skingbranding-banner

POLEDNÍ ZPRÁVY Z WCC 2016: Neuvěřitelné drama! Nikl Team ulovil kapra o váze 19,9 kilogramů! A je ve vedení!


To, co bylo včera, teď už neplatí. Průběžné pořadí se celé změnilo! Ale! Čeští fanoušci nemusí smutnit. Na průběžném prvním místě je totiž stále český tým. Akorát kluky z Mikbaits nahradili chlapi z Nikl Teamu. Karel Nikl a spol. totiž ulovili nádherné kapry. A právem jim tak patří průběžná první pozice. Co je ještě nového? Už ožily i zahraniční týmy. V TOP 5 jsou aktuálně i Poláci, Němci nebo Francouzi. Závodníci stále častěji chytají nádherně velké kapry. Tohle je paráda! WCC 2016 nabírá pořádné grády!

Naprosto nádherného kapra ulovil tým okolo Karla Nikla. Chlapi na místě č. 22 v sektoru CarpRUs zdolali krásnou rybu o váze 19,9 kilogramů. Tento kapr atakující hranici 20 kilogramů je zatím největší rybou na WCC 2016. Dále pak ještě tento tým ulovil luxusního kapra o váze 14,8 kilogramů. A poslední bodovaná ryba má zatím 9 kilo. Tohle týmu okolo Karla Nikla zatím stačí k tomu, aby byl ve vedení. Jen ještě doplníme, že Karel Nikl a spol. chytá hned vedle chlapů z týmu Mikbats. Právě tým okolo Michala Kučery ještě před několika hodinami vedl. Pak se ale vše změnilo. A v současnosti jsou kluci z Mikbaits na čtvrtém místě. Zdá se tak, že kluci si vybrali skvělá místa!

„Zásluhu“ na tom, že Michal Kučera s spol. jsou zatím čtvrtí, mají především perfektně chytající Poláci na místě č. 58 v sektoru Mivardi. Chlapi z Polska mají na kontě tři luxusní ryby o hmotnosti 17,5 kg, 13,9 kg a 11.5 kg. Tyto krásné úlovky Polákům stačí na průběžné druhé místo. Ale pozor! Tento polský tým určitě myslí i na lepší pozici! Pokud se podíváme na rozestup mezi prvními Čechy a druhými Poláky, pak zjistíme, že váhový rozdíl je pouhých 0,8 kilogramů! Tohle bude ještě boj…

I na třetím místě došlo ke změnám. Na průběžnou bronzovou příčku se vyšplhal německý tým ve složení Knut Hoffmann a Stefan Richter. Němci chytají na místě č. 116 v sektoru Lowrance, tedy na druhém břehu jezera. Poprvé tak vidíme to, že se pěkné ryby začínají chytat i v těch úsecích, kde to zatím závodníkům zatím moc nešlo. Uvidíme, co druhá strana jezera ještě ukáže…

A jak si vedou ostatní české týmy? V minulých dnech vedoucí tým ve složení Karel Nikl ml., Jiří Hrdý, Martin Hrdý se propadl na průběžné osmé místo. Tým okolo Miroslava Ešpandra, který vedl včera, je momentálně sedmý.

A zajímavost na závěr: Pokud se podíváme na průběžnou tabulku podrobněji, pak zjistíme, jak se mění úlovky podle sektorů. V minulých dnech se závodníkům nejvíce dařilo v sektorech Karpela nebo PB Products. Ovšem v současnosti přebírají otěže závodu kapraři převážně ze sektorů CarpRUs a Mivardi. Uvidíme, jestli se bude tato situace ještě měnit.

 

TOP 5: Průběžné pořadí (14. 9. 2016, 12:00)

1) Karel Nikl, Jan Dadák, Jakub Kumsta (CZE) – 19,9/14,8/9,0 kg. Celkem: 43,7 kg

Sektor: CarpRUs, Místo: 22

2) Jacek Wojciuch, Wojciech Janoszek, Piotr Bursa (POL) – 17,5/13,9/11,5 kg. Celkem: 42,9 kg

Sektor: Mivardi, Místo: 58

3) Knut Hoffmann, Stefan Richter (GER) – 17,4/13,3/7,8 kg. Celkem: 38,5 kg

Sektor: Lowrance, Místo: 116

4) Michal Kučera, Pavel Tulínský, Peter Hofierka (CZE) – 17,3/10,3/8,9 kg. Celkem: 36,5 kg

Sektor: CarpRUs, Místo: 21

5) Chris Thompson, Alan Paternoster (FRA) – 15,5/12,0/7,1 kg. Celkem: 34,6 kg

Sektor: Mivardi, Místo: 62

 

Videa WCC 2016

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

VIDEO: Brutální útok metrové štiky! Rybář všechno vidí na sonaru! Bavilo by vás to?

admin | přečteno: 5978x | 5.03.2021 | 4 komentářů

Dnešní rybařina je plná technologií, které tento koníček posunuly o …

Ministerstvo zemědělství: Rybaření pouze v katastru obce! A jen do 20:59 hodin!

admin | přečteno: 33123x | 5.03.2021 | 59 komentářů

AKTUALIZOVÁNO (5. března 2021, 15:50): Od pondělí 1. března 2021 …

„Proč by rybáři měli mít výjimky?“ ptají se naštvaní lidé! Média píšou o „noční výjimce“ pro rybáře

admin | přečteno: 8019x | 5.03.2021 | 12 komentářů

Velké mediální domy si všimly výjimky, která povoluje rybářům výkon …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.