DomůAkční nabídkaNejlepší rohlíkové boilies do studené vody: na tohle kapři skvěle berou

Nejlepší rohlíkové boilies do studené vody: na tohle kapři skvěle berou

- Reklama -

Rohlíkové boilies na kapry je velmi oblíbenou nástrahou i na podzim. Tato nástraha má vynikající vlastnosti, díky kterým účinně pracuje i za nízkých teplot. Jaké rohlíkové boilies ale vybrat?

Ilustrační foto: KAPRPRO

Rohlíkové boilies je vynikající hned z několika pohledů. Zaprvé: tato nástraha ve vodním prostředí plave, takže se nadnese nad odumřelou vegetaci, které je na podzim ve vodě skutečně mnoho. Zadruhé: rohlíkové boilies bývá silně nadipované, takže vydává opravdu výraznou vůni. A dalším plusem je i nepřehlédnutelné zbarvení.

Jak si ale na rybářském trhu vybrat skutečně kvalitní rohlíkové boilies? Rybářskými sezónami osvědčenou nástrahu tohoto typu určitě najdete v sortimentu české firmy KAPRPRO. Tento rodinný podnik vyrábí vynikající rohlíkové boilies, které je navíc dostupné za super cenu.

VIDEO: Jak vypadá populární rohlíkové boilies od české firmy KAPRPRO?

 

Měkčený rohlíkáč KAPRPRO

Tohle je skutečně parádní rohlíkové boilies od české firmy KAPRPRO, které nabízí ty nejlepší vlastnosti. Jde o to, že nástraha je vyrobena z kvalitních surovin, takže ve vodě opravdu krásně pracuje. Levné rohlíkové boilies najdete na e-shopu KAPRPRO.cz , slovenští rybáři pak mohou vybírat na e-shopu KAPRPRO.sk .

Asi největší výhodou této nástrahy je silná vůně. Česká firma KAPRPRO je známá, že nástrahy má vždy silně nadipované, takže ve vodním prostředí vydávají koncentrovanou pachovou stopu. A toto rohlíkové boilies není výjimkou! Ať už si vyberete jakoukoliv příchuť, tak nástraha bude silně vonět/páchnout.

Rybáři si měkčený rohlíkáč KAPRPRO mohou vybrat v různých příchutích. K dostání jsou sladké „klasiky“ typu vanilky, medu nebo jahody, anebo masové odéry typu patentky nebo olihně. Rybáři si pak můžou vybrat i „nesmrtelnou nástrahu“, kterou bezesporu je scopex.

Větší rohlíkové boilies KAPRPRO o velikosti 14 mm

Naším „černým koněm“ do podzimní vody je ale příchuť hnijící červ. Právě tato příchuť je legendou v sortimentu české firmy KAPRPRO, protože má na kontě velký počet ulovených kaprů. A ono se není čemu divit! Rohlíkové boilies hnijící červ vydává opravdu nechutný zápach, který se skvěle šíří i za hodně nízké teploty vody. A kapři na tohle skvěle reagují!

 

Nástraha se neztratí v nánosech na dně

Kromě silné vůně jsou potom tyto nástrahy z pečiva vyráběny také ve výrazném zbarvení, takže nástraha se neztratí na téměř žádném povrchu. Některé rohlíkáče jsou výrazně žluté, jiné pak oranžové, červené nebo bílé. Všechny nástrahy pak jdou skvěle vidět na zarostlém, zaneseném nebo bahnitém dně, takže kapr je velmi rychle najde.

Menší rohlíkové boilies o velikosti 9 mm

Tato vlastnost je pak velmi důležitá například při lovu v čisté vodě, kdy kapr vyhledává potravu pochopitelně i s pomocí zraku. A jak je známo, tak kapři skvěle vidí kontrastní věci na tmavém podkladu. Pokud tedy na bahnitém nebo zaneseném dně budeme mít nastraženou žlutou kuličku, je to jenom dobře.

Další gigantickou předností pak je to, že tato nástraha plave nebo se vznáší. Takže se krásně nadnese nad nánosy odumřelé vegetace. Ta je na podzim na našich vodách často k vidění, a potápivé nástrahy se mohou v takovém „bordýlku“ rychle ztratit. Proto je tato vlastnost měkčeného rohlíkáče velkým plusem.

Malé kuličky jsou jako dělané do hodně studené vody při lovu kapra na podzim a v zimě

Hledáte nástrahu, se kterou se nebudete ani v tom nehorším počasí nudit? Pak vsaďte na klasiku, která nikdy nezklame! Rohlíkové boilies je ideální pro chytání na klasické krmítko na položenou, ale i pro rychlé chytání na feeder. Tohle prostě bude fungovat vždycky! Měkčený rohlíkáč najdete na e-shopu KAPRPRO.cz , slovenští rybáři pak na e-shopu KAPRPRO.sk .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -