybrat? Pokud jste rybářem, který chytá naprosto jednoduše, a nemá spadeno na ta největší „monstra“ v revíru, pak se podívejte na nové navijáky od firmy Mistrall. Jde o levné navijáky na kapry, ke kterým navíc dostanete praktické dárky zdarma…

 

Naviják Mistrall Spider Carp (+ vlasec a extrudy zdarma)

Konečně je to tady! Na rybářském e-shopu PARYS se objevily akční balíčky od firmy Mistrall, které se skládají jak z navijáků s volnoběžnou brzdou, tak také z vlasců a lákavých nástrah na kapry. Ve výsledku tak rybář za velmi slušné peníze dostane hromadu vybavení na položenou. Tohle se při lovu kaprů na krmítko hodí! Zlevněné navijáky Mistrall jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Navijáky na kapry s volnoběžnou brzdou si lze vybrat ve 3 velikostech. K dostání jsou navijáky o velikosti 4000, 5000 nebo 6000. Pokud chodíte například na feeder, plavanou s „angličákem“ nebo jemnější položenou, pak se podívejte na menší velikosti. Největší velikost navijáků Mistrall Spider Carp je potom velmi vhodná na lov kaprů na klasické krmítko.

VIDEO: Jak vypadá naviják Mistrall Spider Carp? 

Kapacita cívky navijáku 4000 je 205 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,28 mm. Na cívku navijáku o velikosti 5000 se pak vejde 220 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. A na největší naviják rybář namotá 210 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,40 mm. Na navijáky se tak vleze slibná zásoba vlasce, takže s nimi lze rybařit i na rozlehlejších vodách.

Kromě hodně nízké ceny je velkou předností těchto navijáků volnoběžná brzda. Právě tento typ brzdy si oblíbilo nemalé množství rybářů, kteří chytají na položenou. Samotná brzda pak reaguje i na jemné pohyby ze strany rybáře, takže ten tak může okamžitě reagovat na výpady zdolávaného kapra.

Tyto navijáky na kapry jsou sice k dostání za nízké peníze, přesto slibují kvalitní chod. Ten je dán třeba tím, že se uvnitř nachází 2 kuličková a jedno válečkové ložisko. Právě ta se starají o to, aby vše „šlapalo“ tak, jak má. Velkou výhodou je pak nerezová osa, která vydrží i používání v těžších podmínkách, takže naviják má dlouhotrvající životnost.

Jak jsme výše uvedli, tak ke dvěma navijáků, které si rybář pořídí v akčním balení, dostane i vlasec Precedent v průměru 0,25 mm. Právě toto vlákno je vhodné jak pro chytání na feeder, tak ale i položenou s krmítkem. Dalším dárkem jsou potom i extrudy KS Fish, které se při lovu kaprů náramně hodí, protože to na ně skvěle bere!

Tyhle navijáky na ryby určitě nejsou stvořeny pro lov těch největších ryb v těch nejtěžších podmínkách. Ale ony se tak ani netváří! Tyto navijáky jsou určené pro ty rybáře, kteří si jdou v klidu zachytat na klasické krmítko, anebo jsou vhodné pro rybářské začátečníky. Pokud mezi tyto rybáře patříte, pak se podívejte na tyto kaprové navijáky Mistrall. Navijáky Mistral jsou k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -