DomůNovinkyČRS nesouhlasí s návrhem Jakuba Vágnera! Známý rybář se sejde s vedením Svazu. Co...

ČRS nesouhlasí s návrhem Jakuba Vágnera! Známý rybář se sejde s vedením Svazu. Co se bude řešit?

- Reklama -

Nedávno proběhlo další zasedání Rady České rybářského svazu. Nejvyšší vedení této rybářské organizace mimo jiné probíralo i situaci kolem návrhu na změnu denní doby lovu. Jak již jistě víte, návrh Svazu ministerstvo zemědělství shodilo ze stolu. A naopak podpořilo návrh známého rybáře Jakuba Vágnera, který chce zavést prodloužení denní doby lovu od 4 do 24 hodin po dobu 12 měsíců. Vedení Svazu sdělilo, že tento návrh nepodpoří…

„Rada ČRS konstatovala, že neshledává důvod ke změně svého návrhu a v rámci připomínkového řízení vysloví s návrhem ministerstva zemědělství na změnu denních dob lovu nesouhlas. Důvodem jsou legislativní vady ustanovení o zmocnění uživatele revíru měnit stanovené doby lovu a věcný nesoulad s návrhem ČRS, který podporuje i Moravský rybářský svaz,“ píše se na webu České rybářského svazu.

Pro připomenutí: Český rybářský svaz navrhoval tu variantu, aby se v měsících od října do března lovilo od 5 do 22 hodin. A od dubna do září od 4 do 24 hodin. Důležitým bodem tohoto návrhu pak bylo to, že tyto denní doby lovu by platily na všech mimopstruhových revírech jednotně. Naopak známý rybář Jakub Vágner navrhuje denní dobu lovu od 4 do 24 hodin po dobu 12 měsíců. Danou dobu lovu by si pak odhlasovaly jednotlivé místní organizace.

ČTĚTE TAKÉ: Jakub Vágner roztrhal Svaz na kusy! Co teď bude?

Sám Jakub Vágner pak rybářskou veřejnost informoval o tom, že se sejde s vedením Svazu. Schůzku se známým rybářem vedení Svazu přijalo.

Zdroj: Český rybářský svaz

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Kašlu na Wágnera,ať si chytá modelky a nesere se do obyčejných rybářů.Jsem pro zachování současného stavu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -