DomůAkční nabídkaNovinka od české firmy: 5kilogramové pytle kukuřice na ryby za nízkou cenu

Novinka od české firmy: 5kilogramové pytle kukuřice na ryby za nízkou cenu

- Reklama -

Kukuřice na ryby je odjakživa jednou z nejvíce používaných nástrah a návnad nejen na kapry, ale třeba také na amury. Nedávno česká firma Chyť a pusť představila praktická balení kukuřice na ryby.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Na jednu stranu je to fakt zajímavé: I v dnešní moderní době, kdy rybáři hodně krmí levným krmným boilies nebo peletami, je přesto pořád spousta rybářů, kteří nedají na kukuřici dopustit. A ono se není čemu divit! Právě kukuřice kaprům, ale i amurům a dalším rybám, velmi chutná.

Jde o to, že kukuřice je vynikající surovina plná atraktivních látek, navíc má i atraktivní konzistenci a lákavou vůni. K tomu je zapotřebí připočíst, že má krásně žluté zbarvení, takže kapři, amuři, ale i další ryby na ni velmi rychle reagují.  

Problémem dnešního trhu ale je, že kukuřice na ryby se často dodává především v 1kilogramových baleních. A to není tolik praktické! Až doteď! Česká firma Chyť a pusť začala nabízet 5kilogramová balení, takže rybář se rychle „vyzbrojí“ i na delší rybářskou výpravu.

 

Kukuřice na ryby Chyť a pusť

Tohle je novinka od české firmy Chyť a pusť, která se okamžitě stala hitem. Jde o to, že rybáři nyní mají možnost sehnat kvalitní kukuřici v praktickém balení, takže nemusí kupovat hromadu menších pytlíků. Kukuřici na ryby v praktických 5kilogramových pytlích najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Česká firma nabízí opravdu kvalitní kukuřici, která má atraktivní konzistenci, díky které ji ryba rychle stráví. A to je velmi důležité! Když se totiž ryba při krmení nasytí touto kukuřicí, tak ji rychle vypudí z těla ven, takže brzdy dostane „pocit hladu“. Tudíž se brzo zase vrátí na lovné místo. Tohle je důležité zejména na déletrvajících výpravách za rybami.

Další obrovskou předností je nádherná vůně kukuřice. Díky prvotřídními výrobnímu postupu je kukuřice kvalitně uvařená, takže vydává opravdu neodolatelnou pachovou stopu. Kukuřice na ryby od Chyť a pusť tak dokáže přilákat ryby i z větší vzdálenosti.

 

Super nízká cena za vysokou kvalitu

Velkou výhodou tohoto vařeného partiklu od českého výrobce Chyť a pusť je to, že je k dostání za fakt libovou cenu. Doslova za pár korun si rybář může obstarat kvalitní krmení nebo nástrahu. A přitom má „v ruce něco“, co dokáže spolehlivě konkurovat i kvalitním peletám nebo krmnému boilies. Super!

Díky tomu, že tato kukuřice je k dostání za dobrou cenu, tak rybář může „rozjet“ i masivnější krmné kampaně. Ono velké množství je důležité, protože rybář je tak schopný vytvářet atraktivní krmné „koberce“, které jdou vidět i z velké vzdálenosti. Takže spolehlivě zaujmou ryby v okolí. Tohle je super!

Někteří rybáři ale tuto kukuřici na ryby nepoužívají jenom na krmení. Díky kvalitnímu zpracování jde také o vynikající nástrahu, se kterou jde chytat krásné kapry, amury, ale i další ryby. Jde opravdu o perfektní nástrahu pro rychlé chytání, se kterou se u vody rozhodně nudit nebudete. Paráda!

Pokud hledáte kvalitní návnadu nebo nástrahu na kapry, amury, ale i další ryby, pak se rozhodně podívejte na tuto kvalitní kukuřici od české firmy Chyť a pusť. Nabízí atraktivní konzistenci, lákavou vůni a krásnou barvu. Kukuřici v 5kilogramovém balení najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

7 KOMENTÁŘE

 1. To si vážně děláte srandu ? Super nízká cena? 249 Kč za 5kg vařené kukuřice, která se udělá cca z 1,5kg suché v ceně 20 kč . To už je vážně úlet

  • Je, ale lidi jsou lini. Nekdy to ale clovek nestihne a musi koupit. Ta cena za takove velke baleni ale neni nijak zazracna, priblizuje se cene levnejsich krmnych kouli.

  • Že dnes zloděj okrádá hlupáka je v této zemi již dávno naprostým standartem. Dokud budou lidé hloupí a budou tyto lichvářské ceny prodejců akceptovat. pak jim není pomoci. No a já věřím tomu, že se u nás najde dost hlupáků, kteří budou ochotni tuto zlodějinu zaplatit.

 2. A chlapi už jste vařili někdy kukuřici?? minimálně 2 hodiny vaříte-kolik stojí dneska energie na vaření?někdo tu kukuřici musí koupit pak jí dopravit domů,uvařit,nabalit do pytlíku,zavést do obchodu a pak jí prodavač s nějakou marží musí prodat.
  Myslím že cena je výborná.
  asi jim z toho prodeje moc nezustane.
  Šetřílci at si to navaří v kotlíku u vody
  .Petrův zdar.

 3. Vařím kukuřici doma neustále. Pěkně na 2 kg bombě (její náplň na pumpě cca 70 Kč – září 2022). Jedna várka uvaření – cca 3 hoďky s tím, že kuku den namáčím. Z kila suché kukuřice ( asi 12 – 15 Kč) mám půl desetilitrového kýblu na vnadění. A na té 2 kg bombě si myslím, že 10 kilo suché kuku uvařím v pohodě. Možná víc. Nějak jsem to nepočítal. Takže 250 Kč za 5 kilo – pro někoho hodně, pro někoho málo. Kdo chce a nemá čas, ať si koupí, ale normální člověk, pokud trochu chce si za ty peníze raději koupí pivo… k tomu vaření kukuřice 🙂

  • Na které pumpě maji 2 kg PB za 70,-? To by mě hrozně zajimalo. 🤔
   Jinak já také vařím kuku na 2 kg lahvi, ale v papiňáku. Přesně 30 min. Nechám zavřené do vychladnutí a je přesně akorát.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -