DomůNovinkyMonstrum z Dyje: Rybář chytil v Dyji trofejního sumce! Mrkněte na foto!

Monstrum z Dyje: Rybář chytil v Dyji trofejního sumce! Mrkněte na foto!

- Reklama -

Nádhernou rybu dokázal na řece Dyji přelstít Miroslav Hakala. Rybářovi se podařilo v Dyji ulovit skutečně luxusního sumce! Tenhle vousáč má opravdu trofejní parametry! Miroslav Hakala sumce ulovil na řece Dyji kousek od Břeclavi. Vousatý predátor zabral na cejna chvíli před osmou hodinou večerní. Rybář sumce vrátil zpátky do vody…

Souboj s tímto nádherným sumce trval více jak 25 minut, takovou sílu ryba měla! Přesto, pro rybáře vše dobře dopadlo, i když konec mohl vypadat všelijak. Sumec při souboji ohnul dva háčky. „Vytrhl se ze šňůry. Měli jsme co dělat, abychom mu zabránili dostat se zpět do vody. Museli jsme vlézt do vody a zabránit tomu, aby ještě nestačil uplavat,“ řekl Novinkám kamarád úspěšného rybáře.

„Když jsme ho dostávali ven, bylo mi jasné, že je to kapitální kus. Je to můj osobní rekord v našich vodách a nevím o tom, že kdy byl v Dyji větší kus,“ řekl šťastný rybář Miroslav Hakala. Kolik sumec nakonec měřil? Úchvatných 211 centimetrů! Váhu pak rybář odhadoval na 50 až 60 kilogramů. Luxusní ryba!

A jaký byl nakonec osud sumce? Šťastný! „Už se kamarádi ptali, kde skončí, jestli v udírně, nebo jak, ale zklamal jsem je. Jsme sportovní rybáři. Sumec se vrátil do vody a jediné, co mi to bude připomínat, jsou fotky,“ zakončil rybář.

Redakce InRybar.cz

Foto: Novinky.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -