DomůAkční nabídkaModerní játrové krmení na kapry současnosti: Tyhle nugety vytváří silný kal a...

Moderní játrové krmení na kapry současnosti: Tyhle nugety vytváří silný kal a pach

- Reklama -

V letošním roce na rybářský trh vstoupila novinka, která nabízí jiné vlastnosti než ostatní návnady. Jde o krmné nugety na ryby, které mají „agresivní“ rozpad, ale taky zajímavou konzistenci.

Ilustrační foto: PARYS

Tohle je fakt perfektní krmení na kapry! Rybáři se odjakživa snaží přilákat mlsné ryby nejrůznějšími dobrotami. V posledních letech kromě partiklu používají například krmné boilies nebo třeba pelety. Ovšem zmíněné nugety nabízí mnohem zajímavější vlastnosti

 

Krmné nugety na kapry Nugget Carp

Špičkové krmení na kapry, které se v letošním roce objevilo na rybářském trhu! V čem jsou tyhle nugety oproti klasickým peletám nebo boilies tolik rozdílné? Odpověď najdeme v konzistenci tohoto krmení! Jde o to, že krmné nugety na kapry mají zvláštně „gumovou“ konzistenci. Ale právě tahle konzistence napomáhá k tomu, že nugety ve vodním prostředí vytváří neuvěřitelně silné potravní signály. Krmené nugety jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Ano! Ve chvíli, kdy rybář hodí nugety do vody, tak se z nich začne okamžitě uvolňovat silná pachová stopa. Ta je perfektně zřetelná, protože nugety ve vodě vytváří jasně viditelný kal. A právě i ten láká ryby. Tyto nugety jsou tak díky tomu dokonalé například pro rychlé přilákání ryb. Perfektní věc! Navíc, nugety na kapry se vyrábí v populárních příchutích, takže kromě kalu pochopitelně vypouští i silnou vůni. Luxus!

VIDEO: Jak pracují nugety na kapry ve vodě? 

Jakou příchuť vybrat? Rybáři si mohou vybírat mezi sladkými příchutěmi typu med nebo mango, které mají opravdu hodně lákavou vůni. Na výběr jsou ale i masové vůně typu játry (smoked liver), patentky (bloodworm) nebo krevety (spice shrimp). A další variantou je „kořeněný“ česnek. Na co bychom vsadili my? Absolutně nejlepší je z našeho pohledu játra, na kterou ryby velmi dobře reagují.

Nugety oproti klasickým peletám okamžitě vypouští viditelné potravní signály…

Jak nugety na kapry používat? Nejlepší je jejich kombinace s peletami. Jak to myslíme? Ideální je nugety prostě smíchat v jednom kbelíku s peletami v požadovaném poměru. Rybář tím docílí toho, že nugety ve vodě budou lákavě „kouřit“ a pelety na ryby zase vytvoří tvrdší složku krmení. Tahle kombinace se nejvíce osvědčila! Navíc, díky tomuhle rybáři nespotřebují tolik nuget…

Krmné nugety v příchuti mango…

Nugety na kapry jsou opravdu velmi atraktivní, a už při prvních vycházkách se ukázalo, že je to „trefa do černého“. Proto drtivá část rybářů tyto nugety i přímo nastražuje pod háček. Aby měkčí nugety pod háčkem vydržely například švih při nahození, tak rybáři používají peletové zarážky, díky kterým tato rybí pochoutka mnohem lépe drží.

To, že tyto nugety na kapry mají zvláštně „gumovou“ konzistenci, nenapomáhá jen k tomu, že tak rychle a silně vypouští potravní signály. To ne! Jde i o to, že nugety jsou velmi dobře stravitelné. Takže ve chvíli, kdy kapr nugety nacpe do břicha, tak ty opravdu rychle projdou trávicím traktem, takže ryba je brzy vyloučí z těla ven. Tudíž kapr brzy dostane opět „pocit hladu“.

Krmné nugety v příchuti česnek…

Pokud patříte především k těm rybářům, kteří si u vody chtějí hlavně zachytat, pak by nugety na kapry mohly být přímo pro vás. Jedná se o skvělou variantu pro rychlý lov kaprů, která slibuje spoustu zábavy. A zajímavé jsou nugety i díky ceně, která je například nižší než u drtivé většiny boilies. Tohle může být váš trumf! Játrové nugety na kapry jsou k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -