skingbranding-banner

ODPOLEDNÍ ZPRÁVY Z WCC 2016: Čeští kapraři útočí! Tým MIKBAITS má největší rybu závodu! A vede!


Geniální den zažívají české týmy na prestižním závodu WCC 2016 na Nových Mlýnech. České mančafty se v průběhu třetího dne tlačí do popředí. V současné chvíli jsou v první TOP 5 hned 4 domácí týmy. V předešlých hodinách skvěle zachytal tým okolo Miroslava Ešpandra, a hlavně také tým okolo Michala Kučery. Chlapi z Mikbaits ulovili krásného kapra o váze 17,3 kilogramů a rázem se dostávají na průběžné první místo! Super práce!

Michal Kučera, Pavel Tulínský a Peter Hofierka. Toto jsou jména kaprařů, kteří před malou chvílí urvali průběžné vedení na závodu WCC 2016. K fantastickému posunu na první příčku klukům z Mikbaits jistě pomohl i krásný kapr o váze 17,3 kilogramů. Celková váha 3 bodovaných kaprů, které kluci z Mikbaits ulovili, činí 33,2 kilogramů. Takže před druhým týmem vedou skoro o 3 kilogramy!

Zdá se, že i ve velkých vedrech kaprům na Nových Mlýnech chutná. Podle vyjádření Jiřího Hrdého má „jeho“ tým, který je průběžně druhý, už přes 10 kaprů. Ovšem stále se nemohou dostat na kobylku větším rybám. „Přijel anglický štáb na rozhovor a hned po skončení se Kájovi (pozn. Karel Nikl ml.) rozjel levý prut. Když jsme skončili s focením, tak se Martinovi rozjel prut a vyšel z toho nástražák okolo 5 kilogramů. Vypadá to, že tady vypustili sortu od 5 do 6 kilogramů,“ napsal Jiří Hrdý z průběžně vedoucího týmu.

To ovšem nemůžou říct kluci z týmu okolo Miroslava Ešpandra. Ti ulovili nádherného kapra o váze 15,3 kilogramů. Pro pořádek připomínáme, že tento tým chytá na místě číslo 6 (blízko hráze mezi Věstonickou a Novomlýnskou nádrží) v sektoru Karpela. Navíc, „tým“ Miroslava Ešpandra už má zaplněné všechny 3 kolonky bodovaných ryb. Takže tomuto českému týmu v současnosti patří čtvrtá příčka.

Skvělou podívanou pro diváky připravili i Jiří Vetr, Stanislaw Navratil a Vladimír Vostřel. Chlapi skvěle zachytali a už také mají 3 bodované ryby. Kapry o váze 9,9 kilogramů, 9,1 kilogramů a 6,4 kilogramů. Tyto ryby zatím stačí k tomu, aby tito pánové byli na průběžném pátem místě. Super! Jen ještě připomeneme, že tento tým chytá v sektoru PB Products na místě č. 42.

Kousek od týmu okolo Vladimíra Vostřela chytají i průběžně třetí Poláci. Polský tým jede na plný plyn a už má nachytané stejně těžké kapry jako první Češi (pozn. při shodě rozhoduje těžší první ryba). Tento polský mančaft, který útočí na průběžné první místo, chytá na místě č. 40 v sektoru PB Products. Uvidíme, s čím Poláci vyrukují. Je to opravdu napínavý souboj!

 

TOP 5: Průběžné pořadí (13. 9. 2016, 17:00)

1) Michal Kučera, Pavel Tulínský, Peter Hofierka (CZE) – 17,3/8,9/7,0. Celkem: 33,2 kg

Sektor: CarpRUs, Místo: č. 21

2) Martin Hrdý, Jiří Hrdý, Karel Nikl ml. (CZE) – 12,2/9,8/8,3 kg. Celkem: 30,3 kg

Sektor: Mivardi, Místo: č. 60

3) Andrzej Grygorowicz, Lukasz Walotek, Lukasz Pinocy (POL) – 12,2/9,5/8,6 kg. Celkem: 30,3 kg

Sektor: PB Products, Místo: 40

4) Miroslav Ešpandr, Richard Toth, Josef Forgac (CZE) – 15,3/6,8/5,7 kg. Celkem: 27,8 kg

Sektor: Karpela, Místo: 6

5) Jiří Vetr, Stanislaw Navratil, Vladimír Vostřel (CZE) – 9,9/9,1/6,4 kg. Celkem: 25,4 kg

Sektor: PB Products, Místo: 42

 

WCC 2016 DEN PO DNI: 

Den 1. (12. 9. 2016)

WCC 2016 odstartovalo! Podívejte se, kde chytají české týmy! Kdo má největší šanci na vítězství? 

Den 2. (13.9. 2016) 

POLEDNÍ ZPRÁVY Z WCC 2016: Fantastická práce! Český tým vede celkové pořadí závodu!

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

Totální chaos: Žádná výjimka z omezení pohybu pro rybáře zatím neexistuje!

admin | přečteno: 412x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Středočeský územní svaz v odpoledních hodinách vydal text, ve kterém upozornil …

Ministerstvo vnitra: Rybáři nemůžou jezdit mimo okresy automaticky, ale jen v nezbytných případech

admin | přečteno: 3289x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

AKTUALIZUJEME: Na webu, který spravuje Ministerstvo vnitra, došlo k aktualizaci krizových …

Kauza Bečva nekončí: Druhé odložení klíčového posudku! „Případ je složitý!“ říká znalec

admin | přečteno: 320x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Ani napodruhé soudní znalec Jiří Klicpera nepředložil vypracovaný klíčový posudek …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.