Domů Novinky Gigantický sumec! Rybáři ulovili sumce o váze 107 kilo! Neuvěřitelná ryba!

Gigantický sumec! Rybáři ulovili sumce o váze 107 kilo! Neuvěřitelná ryba!

- Reklama -

Parta rybářů okolo Romana Matuly z Hell Cat týmu dokázala na francouzské řece Rhoně ulovit naprosté monstrum! Sumce o váze 107 kilogramů! Navíc, kromě monstrózních rozměrů je na rybě naprosto famózní i její kondice – ryba nemá nikde žádné poranění, vypadá skvěle! Rybářský web InRybar.cz získal exkluzivní fotografie obrovské ryby, kterou by si chtěl „potěžkat“ snad každý rybář. Tohle je sumec jako hrom! Rybářům posíláme upřímnou gratulaci!

Roman Matula a jeho parťáci z Hell Cat týmu připravovali další instruktážní video o lovu sumců. Přitom se ale pochopitelně rozhodli i rybařit. Montáž s podvodním splávkem vyvezli do 220 metrové dálky. Proč tak daleko? Protože právě na tomto místě našli jediný výmol – díru o rozměrech asi 3 metry.

Na háčky dali 40 centimetrů velkého nástražního karase. A pak to přišlo! Záběr! Podle Romana Matuly nebyla doba zdolávání nijak zajímavá (asi 20minut). Jenže! Tenhle ostřílený sumcař má za ty dlouhé roky a tisíce ulovených sumců už prostě jiné nároky. Chceme jen říct – musel to být nezapomenutelný zážitek!

Nakonec se vše povedlo! A po 20 minutách dokázali kluci z Hell Cat týmu dostat rybu na břeh. A váha tohohle vousáče byla naprosto dechberoucí! 107 kilo živé váhy! Vše uvidíte v připravovaném videu, které se objeví na oficiálním YouTube kanále Hell Cat. Tam bude vše k vidění už za několik dní! Do té doby si užijte přiložené fotografie…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Hell Cat

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -