Domů Novinky Cizinec chtěl napadnout porybné! Zasahovat museli policisté

Cizinec chtěl napadnout porybné! Zasahovat museli policisté

- Reklama -

Ani z několika porybných neměl respekt jeden rybář z ciziny, který při rybaření na řece Labi neměl u sebe žádné rybářské doklady. Cizinec se jednoduše přesily nebál a chtěl porybné napadnout. Rybařící cizinec byl posilněn alkoholem. Agresivního rybáře ze zahraničí musela zpacifikovat až přivolaná policejní hlídka. Zprávu o průběhu kontroly zveřejnili kolínští rybáři na svých webových stránkách.

V první polovině července probíhala na revírech MO Kolín noční kontrola pod vedením tamních porybných. Akce byla spuštěna ve 3 hodiny ráno, tedy v době, kdy rybáři nesmějí na českých revírech lovit ryby. Několik porybných hned v úvodu noční kontroly narazili na dva cizince, kteří rybařili na řece Labi nad Kolínem.

ČTĚTE TAKÉ: MASAKR NA LABI MŮŽE ZAČÍT! Sumci nad 30 centimetrů se nesmí vracet zpátky do vody!

Ti podle prvních zjištění porybných neměli u sebe žádné rybářské doklady. Navíc, na svém lovném místě měli velký nepořádek – hromadu plastových láhví a láhví od alkoholu. Co bylo ale asi ještě smutnější, byl přístup cizinců k okolní přírodě. Rybáři ze zahraničí na svém lovném místě založili dvě ohniště a jako palivo použili větve s čerstvým listím ze staletého dubu, jenž rostl nedaleko.

Porybní se pochopitelně snažili celou situaci vyřešit, jenže rybařící cizince kontrola vůbec nezajímala. Neměli u sebe žádné rybářské doklady, odmítali stáhnout udice, nepořádek si po sobě nechtěli uklidit, a pořád „argumentovali“ tím, že nikoho nemusí zajímat, jak se u vody chovají. Členové rybářské stráže tak přistoupili k razantnímu řešení – rozhodli se cizincům zabavit jejich rybářské vybavení.

ČTĚTE TAKÉ: Na Labi řádili policisté a porybní! 26 rybářů přišlo za jedinou noc o své povolenky! 

Jenže tento krok vedl k vyhrocení celé situace. Jeden z cizinců chtěl porybné napadnout, ale druhý přistižený mu v tom zabránil. Dále tak došlo „pouze“ k vulgárním urážkám. Bylo evidentní, že rybáři byli v podnapilém stavu, a proto se porybní rozhodli celou situaci vyřešit přivoláním policejní hlídky. Ta se dostavila na místo až po několika desítkách minut, což bylo způsobeno odlehlostí daného rybářského „fleku“. Celý případ pytláctví dvou cizinců bude předán správnímu orgánu.

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -